Treść opublikowana przez sławek78
-
jak zamontować nie oryginalne radio
wszystko byłoby ok, ale w tym sklepie jak i na alegro nie ma takiej kostki 22 mm na 11 mm:(
-
jak zamontować nie oryginalne radio
Dzięki Stanley.w sobote zaglądne na bieżanowską:)/ A co to Bose??
-
jak zamontować nie oryginalne radio
Ok Stanley, jeśli mozesz daj mi namiary na gostka
-
jak zamontować nie oryginalne radio
Chciałem zamontować radyjko>konkretnie alpine 9811. Ale wtyczki , w audi sa inne.Są dwie wtyczki i kabelek od anteny.Jak to wszysko połączyć z moim radiem.Szukałem na forum i nic nie ma:(.Czy to takie proste że nikt nie pisze:) Z góry dzięki chłopaki zdjęcie 1. wtyczka alpine 2. wtyczki od audi 3. radio 4. schemat podłaczenia radia
-
[ALL] Jakie felgi
Czy dostane taki wzór ale 15 lub 16 cali, lub ,może jakaś alternatywa. Dajcie cyne chłopaki .Zależy mi na komforcie i żeby zawieszenie nie cierpiało. z góry dziekuję
-
[ALL] Jakie felgi
Cześc chłopaki .Powiedzcie mi gdzie moge dostac takie felgi jak wyżej na obrazku i jakiego rzędu są to pięniądzę.Chyba do srebra pasuje
-
Ile pali Wam gazu?
Byłem dzisiaj u gazownika i mówił że nie wolno wierzyć w bajki,Sekwencja 10 % więcej , zwykła 20% więcej
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
GRATKI
-
[B5 2.8 V6 Quattro]......to na początek.
WITAMY
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
Piekny avacik z srebrze.Gratulacje. Jakie fele masz dokładnie,Ciekawe czy pasowałyby do srebrnego sedana.- [B5 ADP] Sprzęgło bardzo wysokie - co zrobić ?
Kilka dni temu kupiłem a4 i pierwsze co mi sie nie spodobało to że sprzęgło jest bardzo wysokie i ciezko wchodzi wsteczny, Czy to normalne w tych modelach .Czy mozna jakos podciągnąc sprzęgło? prefix uzupelniony [Musashi]- [B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
NIe martwicie się.Jeśli ją sprzedam to napewno zostane wierny naszej marce:) Nikt nie chwali na forum tej jednostki.Może jednak poszukam 1.8.Tracę juz głowę Co chodzi o cło , to widać nie ma żadnego problemu kiedy pojadę.Skąd oni będą wiedziec kiedy przekroczyłem granicę.Powiem że 3 dni temu i po problemie. Wracając do autka.Oglądało kilka fachowców i wygląda na bezwypadkowe.Przebieg 106 tysiecy, silniczke pracuje równiutko,suchutki i czyściutki, zawieszenie bez zastrzeżeń, amortyzatory na 57 %, >NIepokoi mnie jedna rzecz.Sprzęgło bierze wysoko--bardzo wysoko.., i troche ciężko wchodzi wsteczny.- [B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
auta jeszcze nie zarejestrowane.Blachy mam na miesiąc(chyba przesadziłem:). Wiem że cło musze zapłacić do 7 dni, ale nie wiem od jakiej daty.Jesli wiecie to mi napiszcie. Alusy oczywiscie musze założyć , ale ze względu na to że nie lubię przesady więc chyba będą to 16 , co sądzicie.Jesli macie cos na oku przeslicjie linka. No i jakies oponki do tego? kręce się w okolicach krakowa i tarnowa, więc najlepiej coś tutaj znaleść. lampy-przód raczej nie zmienię bo ponoć trzeba coś w przerabiać. a tak wogóle to nie wiem czy jej nie sprzedam ok.wracam do pracy.odezwę sie wieczorem- [B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 07-05-2007, 12:28 ] temat był zły - poprawiony- [B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
Czekam na propozycje zmian, bez ingerencji w "fundament samochodziku" ( myślę o karoseri). Światła z tyłu mi troszke nie leżą , ale takie już były. Autko jest na 15 calówkach i oponoach zimowych, Alusów nie dostałem Co sądzicie? Ja uciekam do pracy .Wieczorkiem się odezwę Pozdrowienia [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 07-05-2007, 11:13 ] kolego to nie ten dział tak więc przenoszę no i gdzie te zdjęcia [ Dodano: 07-05-2007, 11:21 ] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/032b1588d9373411.html- Pytanie -brak oznaczeń audi na tylnej klapie-był bity???
każdy towar ma swojego kupca,- Pytanie -brak oznaczeń audi na tylnej klapie-był bity???
a czego miał się wstydzić ?? 1.6 co prawda nie grzeszy mocą ale świetnie dawała sobię radę na niemieckich autostradach gdy ją sprowadzałem.- Nowicjusz - wątek powitalny
powitać- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć. Wczoraj sprowadziłem swoją audiczkę.To pierwsze moje audi więc jestem "zieloniutki". Mam nadzieję że dzięki tej stronie i wam poznam bliżej tą markę. Jutro postaram się zrobić jakieś zdjęcia abyście ocenili mój zakup i pomogli ją "odświeżyć" Pozdróweczka dla wszystkich- Pytanie -brak oznaczeń audi na tylnej klapie-był bity???
Kupiłem wczoraj audi i nie ma oznaczeń i znaku firmowego na tylnej klapie.Dlaczego? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-05-2007, 20:30 ] był źle umieszczony temat [ Komentarz dodany przez: Iceman: 06-05-2007, 20:54 ] Kolego regulamin i dział Newbie na poczatek - [B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)