Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Uratowali remis...
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na ktora mamy byc? nie ma mnie w weekend to zostaw klucze pod wycieraczka jak zawsze po prostu nie będe zamykał - jak zawsze luz fajnie ze pozwalasz mi na organizacjie gang bangow u ciebie na chacie Wpadnę i wezmę kamerę... Co jest Miszka?
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: albo na dwa baty BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ? a masz już je? :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: no są już dawno to wezmę, a kase dasz im przy odbiorze ( cena ASO + 15% ) a to nie chce możesz oddać :polew: Lusterko poczeka.
  4. :naughty:
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: albo na dwa baty BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ? a masz już je? :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: no są już dawno to wezmę, a kase dasz im przy odbiorze ( cena ASO + 15% ) :decayed:
  6. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :gwizdanie:
  7. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. Witamy na forum
  9. Witamy na forum
  10. Witamy na forum
  11. Witamy na forum
  12. Witamy na forum
  13. Witamy na forum
  14. Witamy na forum
  15. Witamy na forum
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: albo na dwa baty BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ? a masz już je? :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: Co tam Diman modzisz?
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No pewnie, że nie ale jednego mniej i bramka do tyłu...
  19. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  20. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :wallbash: I czerwona kartka!!!
  21. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie. Oglądałem nie cały mecz bo tylko II połówkę ale fakt faktem. 4 minuta i Małecki nie trafia setki... Garguła Nie był to Małecki... Wydawało mi się, że to Małecki... Tak czy tak mogło być już 1:0... Albo nawet 2:0... :gwizdanie: Necik sobie włącz. Póki co 0:0 ale WIsła ma przewagę.
  22. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie. Oglądałem nie cały mecz bo tylko II połówkę ale fakt faktem. 4 minuta i Małecki nie trafia setki...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.