Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. nawet człowiekowi wyspać się nie można, po nocce jestem. Za chwilę idę walczyć z zawiasem i mamy przy tym z kolegą jakąś flaszkę obrabiać ale potem już wpadnę jakoś na fali :naughty:
  2. Co tak słabo ze spamem A tak poza tym witam z rana tak właśnie myślałem że dzisiejsza kolacja w macu to ostatni posiłek do tej kreski nie wiem sam zobaczymy [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 01:15_________________________________________________widzieliście to? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_nakladki_na_grill_chrom-t113640.0.html Keżor wsparłem Cię :polew: Gość odwalił kawał dobrej roboty
  3. Co za dużo to nie zdrowo a temu grillowi ten chrom na pewno nie służu Wróć do stany fabrycznego i będzie
  4. Na tych zdjęciach co są najbardziej pasują stare rs6 i r8. W rzeczywistości pewnie podobnie będzie
  5. Ostatni zdanie fajnie brzmi. Będę na pewno w takim razie :decayed:Na poważnie to nie wiem czy sie wyrobie jutro najwyżej dojadę do was później :gwizdanie:
  6. Kanar ja dorabiałem u siebie kluczyk do nie ori scyzoryka i płaciłem 35zł tylko bez immo. A i nie kupuj nie ori scyzoryka bo nie warto :gwizdanie:
  7. Pij mleko będziesz wielki Tak poza tym to Jeśli chodzi o sobotę to bym się pisał raczej
  8. Jeśli sprzedawca mówił że są ori to ja bym je zwrócił i niech oddaje kasę. Jeszcze do tego to ktoś z forum to naprawdę źle się zachował. Za takie coś bym pojechał nawet na drugi koniec polski i te felgi bym mu rzucił na twarz niech zwraca pieniądzę. Kolega pisał od kogo kupił felgi we wcześniejszych postach. Który to taki na Forum co sprzedaje ori felgi a okazuje się, że są podróby? :gwizdanie:
  9. żegnaj a co przestraszyłeś się i uciekasz? Ciebie? buhehehhe Akjam Rafał, a Tobie gg padło? Chyba Tobie Ja spadam będę później
  10. żegnaj Już na wstępnie go pojechałeś
  11. Kędzior
  12. Jak dla mnie spoko wygląda. Do czarnej maski i lamp z tyłu będą pasować
  13. aleś mnie odkrył , a już mi sie udało schować na 6tą czy 7ą strone także korzystając z okazji , co powiecie , żeby do mojego paździocha wciepnąć na lato czarne felgi z porsche 17" :gwizdanie: ? No byłeś fajnie schowany Co do felg mogą się ładnie prezentować tylko czarnej je zmniejszy bardzo. :gwizdanie:
  14. Ja nie dawno swoje turbo z AFN-a sprzedałem za 400zł i myślę że to nawet spoko cena więc sprzedawaj Somes. Ja czekam na przelew z pracy i dopiero będę mógł zapłacić
  15. Jeśli na licencji Eibacha to powinno być git Sam sprzedający to uczciwo koleś, kupowałem u niego już kilka rzeczy i zawsze byłem zadowolony.
  16. Siema z rana wstawać ku..a Pogoda pierwsza klasa nie wiem co Ty chcesz od ośki Pucek ja tam nie narzekam Spadam spać może później powalczę nad zawiasem bo jednak gwint zostaje :gwizdanie: Miałeś rację Keżor niby jest bardziej komfortowo ale zero frajdy z jazdy, a jak emeryt nie mam zamiaru jeździć
  17. Jeśli sprzedawca mówił że są ori to ja bym je zwrócił i niech oddaje kasę. Jeszcze do tego to ktoś z forum to naprawdę źle się zachował. Za takie coś bym pojechał nawet na drugi koniec polski i te felgi bym mu rzucił na twarz niech zwraca pieniądzę.
  18. jak siedzisz na pupie to znaczy , że to nie był wypadek pod prysznicem :polew: :polew:
  19. Ok ja spadam panowie
  20. Walnij coś mocnego i przestanie
  21. Jeden na aucie i gwint :gwizdanie: Vista jest do bani
  22. Nie było mnie trochę robiłem format dysku i instalowałem win7 Krolu dzięki wszystko śmiga ładnie jak narazie
  23. to trzeba było kupić i za 1200 puścić dalej :wallbash: Jakoś nie idą koła od esy bo na allegro jest z 3 komplety w okolicach 1000 już od jakiegoś czasu :gwizdanie:
  24. Poślij fotki na PW A 18" czy 17" wyślij PW do wszystkich kto pierwszy ten lepszy ale ja chce sprzedać swoje felgi letnie :gwizdanie: Wiem tylko tak z ciekawości chciałem zobaczyć te co chcesz kupić Te Twoje mi się podobają ale raczej przymierzam się do 18"
  25. Poślij fotki na PW A 18" czy 17" wyślij PW do wszystkich Czytałem dziś że forum nie działało dzięki Tobie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.