Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sieczek26

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sieczek26

  1. wi polsynstetyk [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 10:18_________________________________________________ motul x-cess do wszystkich silnikow bez pompowtryskiwaczy. motul specific do silnikow z pompowtryskiwaczami. przeciez jest "wółami" wyszczegolnione w podwieszonym poscie em ze jest napisane ale ja pytałem dlaczego na allegro tak pisali teraz to sprawa zamknięta bo to były bzdety
  2. mam podobnie i jest to wygoda bo wolne gniazdo zapalniczki
  3. i tak terz zrobie pozdrawiam
  4. przeglądalem ostatnio allegro i na kilku aukcjach oleju motul x- cess 8100 bylo wyszczegulnione ze olej nie zaleca się do silników z pompami czyli tych starszych i ze do nich motul specific a na specific napisane ze tylko do pompowtrysków to wię c jaki motul najlepszy do mojego silnika bo czegoś tu nierozumiem tu większośc daje xcesa 8100 i nie narzeka a wrecz przeciwnie ?
  5. wygra młodość czyli adamek da mu :bicz3:
  6. nie wierzcie mechanikom do konca co pier... i jak się poci z pod gumki to niech nie gada głupot zę remont silnika czeka tylko poprostu jest to jakieś czułe miejsce na temp. oleju i go przepuszcza i silikon to jak coś to samochodowy k2 a nie gówno za 6zł a najlepiej to sprubować dostac te grzybki nowe i przykręcic .
  7. mam to samo objawilo sie jakis tydzien temu wcześniej bylo o.k to pewnie termostat
  8. mam to samo zawsze przed wymianą oleju się delikatnie sączy a przed ostatnia wymiana silikonem mi wziąl mechaniol i bylo o.k wystarcz na jakieś 10 tys.
  9. wskażnik jest po to stworzony aby było wiadomo ile zalewac i kreska na bagnecie jest WYGUROWANA tak samo na maksimum jak i na minimum dlatego powinno sie bezwzględnie tego przestrzegac dla dobra motoru jak zrobisz twoja sprawa pozdro
  10. muj eber d4w hydronic podłączałem pod vaga i niechce pokazac co jest nie tak podłączałem np. dmuchawke na krutko to chodzi a a miernikiem na przewodach przy opcji załącz w sterowniku to tak jakby za małe napiecie dostawał ten piecyk co jest nie tak jeden przekażnik terz dostaje impuls nap. bo słychac pstryknięcie ktoś ma jakieś doświadczenie z tym modelem
  11. wymieniłem terz na urzywke i smigam
  12. mam to samo pukanie z prawej ale niekoniecznie te same wachacze wymieniłem ten dolny wraz z łacznikiem i dalej holerstwo stuko-puka więc to dolny chyba banan a wymieniając ten było ewidentnie widac uszkodzenie sworznia a to dalej ...
  13. poszukuje żarówek żółtych selektywnych h4 i nigdzie typowych niemogę dostac czy ktoś wie gdzie można takowe kupic ?
  14. użyłeś przełącznika by się zapalały po otwarciu drzwi a gasły po zamknięciu ktury masz przy lampie podsufitki
  15. czytałem na stronie castrola czy mobila to fiutki piszą że syntetyczny to w pełni olej rafinerii i z ich produktów jest wytwarzany i takie tam mydliny i ze zawiera do ok. 20% dodatków myjacych przeciwpiennych itp. a konkretów żadnych co do proporcji . jak niechcem lac l np. fulla to kupuje semi myśląc zę jest tam tylko niewielka ilośc tego minerała ktury jak wiadomo na turbine nie wskazany takwięc czy ktoś wie bo najlepiej chyba przechodząc z fulla na semi to lepiej zmieszac np. motula 8100 z 6100 i wtedy masz kawa na ławe ( oczywiście to tylko przykład)
  16. koledzy ile w półsyntetylu (np.5l obojętnie jakiej marki) jest w proporcji syntetyku a ile mineralnego bo niekoniecznie i pewnie niejest to półnapół...?
  17. do pompowtr. to fulla motul specific albo castrol 5w40 a nie jakiś pólsyntetyk do 6 cio latka
  18. czytalem na jakiejs aukcji allegro że olej motul x-cess 8100 nie można stosowac w tych starszych silnikach tdi z pompa wtr. tylko do silnikow z pompowtr. a w poście u gury jest ze motul 8100 do afn-a to kto ma racje i jaki full do niego jest naj
  19. do samych opon nic ale jęsli skręca nimi a piszczy to może ma ubytek płynu[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 21:26_________________________________________________albo czy czy na tych 16 czasem nie ociera się o nadkole w kturymś miejscu
  20. a może masz ubytek plynu wspomagania
  21. umnie z tyłu to tak właśnie stukało całkiem metaliczny dzwięk jakby klucze o siebie w bagążniku ale poruszałem spręzyną zawieszenia i jest pęknięta od reszty u spodu jakięs 10 cm od końca i ten element właśnie powoduje w jeżdzie po nierównosciach takie dzwonienie i zeby to zobaczyc musiałem poruszac spręzyną bo pękło od wewnętrznej strony
  22. umnie to samo słyszalne z tyłu po lewej stronie jakby w bagażniku klucze sie walały taki dzwięk [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 11:11_________________________________________________sprawdziłem i umnie jest to pęknięta sprężyna zawieszenia lewa u spodu jakies 10 cm od konca to właśnie ona a raczej ten kawałek na nierównościach się obija bo jest lużny teraz musze wymienic na nową albo pospawac
  23. miałem to samo w focusie drgało autem przy dodawaniu gazu od 70km w góre wymieniłem łożysko podpory półosi ale nie buło zmian więc wymieniłem półośki z angola i wstawiłem i przestało drgac a i jak go rozpędzonego dalem na luz to nic mi nie drgało czyli to samo co u ciebie NAPĘD
  24. to jak mam sprawdzic byłem w serwisie ebera w szczecinie to kolo chwile popatrzał i powiedział że trzeba pod kompa ale tylko się umawiac na termin . co najczęsciej się w nich psuje słyszalem że swiece siadają może rozkręcic i przeczyścic albo wymienic prosze o rade
  25. mam eberspachera hydronic d4w i na sterowniku włączam i pokazuje włączone a w efekcie nic nawet nie odpala i tylko cisza co może by przyczyną i czy mozna sprawdzic pod kompa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.