Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VicVega

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VicVega

  1. Witam, Szanownych! Zauważyłem ostatnio, że cieknie mi z wężyków przy przelewach powrotnych. Audi mam od niedawna, więc nie mam sprawdzonego mechaniora, który zająłby się autem. U Sztupeckiego, polecanego na tym forum, powiedzieli mi, że spoko, zrobią, bo to pół godzinki, a jak nie pasował mi termin przez nich podany to nagle odechciało im się tym zajmować U Bursiaka powiedzieli mi, że to robota na 3,5 godziny, a za godzinę biorą 170PLN Anyway stwierdziłem, że zrobię to sam, kupiłem wężyk za 70PLN i.. nie mogę zdjąć tych starych Czy one są po prostu wciskane i trzeba je mocniej szarpnąć czy jak? Druga sprawa - trudno mi ocenić czy ciekną same wężyki czy cały przelew. Jest sens zabawy w dłubanie czy wymienić przelewy od razu? Jaki to mniej więcej koszt? Przebieg mam 240kkm. Trzecia sprawa - 4 wężyki bez zacisków mogę sam wymienić, ale są jeszcze dwa z zaciskami i jeden z nich jest lekko upocony. W związku z tym czy ktoś poleciłby mi mechanika w Łodzi (lub okolicach), który rzuciłby na to okiem i ew. wymienił przelewy? Pozdrawiam!
  2. Pierwsze B6, którym się przejechałem miało ten silnik i od razu się w nim zakochałem. Próbowałem potem kilka 1,9TDI, ale to nie było to. A zewnętrznego S-line jest, ale tylko na listwach na drzwiach. No i chrom chyba też wchodzi w skład S-line, nie?
  3. Nie jestem fanem oklejania auta czymkolwiek (dlatego cieszy mnie bardzo zlikwidowane oznaczenie modelu i silnika), ale kto wie. Mam nadzieję wpaść na jakiś zlot to się zobaczy Myślisz, że nie będzie miał tych 204KM? Wykresu żadnego nie mam, ale w papierach tak stoi czyli ktoś to sprawdzał. Ale sam bym to z ciekawości sprawdził. Jak będę miał czas podjadę na hamownię jakąś (choć nie mam pojęcia gdzie w Łodzi jest jakaś) i podzielę się wynikami. Tapicerki dokładnie takiej szukałem, bo na pełnej skórze tyłek się ślizga i w ogóle Póki co zostanę przy moim zwykłym hetero-xenonie. Przesiadłem się z mercedesa 124C gdzie lampy świeciły jak pół d*py zza krzaka, także na razie doznaję iluminacji :>
  4. Dzięki. No właśnie tak jedyne czego by mi ewentualnie brakowało (bo na razie jestem tak podjarany furką, że nie brakuje niczego) to RNS-e i webasto. Choć bez tego ostatniego się obejdzie, bo śpi w garażu moja A4. A! No i instrukcja obsługi po polsku by się przydała, bo na stanie tylko germańska Pozdrawiam!
  5. Witam szanownych Forumowiczów i Klubowiczów! Kilka miesięcy temu pytałem na łamach forum o jeden egzemplarz a4 i opisywałem przejścia z komisem, który je sprzedawał (mocno przekręcony licznik, kłamstewka o wyposażeniu, szemrana historia serwisowa). Od tego czasu szukałem wymarzonego a4, czytając co jakiś czas forum, i w końcu jest :> Rocznik 2003 Wersja S-line 2,5TDI Quattro Tip Tronic Kolor czarny Na pokładzie mamy: komputer pokładowy, klimatronic, tempomat, czujnik zmierzchu, grzanie kupra, trójramienna kierownica skórzana ze zmianą biegów, el. szyby i lusterka, fotochrom wsteczny, fotele skórzane (same boki jak by, środek z czegoś innego ), radio fabryczne audi concert na cd, parktronic (tył i przód), pakiet oświetlenia, ksenony, światła przeciwmgielne. No i jest pełna, sprawdzona historia serwisowa. Co ciekawe, w Niemczech zajęła się nim firma ABT czego rezultatem jest podniesienie mocy ze 180 na 204 KM oraz zmiana zawieszenia (dość mocna gleba jest). Teraz toczy się na 17-tkach, a na lato jest 19" Poniżej kilka zdjęć. Przepraszam za słabą jakość. Jak roztopi się białe gówno umyję dokładnie furkę i zaprezentuję ją jak należy. Pozdrawiam!
  6. Witam wszystkich Klubowiczów i Forumowiczów!! Mam na imię Kamil, jestem z Łodzi, gdzie studiuję i pracuję. Od niedawna szukam dla siebie audi a6. W trakcie poszukiwań wpadłem przypadkiem na a4 (B6) i zapragnąłem je mieć :> Stąd moja obecność na forum. Liczę na Waszą pomoc, oferując również swoją (choć na razie nie w temacie audi:) ) Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.