Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jawosz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jawosz

  1. ciesze sie jednak nie mam takiego mechanika ;( może macie takowego w W-wie? Niestety "Rogal" podaje terminy 2 tyg co mnie osobiscie przeraza bo chcialbym spokojnie na urlop pojechac ... Drugą sprawą jest to, że ja nigdy nie mialem diesla wiec może poprostu mam syndrom nowozakupionego auta - wszedzie doszukuje sie usterek
  2. przepraszam za glupie pytanie ale co przez to rozumiesz ?
  3. Co do paliwa to dzisiaj zatankuje jakis Olejek wysokooktanowy i zobaczymy. Jednak chciałbym tez sprawdzić te wtryskiwacze. Czy jakis miły klubowicz z Warszawy moglby sie ze mna umowic na podlaczenie VAG - bo może to jest kwestia regulacji wtrysku? Niestety jeszcze sie nie dorobiłem swojego zestawu, a chciałbym to jak najszybciej sprawdzic bo boje sie na urlop wyjechac ... Oczywiscie podjade we wskazane miejsce chciałem przyjechac na spot ale niestety w robocie mnie zatrzymali
  4. Mam pytanko :> Podaczas ostanich upalnych dni zauważyłem jedną - niepokojącą - rzecz Przy odpalonym silniku, na luzie przy włączonej klimatyzacji silnik pracuje prawidłowo, jednak w momencie kompletnego wyłączenia klimatyzacji silnik obniża obroty i przkazuje drgania na kabine - sa one odczuwalne w dosc wysokim stopniu Po ponownym włączeniu klimy wszystko się stabilizuje - podaczas jazdy problem nie występuje. Czy to jest normalne ? Czy mam zaczać ziberać kase na jakiś poważny remont? ;([br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 12:02_________________________________________________Jeszcze jedna rzecz. Gadałem wczoraj z mechanikiem i mówi ze to może być kwestia wtryskiwacza... Czy na VAG można to sprawdzić?
  5. ok bede sie gimnastykował
  6. rozumiem ze zdjęcie mieszka nie stanowi jakiegos problemu? tam jest plastik a ja nie chciałbym moimi zgrabiałymi łapskami czegoś połamac
  7. Czy istnieje możliwość dokrecenia , badz docisnięcia gałki zmiany biegów? Denerwuje mnie bo ma mały luz i się obraca w zakresie 20-30 stopni i wpada czasem w drgania jak nie trzymam na niej reki
  8. jawosz odpowiedział(a) na jawosz temat w Audi A4 B6
    dzieki za szczere odpowiedzi odwiedliscie mnie od oszpecenia mojej niebieskiej strzały
  9. jawosz odpowiedział(a) na jawosz temat w Audi A4 B6
    ok czyli wioska tez nie widzialem ich na zywo
  10. jawosz opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam serdecznie jest to moj pierwszy post, ale chyba błędu w Temacie nie zrobiłem Własnie zarejestrowałem moja sliczna (jak ja umyje to zrobie fotki i się pochwalę). Zastanawiam się czy ktoś was zamontował (badz widział zamontowane) swiatła typu Dayline. Tutaj są przykładowe: http://allegro.pl/item680281912_lampy_przednie_dayline_audi_a4_8e_01_04_czarne.html Co o tym sądzicie ? Straszna wioska ? I jak wygląda sprawa jakości tych lamp (może są lepsze na rynku - jak tak to co polecacie?)
  11. Witam bardzo serdecznie Jestem tuz przed zakupem Audi A4 B6 wiec to forum na pewno bedzie pomocne Pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.