Przed kupnem też się zastanawiałem, czy kupić 110KM, czy 115 KM. W pierwszej kolejności patrz na stan samochodu. AJM-y potrzebują dobrego paliwa (orlen, BP, schell). Róznica w mocy jest nie duża, ale tak jak koledzy pisali - najważniejszy jest moment obrotowy. Kupiłem 115KM i jestem bardzo zadowolony.
Witam szczęśliwych posiadaczy czterech kółek. Ja swoją niunią jeżdżę trzeci rok. Mam A4 1,6 z 1996r i jestem z niej bardzo zadowolony. Czas jednak na zmiany i na zwiększenie mocy. Mam zamiar kupić A4 z 2000 z silnikem 1,9 TDI. Myślę, że dzięki forum dowiem się dużo ciekawych rzeczy na różne tematy. Pozdrowienia dla wszystkich.