Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam trochę popracować bo nuda
-
Spoty Katowice i okolice
heh no tak ale właśnie mam przerwę na HBO leci Transporter 3 Dobry film
-
Spoty Katowice i okolice
Pracować
-
Spoty Katowice i okolice
Co wy potraficie się tylko witać
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam geje do Stanleya właśnie na randkę
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Narka wszystkim [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:11_________________________________________________ a u kogo baba ma ubezpieczenie Hmm chyba w PZU to nie wiesz u kogo Policja mi powiedziała że mam iść do PZU a nie boli cię coś ? bo by było na turbo z awx'a i fmica :decayed: Turbo już jest
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za info to nie będę jechał tylko zadzwonię
-
Spoty Katowice i okolice
a u kogo baba ma ubezpieczenie Hmm chyba w PZU to nie wiesz u kogo Policja mi powiedziała że mam iść do PZU
-
Spoty Katowice i okolice
a u kogo baba ma ubezpieczenie Hmm chyba w PZU
-
Spoty Katowice i okolice
Zobaczymy jak to będzie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No to jest tylnia to tak nie czuć też, podjadę jutro sprawdzić. No na takie coś liczę A za felgę mi nic nie zwrócą :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ee myślałem że gorzej niejest źle, jedynie ta fela ale chyba jej niepowinno nic być No o felgę najbardziej mi chodzi bo zderzak i tak był do malowania Może zrobię jakieś większe szkody Stanley doradź bo masz w tym wprawę może Stanleya sie nie radź, bo my ze swoją szkodą do sądu idziemy A co domyślili się nie, ale pocieli faktury z serwisu A no to jakoś się wyjaśni na pewno
-
Spoty Katowice i okolice
ee myślałem że gorzej niejest źle, jedynie ta fela ale chyba jej niepowinno nic być No o felgę najbardziej mi chodzi bo zderzak i tak był do malowania Może zrobię jakieś większe szkody Stanley doradź bo masz w tym wprawę może Stanleya sie nie radź, bo my ze swoją szkodą do sądu idziemy A co domyślili się
-
Spoty Katowice i okolice
ee myślałem że gorzej niejest źle, jedynie ta fela ale chyba jej niepowinno nic być No o felgę najbardziej mi chodzi bo zderzak i tak był do malowania Może zrobię jakieś większe szkody Stanley doradź bo masz w tym wprawę
-
Spoty Katowice i okolice
Tak to wygląda
-
Spoty Katowice i okolice
na zator bedzie jak w znalazł :gwizdanie: Chyba no mody jak znalazł
-
Spoty Katowice i okolice
Jak myślicie ile wyrwę z PZU za tylni zderzak, felgę, i błotnik
-
Spoty Katowice i okolice
No szkód ogólnie nie ma dużych tylko ta felga mnie boli ;( No oczywiście że policja orzekła jej winę i dostała mandat nawet się śmiali z niej bo tak by mi dała kasę i po krzyku a tak punkty mandat i utrata zniżek z oc
-
Spoty Katowice i okolice
Ale dziś h*jowy dzień. Nie dość że pół dnia straciłem bo mi baba się wjebała w tylny bok auta i ponad godzinę czekałem na policję to h*j z autem ale mam zrysaną całą felgę i nie wiadomo czy nie jest krzywa j**ane babsko jeszcze mi będzie wmawiać że moja wina :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Jest następna kwestia nie mam wahy jeżdżę na rezerwie. Ciężko Ci będzie znaleźć jakiś transport ;( no wiem wiec szkoda cza bedzie odpuscic ;( No niestety ale na pewno sobie to odbijesz Tymczasem spadam spać powoli bo rano trzeba wstać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jest następna kwestia nie mam wahy jeżdżę na rezerwie. Ciężko Ci będzie znaleźć jakiś transport ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Dołączam się do życzeń i myślę że przy zmianie zawiasu wypijemy jakieś piwko
-
Spoty Katowice i okolice
Pytaj w dziale techniczym bo tu nic nie da jak wrzucisz link bo każdy jest praktycznie zielony w elektryce.
-
Spoty Katowice i okolice
Ja tam się nie znam na elektronice jedyne co moge powiedzieć to czytałem trochę i trzeba chyba kupić jakieś odpowiednie ledy albo coś przerobić ale to pewnie czytałeś na forum