Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Moja padlina jest z giełdy gliwickiej A jakie auto szuka duże czy jakieś małe :gwizdanie:
  2. Trza było pisać bym Ci sprzedał kadeta za 1500zł to ma być auto w jakimś normalnym stanie kumpel szuka To był biały kruk Na serio jak mi się coś rzuci w oko to dam znać
  3. Trza było pisać bym Ci sprzedał kadeta za 1500zł
  4. szacun 30zł więc cena spox Zmajomości robią swoje
  5. No ładny koks
  6. :gwizdanie: ciekawe czemu Ci odradził w 4 autach mam hertze i mieć dalej będę.... Również miałem hertze w poprzednim aucie i dźwiek był bardzo przyjemny :gwizdanie:
  7. Amor w imadło, nasadka na śrubę. Trzpień amorka trzymaj imbusem przez jakiegoś wielkiego francuza i nie ma bata że nie puści. Robiłem już tak kilkadziesiąt aut
  8. jeszcze rok najwyżej dwa wszystko się odmieni... [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 23:43_________________________________________________Ja też się zwijam spać :gwizdanie:
  9. Mam monitor płaski na sprzedaż z kompa stacjonarnego tylko nie wiem czy to 15" czy 17" jak coś oddam za jakieś 80zł [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 23:36_________________________________________________Oczywiście LCD
  10. Byłeś na EU :gwizdanie: byles na .eu Nie chce się przyznać... :gwizdanie: To jego pokuta za skasowanie wątku
  11. najmniej czy najwiecej do -30 spokojnie pojezdzisz na ori -35mm też nie będzie problemu. Później to już za grubo. :gwizdanie: to może z - 40mm nie no -30 trza będzie zapodać do ADR'a Tylko jakieś firmowe :gwizdanie: to dejcie jakiś linki przykładowe PLS na razie nie wymieniam rozglądam się, myślę o dokładkach w kolor (bulczas może jakoś grupowo pomalujemy taniej - mamy ten sam kolorek ) Można pomyśleć [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 23:07_________________________________________________ Byłeś na EU :gwizdanie:
  12. najmniej czy najwiecej do -30 spokojnie pojezdzisz na ori -35mm też nie będzie problemu. Później to już za grubo. :gwizdanie: to może z - 40mm nie no -30 trza będzie zapodać do ADR'a Tylko jakieś firmowe :gwizdanie:
  13. najmniej czy najwiecej do -30 spokojnie pojezdzisz na ori Dokładnie [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:37_________________________________________________ [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:37_________________________________________________Ktoś zna jakiś dobry program do obróbki zdjęć tzn żeby zmienić rozmiar na niestandardowy :gwizdanie:
  14. to jak założysz to się karnę z Tobą BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ? chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie: Zakładaj i nie pękaj różne opinie są nt -30mm na seryjnym zawiasie sam już nie wiem musisz sie liczyć z tym, że docelowo musisz założyc amory z mniejszym skokiem ( takie jak w 1BE) Polać mu Chociaż kolega jeździ na zwykłych i nie narzeka [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:36_________________________________________________ -30mm
  15. to jak założysz to się karnę z Tobą BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ? chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie: Zakładaj i nie pękaj
  16. prawdopodobnie od listopada, dam Wam znać Ok może jakoś się doturlam
  17. Stanley jak tam sprawa tankowania w mercedesie :gwizdanie:
  18. Kurde że ja go nie widziałem na żywo. Ciekawe gdzie parkuje. Zrobiłbym mu areograf kluczem za to co zrobił z tym autem :gwizdanie:
  19. Jak go znasz to przekaż mu specjalne pozdrowienia
  20. I to z Sosnowca :bicz3:
  21. a leci jutro I zmiana a potem kończę fuchę, więc wieczorem mile widziana jakaś "mała" imprezka aaa i dzisiaj nie dość że zaspałem, to jeszcze podczas hamowania auto pojechało dalej, więc czas na zimówki nie będziesz już musiał dziur omijać Ja tylko nie swoim autem nie omijam
  22. a leci jutro I zmiana a potem kończę fuchę, więc wieczorem mile widziana jakaś "mała" imprezka aaa i dzisiaj nie dość że zaspałem, to jeszcze podczas hamowania auto pojechało dalej, więc czas na zimówki No na imprezkę też bym poszedł Ja jutro zmieniam kółka :gwizdanie:
  23. Co tam :gwizdanie:
  24. No u mnie też mgły jak cholera. Trzeba zmienić kółka bo chyba się kupiec trafi na BBSy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.