Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
skad ja to znam :polew::polew:Twoja Ci tak mówi często? :naughty:
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
Szukaj, szukaj. Zobaczymy jak będzie u mnie po korekcie softu z Turbo CAHA...
-
Spoty Katowice i okolice
Albo flaszka?
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
Już sprawa rozwiązana ale dzięx za odzew.
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki Stan!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Żeby się nie znudziło. :naughty: Ale tak jak wyżej - autko o co najmniej 2 lata młodsze bez pomarańczowych kierunków.- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Nie wiem jak w sedanie ale w Kombi to dość skomplikowany zabieg. Ja jestem po zabiegu odwrotnym tak jak i Bart-S ale zleciłem to firmie, którą polecił mi właśnie On.- Spoty Katowice i okolice
Misiek dowiedziałeś się coś? :wallbash:Zapomniałem! Już dzwonię.- Spoty Katowice i okolice
- [B6 AWX] Work in progress...
Nie ma Na co czekać bym nawet powiedział!- Spoty Katowice i okolice
---------- Post dopisany 09-11-2012 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2012 at 23:59 ---------- Narta- [B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Kolorek git! Więcej fotek Plany...- Spoty Katowice i okolice
No baby są jakieś inne!- Spoty Katowice i okolice
bajo, Akjam, jutro wyślę Ci maila ( po prostu zapomniałem) W dni robocze do godz 16, lepiej wysłać do mnie PW niż smsa Zarejestrowalem. A tak to spoko bo się nie spieszy. Baby Sa Jakies Inne-najlepszy fragment;) - YouTube- Spoty Katowice i okolice
Godna postawa! :grin: ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- Spiżdżam powoli chyba...- Spoty Katowice i okolice
Kędzior nie zgaduj! :decayed::decayed:- Spoty Katowice i okolice
Wiadomo! Wtedy się jes najlepszym kierowcą! Ale pytanie mam. Czy Twoja wie, że w lewą to cza jechać w lewą? Bo jak ja z Kachą ostatnio wracałem to jej mówię teraz w lewo a ona w prawo... :decayed::polew::polew:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
naszym najwiekszym problemem a raczej problemami co do flaszki to nasze baby, na jedna polowke to sie jeszcze godza ale tak jak wiecej to juz zero wyrozumialosci chyba nie mówisz o mojej po 0,7 to juz mi sie myli ktora jest czyja :grin:Akjam znalezlismy rozwiazanie kupujemy jedna flaszke litrowa Wierzyłem w Was! niechcialem z mojej robic takiego tyrana hehe :polew: przecież Ewka jest spokojna i łagodna.... dopóki nie wk***imy jej rozchodniaczkami :polew: :naughty::naughty:Ze 3 godziny jeszcze schodzi... :decayed::decayed:- Spoty Katowice i okolice
:naughty: Kędzior mysłał, że weźmiesz to też na siebie. :naughty:- Spoty Katowice i okolice
To rzeczywiście macie kape. Niz znaleźliście jeszcze żadnego sposobu?- Spoty Katowice i okolice
pajda, twój aku - wystawi przeze mnie w dziale sprzedam :polew::polew: akjam nie ma problemu, podwioze twój stary aku - może się okaże ze twój stary jest lepszy nie co od mojego starego i zrobię zamiane i odwioze moj, który w zasadzie po zamianie będzię twój Może być. :decayed: Ziarnko do ziarnka i uzbiera się FLASZKA!!!- Spoty Katowice i okolice
pajda, twój aku - wystawi przeze mnie w dziale sprzedam :polew::polew: ale z ciebie zyla :grin::grin:- Spoty Katowice i okolice
:decayed: No to chyba będę musiał prosić Pajdę o przysługę. - [B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona