Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a to do DJ skrobne żeby ci rozebrał lampe i sprawdził co tam masz :polew:
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :laghing2: :laghing2: :laghing2:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 23:12_________________________________________________ nie, ja tylko odtwarzam [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 23:13_________________________________________________ kierunek mi padł i nie wiem co za żarówa to była i czy biała czy pomarańczowa bo daaawno temu wymieniałam
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema ktos mi powie co za żarówa idzie w kierunkowskaz?[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 23:09_________________________________________________ kofam
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja mam psa i kota i ogarniam, także bierz te sunie i nie marudź, dasz rade [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:09_________________________________________________ :polew: :polew: No niestety ale mam już jedną baaardzo dużą sunie i nie akceptuje innych piesków w domu, poza tym muszę liczyć się ze zdaniem innych lokatorów;/ Ten psiak leżał na działkach pod płotem przez tydzień, zapewne jakiś przyjemniaczek wyrzucił go z auta przy drodze ;/ Szkoda do schroniska oddać bo wiadomo ile tam psów mają, po miesiącu wszystkie pupile które ni znajdą domu są usypiane No dobra to kto nie ma psa? a może mieć? Miśki mają, ja mam a może się ktoś zlituje ? zima idzie, bądźcie Mikołajem w tym roku i przygarnijcie dziewczę - miło jej z oczu patrzy DJ ja biorę Bose :> [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:05_________________________________________________ chyba o Twojej :>
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    łatka super :polew: Robert jak nie ma jak jest- sama widziałam Biało-Czerwony jest nawet :>[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:22_________________________________________________ to weź mi rozmiar 36 to ci oddam na spocie :> :> ahaaa Seba jak widziałeś na listopad są same jesienne zdjęcia w propozycjach, tyle złotych liści, że ja miałam za mało i odpadłam w kwalifikacjach :gwizdanie: Madziu tam sie nie da nic zrobic na prawde Seba to myślę , że chyba nie ma co głosować w sumie z tej samej przyczyny http://www.sadistic.pl/latka-na-drodze-vt92609.htm zobaczcie jaka gustowna latka
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to weź mi rozmiar 36 to ci oddam na spocie :> :> ahaaa Seba jak widziałeś na listopad są same jesienne zdjęcia w propozycjach, tyle złotych liści, że ja miałam za mało i odpadłam w kwalifikacjach :gwizdanie:
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oj Sebaaa jest śmiesznie, bo już widziałam oczami wyobraźni te wasze turlanie
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Robert ? a skąd masz te szorciki? byś skombinował jedne dla mnie :>
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja mam psa i kota i ogarniam, także bierz te sunie i nie marudź, dasz rade [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:08_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 19:09_________________________________________________ :polew: :polew:
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak "legendy" mówią 2,5 tdi nie powinno już żyć :gwizdanie:
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No moim się żaden nie interesuje a dobiega 200 setki i 10 lat, także gadał dziad do obrazu znamy te śpiewy i żale pt. "znajomy mówił..." jeśli szuka zaś kolega dobrego mechanika od Audi i diesli to polecam Pana który wymieniał rozrząd w moim i jest specem od tych silników ( też płacze ale że roboty przy nim dużo bo bardziej zaawansowany niż 1,9 ) Pan ma warsztat koło Castoramy -Diesel Service za osiedlem i dokładnie po tej samej stronie co Castorama. Zaznaczam nie jest to jakiś Pan Kazio co okazjonalnie sobie dłubie w garażu. Żadnego innego nie polecę bo krótko mówiąc - reszta nie ma zielonego pojęcia o silniku 2,5 TDI. [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 11:12_________________________________________________ rozumiesz ...Seba potrzebujesz cos do auta......... i takie auto w dniu następnym znika z ulicy :polew: żaaartowaaałam [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 11:13_________________________________________________ :hi: bry... widzę, widzę tego ADMINA- nie obnoś się tak [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 11:14_________________________________________________ Sebuś a jakiejś innej bardziej wyszukanej bielizny ta Pani nie ma ? bo wiesz takie bawełniane.....rynkowe....no nie fajnie to wygląda
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    heheh 5l :> to jak na was to po jednej dacie rade ? :>
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bede w nastepny weekend dochodzic do siebie ---- Nooo w sumie dobrze, że dopisałaś w tym zdaniu "do siebie" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :D Zboczuchy :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 08:58_________________________________________________
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bede w nastepny weekend dochodzic do siebie ----
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no mój kielich z wami nadal w dalekiej przyszłości w takim razie nie wszyscy, niektórzy musieli być trzeźwi jak te "świnie" :gwizdanie: Na szczęście dla Twojego małża, dzięki temu miałem okazję go poznać i walnąć z nim kielicha :D no mój kielich z wami nadal w dalekiej przyszłości w takim razie [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 22:53_________________________________________________ branoc, jutro zaczyna się w pracy "apokalipsa" , dostajemy w bonusie 22 rasowych pracowników UMŁ ....
