Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
Jak nie!? Wszystkie są! :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: :polew: :polew:P.S. Wszystko jest na bieżąco aktualizowane.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy na spoty Katowickie... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=85081.0
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Zapraszamy na spoty Katowickie... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=85081.0
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Szukaj zderzak pod spryski i niczego nie naklejaj :gwizdanie: No tylko tak i uwierz mi, że sporo ludzi to robi... Masz S-Line czy zwykłe body? Do zwykłego taniej i szybciej można wyrwać zderzak pod spryski. Ale jak już będziesz zmieniał to zawsze możesz szukać S-Line i zmienić body... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: Zielony parking z Królikiem...
-
[ALL B7] Dziwny dźwięk w czasie skręcania
Ale nie każda wydaje piskliwo-buczący dżwięk o czym pisze autor wątku. Jeszcze raz podkreślę, że ja miałem takie właśnie objawy - głośny, piskliwy dźwięk. Po wymianie sprzęgiełka wszystko wróciło do normy.
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:
-
Spoty Katowice i okolice
Poeby!!! :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
moze i z malej glowki ale za to duzego i dlugiego tułowia na szczescie niebylem az w takiej desperacji zeby probowac Taaa...
-
Spoty Katowice i okolice
http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb ok a wtedy bym cie oskarzyl i trzepal kase z odszkodowania ty masz zawsze zaje*iste pomysly :polew: może Ci jeszcze oprócz tego odszkodowania loda ma zrobić ? yy pozatym kto mialby mi go zrobic? bo cos nie spojnie to napisales sam byś się blołdżobował Na bank nie sięga! :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
http://allegro.pl/kamera-atrapa-na-wysiegniku-z-dioda-kamery-i2038525654.html moze nie ma tych wymagan ktore chcesz ale za zaoszczedzona kase mozna by sie niezle pobawic... przemysl to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tak bym się pobawił, że dostałbyś nią w łeb ok a wtedy bym cie oskarzyl i trzepal kase z odszkodowania ty masz zawsze zaje*iste pomysly :polew: może Ci jeszcze oprócz tego odszkodowania loda ma zrobić ? za odszkodowanie mialbym tyle lodow ze glowa mala:Pjuz nie znaly by mnie tylko na spodku ale rowniez na francuskiej :polew: :polew: :nabijasie:
-
Spoty Katowice i okolice
:naughty:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spoty Katowice i okolice
Słuchając rad na forum to dokładnie taką byś kupił... :polew: Na bank lepszą.
- Spoty Katowice i okolice