Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Kurde ale miałem dziś przygodę. Miałem okazję prowadzić Nissana 350Z z 2006 roku 3,5l V6. Jak to pięknie chodzi :kox: :slina: :jerk:
  2. :kox:
  3. to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? zostaniesz na śniadanie To nie Kędzior o bulczas dobry pomysł... TY mnie odbierzesz... już wciągam drugiego okocima. I zanosi się na więcej :gwizdanie:
  4. to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko hmm propozycja nie do odrzucenia a jak wrócę...? zostaniesz na śniadanie To nie Kędzior
  5. kto to Fajfun - nie jestem na bieżąco w spamie Seski :gwizdanie:
  6. Oj Miszka serducho Ci nie wytrzyma jak tak dalej pójdzie :gwizdanie:
  7. kiedy ? W weekend już tam napisałem, będę na 80 % pracował Masz nockę :mysli:
  8. kiedy ? W weekend
  9. nierób smaka Dawaj jutro wolne. Trzeba wlać do baku
  10. Jedziesz na imprezę Miszka :gwizdanie:
  11. Okocim pssssyt
  12. Weekend prawie :gwizdanie:
  13. Ja mam jeszcze godzinę pracy Ale wypłata była to może bym też podskoczył na jakieś piwko
  14. Ja też się napije. Nakupiłem tyle tego a tu zostało :gwizdanie:
  15. po spocie
  16. tam trzeba mieć konto Keżor pewnie ma VIPa :polew:
  17. Ja też się zawijam. Rano kilka spraw do załatwienia
  18. Tylko nie przyjeżdzaj autem :gwizdanie: to ja też przyjde Ty za dużo pijesz więc przyjedź [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:06_________________________________________________ Porezałeś już wszystko
  19. Tylko nie przyjeżdzaj autem :gwizdanie:
  20. Ehh ja kiedyś na zawału dostanę jak to będę czytał
  21. niezłe dziwexy :naughty: I kto to wszystko dupi... ja Ty już swoje możliwości pokazałeś kiedy [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________ niezłe dziwexy :naughty: I kto to wszystko dupi... ja Ty już swoje możliwości pokazałeś czyzby do moniki sie dobieral :gwizdanie: No nie wiem w którym miesiącu jest Kasia :gwizdanie:
  22. niezłe dziwexy :naughty: I kto to wszystko dupi... ja Ty już swoje możliwości pokazałeś
  23. to zadanie dla Miszki czy ja tu wyczuwam zadowolenie Dla Kędziora tak on wskazał Miszkę żeby mu possał :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.