Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Moja padlina jest z giełdy gliwickiej A jakie auto szuka duże czy jakieś małe :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Trza było pisać bym Ci sprzedał kadeta za 1500zł to ma być auto w jakimś normalnym stanie kumpel szuka To był biały kruk Na serio jak mi się coś rzuci w oko to dam znać
-
Spoty Katowice i okolice
Trza było pisać bym Ci sprzedał kadeta za 1500zł
-
Spoty Katowice i okolice
szacun 30zł więc cena spox Zmajomości robią swoje
-
Spoty Katowice i okolice
No ładny koks
-
[B5 AFN] Wymiana radia z ori na pionka
:gwizdanie: ciekawe czemu Ci odradził w 4 autach mam hertze i mieć dalej będę.... Również miałem hertze w poprzednim aucie i dźwiek był bardzo przyjemny :gwizdanie:
-
[ALL B6] Problem przy wymianie sprężyn-jakiego narzędzia użyć?
Amor w imadło, nasadka na śrubę. Trzpień amorka trzymaj imbusem przez jakiegoś wielkiego francuza i nie ma bata że nie puści. Robiłem już tak kilkadziesiąt aut
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze rok najwyżej dwa wszystko się odmieni... [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 23:43_________________________________________________Ja też się zwijam spać :gwizdanie:
-
Monitor tani - używka z biura czy prywatny, może nowy?
Mam monitor płaski na sprzedaż z kompa stacjonarnego tylko nie wiem czy to 15" czy 17" jak coś oddam za jakieś 80zł [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 23:36_________________________________________________Oczywiście LCD
-
Spoty Katowice i okolice
Byłeś na EU :gwizdanie: byles na .eu Nie chce się przyznać... :gwizdanie: To jego pokuta za skasowanie wątku
-
Spoty Katowice i okolice
najmniej czy najwiecej do -30 spokojnie pojezdzisz na ori -35mm też nie będzie problemu. Później to już za grubo. :gwizdanie: to może z - 40mm nie no -30 trza będzie zapodać do ADR'a Tylko jakieś firmowe :gwizdanie: to dejcie jakiś linki przykładowe PLS na razie nie wymieniam rozglądam się, myślę o dokładkach w kolor (bulczas może jakoś grupowo pomalujemy taniej - mamy ten sam kolorek ) Można pomyśleć [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 23:07_________________________________________________ Byłeś na EU :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
najmniej czy najwiecej do -30 spokojnie pojezdzisz na ori -35mm też nie będzie problemu. Później to już za grubo. :gwizdanie: to może z - 40mm nie no -30 trza będzie zapodać do ADR'a Tylko jakieś firmowe :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
najmniej czy najwiecej do -30 spokojnie pojezdzisz na ori Dokładnie [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:37_________________________________________________ [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:37_________________________________________________Ktoś zna jakiś dobry program do obróbki zdjęć tzn żeby zmienić rozmiar na niestandardowy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
to jak założysz to się karnę z Tobą BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ? chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie: Zakładaj i nie pękaj różne opinie są nt -30mm na seryjnym zawiasie sam już nie wiem musisz sie liczyć z tym, że docelowo musisz założyc amory z mniejszym skokiem ( takie jak w 1BE) Polać mu Chociaż kolega jeździ na zwykłych i nie narzeka [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:36_________________________________________________ -30mm
-
Spoty Katowice i okolice
to jak założysz to się karnę z Tobą BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ? chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie: Zakładaj i nie pękaj
-
Spoty Katowice i okolice
prawdopodobnie od listopada, dam Wam znać Ok może jakoś się doturlam
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley jak tam sprawa tankowania w mercedesie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kurde że ja go nie widziałem na żywo. Ciekawe gdzie parkuje. Zrobiłbym mu areograf kluczem za to co zrobił z tym autem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak go znasz to przekaż mu specjalne pozdrowienia
-
Spoty Katowice i okolice
I to z Sosnowca :bicz3:
-
Spoty Katowice i okolice
a leci jutro I zmiana a potem kończę fuchę, więc wieczorem mile widziana jakaś "mała" imprezka aaa i dzisiaj nie dość że zaspałem, to jeszcze podczas hamowania auto pojechało dalej, więc czas na zimówki nie będziesz już musiał dziur omijać Ja tylko nie swoim autem nie omijam
-
Spoty Katowice i okolice
a leci jutro I zmiana a potem kończę fuchę, więc wieczorem mile widziana jakaś "mała" imprezka aaa i dzisiaj nie dość że zaspałem, to jeszcze podczas hamowania auto pojechało dalej, więc czas na zimówki No na imprezkę też bym poszedł Ja jutro zmieniam kółka :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Co tam :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
No u mnie też mgły jak cholera. Trzeba zmienić kółka bo chyba się kupiec trafi na BBSy - Spoty Katowice i okolice