Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Browar się kończy a jutro do roboty
  2. Teraz zauważyłem że to z mojego miasta No powiem Ci że jeździło się na nich dosyć komfortowo. Dla mnie za miękko ale jeśli do seryjnych amorków to na początek mogą być
  3. Miszka nie podpuszczam Cię ale nie zrobisz tego i się nie zgodzisz
  4. Miałem takie założone kiedyś na trochę i było ok. Mam nawet fotkę[br]
  5. dorastam Chyba bokami
  6. Co Ty Kędzior taki sztywny się zrobiłeś Schodzisz na psy
  7. Witamy Bardzo dobrze trafiłeś. Czytaj uważnie i jak coś pytaj Oby się dobrze sprawowała
  8. Z tego co widziałem to często na allegro pojawiają się H&R. Też bardzo dobra firma i w okolicach 200zł można dostać
  9. więcej gwiazdek nie mogłeś k**wa mać jebnąć
  10. ty pijoku Dawno nie piliśmy razem :gwizdanie: Kiedy uderzamy na Bp
  11. Aha Łomża psssyt Ja też
  12. Był tu jeden co z A6 tez wpakował. Passat ma zupełnie inne zawieszenie z tyłu :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:28_________________________________________________Popatrz na zawieszenia od a4 i od passata i zobaczysz różnice
  13. Na pewno z Passata nie pasują. A ludzie piszą różne dziwne rzeczy
  14. E bany
  15. Z passata Ci nie podejdą sprężyny
  16. Bixy założone ale nie podpięte Może na spocie to ogarne
  17. a niby do pracy pojechałeś :gwizdanie: no i jestem w pracy ale tylko do 17.00 po tej godzinie cza się delektować miejscowym browarkiem
  18. a niby do pracy pojechałeś :gwizdanie:
  19. Aż tak źle :gwizdanie: niech Gregory sam opowie ... Było kupić TDi byśmy Ci z Keżorem porezali :gwizdanie:
  20. Aż tak źle :gwizdanie:
  21. Nie cwaniakuj bo masz zderzak i spryski a ja mam tylko lampy. Wczoraj byłem oglądać ten zderzak ale niestety nie ten kolor. Trzeba było targować i do malowania. Chyba ciężko będzie dorwać zderzak pod kolor. To nie B5 Chciałem go właśnie coś urwać ale nic się nie dało i koszt byłby ponad 2 tysie jakbym wziął go do malowania! Aha to lipa trochę [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 17:03_________________________________________________ Nie chce zarobić
  22. Nie cwaniakuj bo masz zderzak i spryski a ja mam tylko lampy. Wczoraj byłem oglądać ten zderzak ale niestety nie ten kolor. Trzeba było targować i do malowania. Chyba ciężko będzie dorwać zderzak pod kolor. To nie B5
  23. po robocie Bixy przyszły zaraz idę montować. Akjam i mówiłem że będę miał pierwszy bixy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.