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wszyscy, niektórzy musieli być trzeźwi jak te "świnie" :gwizdanie:
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    była piękna koło 12-14 :] Później to zaczęło kropić A zapowiadali taką ładną pogodę [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 22:21_________________________________________________ No jedną z nich była "akcja pod Bazyliszkiem" ze słynnym "jak mnie nazwałeś c**ju?" :polew: :polew: Ehhh, to był czad, jak w pięciu wyciągaliśmy gościa z Golfa :D :D żeś kurde nie widziałam no, pozostały mi tylko barwne opowieści i obserwowanie podekscytowania i wypieków na twarzy
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zarąbiaszczy model fona! dwa w jednym ! jedyne 10 zł za paczkę :polew:
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Q5 bo 3.0 silnika nie ma w Q3 a Poziek nas sprawdza ? [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 14:41_________________________________________________jak to ludzie sie nudza i tworzą ogłoszenia na mobile.eu :>
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chłopaki a co to może być za model ? czy tylko mi przód do tyłu nie pasuje ? http://mobile.interia.pl/resultdetail/vehicledata?key=153203853&vehicleClass=Car
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Też masz prawko jako jedyny? Z jednej strony to fajne, bo czujesz się potrzebny dla kogoś kto potrzebuje właśnie gdzieś jechać, ja tam lubię wozić innych, pod warunkiem, że mi w aucie nie nabrudzą A poza tym to babcia z dziadkiem są tacy, że i 50zł dadzą w kierman na paliwko także tragedii nie ma. No jutro akurat jest tak, że jadę do tego szpitala. Jak ja tam jeździć nie lubię! Nie dość, że droga opłakana to sam szpital w środku to XVIII wiek. A tak na marginesie. To możliwe, że przy rondzie w Zgierzu widziałem samochód Pantona? Srebrne b7 sedan, jakaś Pani kierowała. Było to w czwartek wieczorem. Wyjeżdżała spod blokowisk chyba jakoś tak to było Nie tragizuj,, asfalcik nówka, mykam nim w strone kosciola codzień a wieczoraaamii i nocamii jak miski spią to mozna i zaszalec , mieszkam niedaleko owego XVII w szpitala jaka kasa do nas spływa tak i wygląda szpital a remonty idą jak tylko coś wpadnie. Poza tym np. oddział dziecięcy to mercedes w porównaniu do łódzkich szpitali. Drogi rozjeżdżone, bo nie ma obwodnicy i walą TIRy przez samo centrum, wprost nie możemy się doczekać kiedy nie będziemy ich smrodu wąchać. Ale łódzkie władze coś mało działają w tym kierunku.
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a tu taki sobie pomysł na kalendarz :gwizdanie: bardzo fajne zdjecia i przedostatnie również :> a propos długo te moje kości będą straszyć na tej stronie ? http://moto.pl/MotoPL/1,88571,10559000.html
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale o co chodzi? bo nie chce przewalac 5 stron...[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 10:38_________________________________________________ [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 10:38_________________________________________________No dobra poczytałam skoro musiałam :> i jedno powiem, że czytając historię i wrażenia ze zlotu też się zdziwiłam jak to się po kościach rozeszło. Teraz ta sytuacja....widać są równi i równiejsi. Jak w życiu. Forum i klub założył Prezes, przypominam o składce na serwer, którą ponosili Ci co chcieli i dawali ile mogli. Nie jest to zatem forum kolesiów tylko forum użytkowników. Jeśli mamy Regulamin to nie po to żeby go ustawiać w zależności od potrzeb i sytuacji. To tak jakby Kodeks drogowy ustawiać pod kolegów. Ale jak życie pokazuje- zawsze są równi i równiejsi. Myśle, że w razie czego gdyby Prezes zaczął być stronniczy ( a to równy chłop ) nie ma problemu zawiązać sobie swojego forum gdzie się będziemy spotykać i jak Kmini mówi- tradycyjnie o liftach, o kobietkach, rezanku itd pogadać . Tylko to nie rozwiąże problemu kolesiostwa na tym forum. Poza tym spotkałam na tym forum wielu fajnych ludzi, fachowców - jak BartS i byłoby szkoda to porzucać bo komuś tu ego pod sufit skacze. Tyle w temacie. A co porabiacie dziś chłopaki?
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry i takie coś : Klasyfikator pojemności butelek wódki w świecie informatyków: 0.1 l - demo 0.25 l - trial version 0.5 l - personal edition 0.7 l - professional edition 1.0 l - network edition 1.75 l - enterprise 3 l - for small business 5 l - corporate edition.[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 10:07_________________________________________________ :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.