Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jerzu

  1. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    byłem dokładnie 19,38. Myślałem, że dłużej stoicie. Będę w ten weekend
  2. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze zaczni od zawitania na spoty w Łodzi Chciałem wczoraj, bo byłem obok Reala ale chyba nie było
  3. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzień dobry Panowie nie robicie jakiegoś spotu B6Division?
  4. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja dostałem wyjaśnienie, że wczoraj był dzień chłopaka, a prezent dostałem z okazji dnia mężczyzn 10 marca... Nie do końca wiem o co chodzi
  5. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Punkty warto jednak zbić, szkoda narobić sobie kłopotu z egzaminem ---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ---------- Ogldaliscie wcyoraj KSW?
  6. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry
  7. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry
  8. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to może czas zmienić ten zły stan rzeczy
  9. teraz włącznik auto, bo mój porysowany Do tego lusterko z czujnikiem zmierzchu próbuje ucelować bo mam zwykły fotochrom
  10. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale tutaj dzisiaj ruch w interesie Ktoś coś trinkuje?
  11. mała zapowiedź co dalej
  12. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie o coś takiego chciałem zapytać Listwy od S4 zostawiam czarne Mój kolorek z czarnym połączeniem, podoba mi się
  13. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak nie po naszemu Dzień dobry
  14. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie szukałem, miałem kupić nowy w ASO Ale skoro jest okazja Pomożecie z montażem bixów?
  15. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki za włącznik
  16. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomocy, właśnie montuje bixenon, nie pasują mi przetwornice Nie mogę ich na miejscu przykręcić, żarniki mam d1s, więc powinno pasować. Macie jakąś fotkę swoich przetwornic?
  17. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek, ale zabierze Ci to kurier? Musisz to zapakować w pudełko i w ogóle, przerabiałem ten problem jakiś czas temu
  18. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry Czy można wyciągnąć jakieś fajne graty z Exeo, przydatne do naszych autek?
  19. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek podrzuć, jakby co później oddam Ci mój
  20. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wrzucam, wrzucam Trafiłeś przód z czujnikami?
  21. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wrzucasz s-line?
  22. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeżeli tak to u mnie powinno być d1s Mam 8E23A
  23. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sprzedam-reflektory-bi-xenon-a4-s4-b6-osprzetu-283918/ W temacie z którego kupiłem było napisane że będą pasować
  24. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupiłem Bixenon bez osprzętu z forum Teraz chciałbym go uzbroić w osprzęt z mojego ksenonu
  25. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co masz na myśli osprzęt? Palniki i przetwornice? Palnik przetwornice i silniczki od samopoziomowania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.