Treść opublikowana przez Filip 79
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jutro sprawdzam grafik w pracy jak zalatwie wolne bede napewno pozdro :>
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
moze juz ktos to wczesniej wymienial ,
-
[B7 BPW] Siwy dym z rury (film) - odma, turbo, silnik ? (+ rozwiązanie)
chlapanie i dymek z korka norma dymek z bagnetu tez jak olej cieply to chyba jest normalne ,no ale z rury to dymek niezly idzie tez mysle ze plyn chlodniczy spala pozdro
-
Nowa pasażerka :)
Gratulacje
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
mowie tylko co powiedzial gosc w ASO, jak jest naprawde to kazdy sam musi sprawdzic ,jak odkreci miske i sprawdzi co ma i w jakim jest stanie. Tutaj widzimy ze u kolegi po 156kkm imbusik wyglada calkiem zdrowo :http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80094&postdays=0&postorder=asc&highlight=blb&start=80 Pozdro
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Witam Zaprowadzilem moje auto do ASO dzisiaj na wymiane rozrzadu i servis ,rozmawialem z gosciem na temat Silnika BLB powiedzial ze to byla partia silnikow z wadliwym napedem, ale nie wszystkie BLB maja problem te ktore mialy dostawaly bezplatna wymiane wadliwego napedu, podobno moje auto nie ma wadliwego napedu tak powiedzial gosc a ASO "gdby mialo cos strzelic to juz dawno by strzelilo przy tym przebiegu"162kkm . Servis Audi w Watford Pozdrawiam
-
[ALL B7] Problem z Bluetooth
Witam Faktycznie uzylem innego telefonu nokia n95 i wydaje sie byc ok Dzieki serdeczne tylko jaka moze byc przyczyna??
-
[ALL B7] Problem z Bluetooth
Witam , Problem polega na tym ze jak wsiadam do auta to laczy mnie z BT i za chwile rozlacza i znow zalacza i tak przez caly czas wszystko bylo ok moze ktos ma jakes porady jak usunac usterke, telefon ktory uzywam to sonyericsson K800i Dzieki Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
witam , W Poniedziakek jade na wymiane rozrzadu i serwis 450£ (Dopiero co kupilem auto Przebieg 162kkm ) profilaktycznie sprawdza mi caly system napedu pompy oleju ,jezeli trzeba bedzie wymienic koszt zamienika (zestaw naprawczy oparty na kolach) 730£ plus wymiana masakra jednym slowem Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Brak ciśnienia oleju w BLB
Witam Mam pytanie czy ktos wie jak wyglada ten zebatkowy naped??jakies zdjecie ?? dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam jestem posiadaczem b7 blb R. 2005