Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. No i Małysz kurde drugi :gwizdanie: Ale i tak szacun że odzyskał formę
  2. Miałem okazję poznać kiedyś przypadkowo No muszę popytać z jakiego sklepu brać najlepiej i chyba warte są felgi made in germany i z niemieckim tuv :gwizdanie:
  3. Dzięki Michał już wiem jakie felgi kupić Tylko ciężko dorwać te od rs4 ;( A warto kupować repliki?
  4. Nie ma zjem wszystko
  5. Ja też mam spaghetti na obiad [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 16:16_________________________________________________ Wolałbym ten inny wzór rs4 :gwizdanie: Ten jest ostatecznością i jest go trochę na allegro a na forum to już z trzecie ogłoszenie
  6. [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 13:59_________________________________________________Ja spadam do wieczora
  7. To tylko nick :gwizdanie: Heh dobry był koleś w tym audi avant co na tym łuku mu siadłeś na d*pie
  8. no to pięknie Was załatwili :gwizdanie: Mam w czterech literach taką elyte :gwizdanie: heheh bo to elyta jest :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 13:16_________________________________________________ Kędzior już pewnie nawalony
  9. Cała brygada pojechała pić z KROLEM na czele i nawet się nie zapytali czy idziemy
  10. Diman śpi po imprezie
  11. Szkoda że nie pulpitxp
  12. Z oka to Diman zalewa cały czas :polew: Bardzo się lubią chłopaki
  13. Wczoraj na spocie pytaliśmy Maxa jak się przedstawił na spotkaniu z Siemianem na drodze. A on przeciez ma skomplikowany nick. I pewnie mówił Siema jestem Maxito1980
  14. [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 11:51_________________________________________________ A no jest taka mała geneza. Ogólnie to mam ksywę Buła ale w pracy kiedyś ktoś tam wymyślał i zawował Bulczas od Gulczasa z Big Brothera i tak sobie wymyśliłem :polew:
  15. No jednak chyba poszedł do szkoły :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 11:41_________________________________________________ Wczoraj powtarzał kilka razy że już rezygnuje
  16. No zmieniłem i zrobiłem sobie lifting Gdybyś był wczoraj na SG to byś wiedział bo zalewaliśmy z tego
  17. z rana Miszka co Ci jest biedaku. Trzeba było nie pić tyle to byś się dobrze czuł :polew:
  18. Dzięki za wczoraj chłopaki choć gościnni to wy nie jesteście Diman z Mironem nas cały czas wyganiali a i Pucek też się nie popisał. Poczekajcie aż przyjedziecie do nas :gwizdanie: Nie piszę tu bo za dużo postów będą mieli
  19. Ja spadam panowie do jutra
  20. Teraz też jak wiesz że pod maską siedzi gt1749
  21. No nieźle dajesz Kędzior
  22. No mogę tylko teraz auto brudne jak cholera i śniegu wszędzie pełno Jeśli to tak przeszkadza to poczekam aż to puści :gwizdanie:
  23. Aż się dziwiłem czemu dziś nie zabrałeś piwa do gliwic :gwizdanie:
  24. Też już jestem. Fajna droga powrotna z gliwic była non stop ponad 200km/h
  25. Ja też się powoli zbieram

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.