Treść opublikowana przez akjam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Katowice i okolice
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Spoty Katowice i okolice
No właśnie coś pisałeś do mnie o pomarańczy... Ale jestem wyebany po piłce! Nogi mi do doopy wchodzą!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Spoty Katowice i okolice
Pomarańcza? BTW w domu... To może Kędziorowi wydawało się, że jest w pomarańczy bo pisał mi eskę o 3ej w nocy... bo on był.... Taki waryjot z niego... Ale jeszcze nie wstał... Zaebisty!- Spoty Katowice i okolice
Pomarańcza? BTW w domu... To może Kędziorowi wydawało się, że jest w pomarańczy bo pisał mi eskę o 3ej w nocy...- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No to jest dopiero niezły mod! Na żywo wyglądało to zaebiście!- Spoty Katowice i okolice
Pomarańcza? BTW- Spoty Katowice i okolice
Jakiś filmik trzeba wrzucić i powoli się zbierać...- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Spoty Katowice i okolice
A Gdzie reszta?- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No wreszcie fotki wrzuciłeś...- Spoty Katowice i okolice
To wypij moje zdrowie bo dziś z tym krucho.- Spoty Katowice i okolice
To możesz spokojnie walić do ryja...- Spoty Katowice i okolice
Ja dziś nawet nie myślę o alko bo...- Spoty Katowice i okolice
- [B7] Avant 1.9 TDI 2005 BLACK - mój nowy wóz
Lista modów zacna i oby nie brakło Ci zaparcia. Bezawaryjności. No i te ledy na przód... Jak kto woli.- Spoty Katowice i okolice
Strach...- Spoty Katowice i okolice
Do 15ej to nie wychodziłem z domu...- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Mam przecieki i coś nowego będzie... Wreszcie! - Spoty Katowice i okolice