Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

plemnik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez plemnik

  1. próbowałem wyciągnąć piny i coś mi nie szło. co do elektryka to cos mi zie wydja ze nie chciało mu sie robic tego:) dzieki za info
  2. witam mam pytanie za 100 punktów mam kostke do lamp z szyb elektrycznych ale znajomy elektryk powiedział ze sie nie rozbiera ta kostka a na swiatłą ma za cienkie kable. w kostce ida grubsze kable ale akurat nie po tej stronie co trzeba. jak to z tym jest kable sa za cienkie??
  3. witam mam pytanie co myślicie o tych oponkach?? http://moto.allegro.pl/item972458852_205_55r16_nexen_roadstone_wwwmotohurtcom_warszawa.html
  4. podziękowania Reniu teraz sprawa jest jasna po lifty idą w ruch [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:04_________________________________________________witam Panowie mam pytanie co co tych tylnich lamp skąd wzięliście listwę albo wkład żarówek??bo mam z tym problem żeby dostać ale coś mi się wydaje ze jedyne wyjście to z anglika
  5. właśnie słyszałem ze za takie pieniądze to dobre felgi a tym bardziej ze mam je niedaleko w dobrej cenie. dzięki za opinię
  6. tak jak w temacie szukam opinii na temat tych felg zwłaszcza modeli pomona i crosse. http://moto.allegro.pl/item939474946_alufelgi_tsr_pomona_5x100x16_audi_seat_gdansk_wys0.html http://moto.allegro.pl/item939458309_alufelgi_tsr_crosse_5x112x16_audi_seat_gdansk_wys0.html z góry dzięki
  7. te pierwsze lampy przypominają po lifty i właśnie chce zobaczyć które ładniej wyglądają ale pewnie zdecyduje się na te pierwsze
  8. witam co myślicie o tych felgach, ma może ktoś takie?? http://www.alufelgi.pl/?m=felgi&id=1082 http://www.alufelgi.pl/?m=felgi&id=1080
  9. mógłbym prosić o vt do tego koloru tych lamp http://moto.allegro.pl/item927913666_audi_a4_94_98_lampa_kombi_tylna_lewa_nowa_lublin.html oraz tych http://moto.allegro.pl/item938086127_lampy_tylne_audi_a4_95_00_4d_red_dymione_promo_u7.html
  10. plemnik odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    merci o wtyczkach wiem teraz czas odłożyć trochę kasy i jechać po te lampeczki :> jeszcze raz dzięki
  11. plemnik odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    nie znam się na tym wiec pytam to ringi jakoś oddzielnie się podłącza?? chyba to nie dla mnie trzeba szukać elektryka
  12. plemnik odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    200 za jedna ale jak patrzyłem na allegro to trochę droższe są. gdyby ktoś chciał jakieś części to dam namiar do nich. a nie wiesz czy dobrze świeca?? dzięki wielkie za info.
  13. plemnik odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    jeżeli dobrze rozumiem to tyc to to samo co fk?? mam takie lampy u kolesia z sąsiedniej miejscowosci za 200 zł. a co w nich jest złego?? sprzedawca mowił ze nawet nie trzeba ciąc tylko pogiac jakas blaszke od kierunkowskazu to prawda???
  14. plemnik odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    witam może ktoś słyszał o lampach przednich firmy TYC wyglądają tak http://www.tuning-tec.pl/index.php?str=LPAU12&link=1&s=0&p=1&id=652 może ktoś ma takie i mogły wstawić zdjęcie. dzięki
  15. pisze dla potomnych :> odnosnie mojego problemu padła cewka została wymieniona i samochód śmiga jak nowy
  16. Panowie u mnie dalej to samo bezpieczniki ok pompka działa już nie wiem co może być zostaje chyba tylko brak iskry. a na vagu wykryje mi ta ustarke??
  17. LaM4 jaka masz instalacje ze mogłeś go odpalic na gazie?? daj znać co było bo szkoda zeby fura staął a ja jeździł mpk
  18. witam Panowie mam taki sam problem mianowicie jak byl ten dużu mróz -30 samochód odpalił ale gdy czysciłem szyby po 30 sekundach zgasł i wiecej nie odpalił kręciłem ale nic aż akumulator padł. ze samochód nie był mi potzrebny wiec nie paliłem go. naładowany akumulator włożyłem i taki samo jak wtedy. kreci i słychac ze chce zapalic ale nie może. dodam ze po dłuższym kręceniu rozrusznikiem swiecas sie kontrolki. co to może być?? to jest zagadka??
  19. plemnik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    witam kolegów.mam takie same autko tylko bez S-ki jakie proponujecie zmiany?? alusy mam w planach na wiosnę lampy tył podłokietnik aluminiowe obwódki zegarów przyciemnienie szyb.nie wiem co do chromowanych listw ale wydaje mi się ze do bardziej pasują do ciemnych kolorów.pozdrawiam pl
  20. witam miłośników audi a4 z lubelszczyzny!!! *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.