Treść opublikowana przez jerzu
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
układ szczelny, sprawdzony ciśnienionowy. Jutro zdejmujemy głowice
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Dałem chłopakom na serwisie niezłą zagadkę na 90% nie uszczelka Szukają ---------- Post dopisany 11-12-2013 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2013 at 21:40 ---------- dzisiaj dostałem autko z poleceniem używania do jutra, wpuszczony mam środek który będzie świecił w ultrafiolecie. Mam nadzieję, że jutro dowiem się co jest ni tak
-
B6 DIVISION
niestety... ale zanim pozwolę się dobrać do głowicy muszę być w 100% pewny... I tak planowałem przed wiosną planowałem wymianę wałka i wszystkiego co tam przy okazji, niestety plany muszę trochę przyspieszyć.
-
B6 DIVISION
kurcze wszędzie ślisko, a ja nie mogę jeździć
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
dzięki za pocieszenie:) Jutro auto pójdzie na serwis, jeżeli to uszczelka to co robić przy okazji? Remont głowicy, wałek rozrząd? Coś jeszcze warto zrobić?
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Mam katalizator, rano odpala bez problemu, faktyczni raz miałem tak że dłużej musiałem zakręcić
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
a nagrzewnica? czytałem w internecie i podobno objawem oprócz płynu może być jeszcze zwiększone parowanie szyb i tak mam, do tego ubytki się zwiększyły jak auto zaczęło więcej grzać wnętrze... Tak sobie tłumacze, bo nie chciał bym podnosić głowicy...
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
zdaje mi się ze przy takiej utracie płynu byłaby niezła zadyma za mna? autko praktycznie nie dymi, przy odpaleniu rano trochę pary się pojawi, później już ok
-
B6 DIVISION
witam, może ktoś coś? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-238/ubytek-cieczy-chlodzacej-263506/index2.html#post3942010
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
wczoraj patrzyłem w nocy na ciepłym silniku, olej był czysty i nie było go więcej.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
WItam, Proszę o pomoc w naprowadzeniu mnie na problem, od jakiegoś czasu zaczęło mi uciekać trochę płynu chłodniczego. Były to ilości ok 0,5l na 2000km... Mechanik szukał przyczyny, wymieniliśmy zbiorniczek, korek i nie pomogło. Odkąd temperatury spadły poniżej 0 to ubytki zwiększyły się... Dolałem ok 1l na 150 km. Jakieś pomysły gdzie szukać wycieku? Jakie są objawy uszkodzonej nagrzewnicy? Czy może to uszczelka pod głowicą?
-
B6 DIVISION
Nie narzekajmy Ja wczoraj wybrałem najdłuższą drogę do domu, próbowałem zmusić autko do poślizgnięcia Miałem jechać do Wrocławia, ale nie zaryzykowałem i odwołałem zajęcia...
-
B6 DIVISION
Dzisiaj przyszły do mnie. Założone już w aucie. Polecam. W jednej a3 mam ori w drugiej miałem Petexy i moim zdaniem były nawet lepsze niż ori
-
B6 DIVISION
na zamek schowka w A4 była nawet akcja serwisowa, więc nie śmiejcie się Wymieniali go na mocniejszy
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie, a nie lepiej kupić uniwersalny klucz do gwintu? Ja brałem taki od siebie z serwisu motocyklowego i na prawdę fajnie się sprawdził
-
B6 DIVISION
ok, spróbuje Podniosę jeszcze ten tyłek, szkoda że znów geometria do poprawienia Ale jednak nowy gwint to jest przyjemność
-
B6 DIVISION
on mi powiedział, że nie mogę bo mogą się gwinty uszkodzić... Najwyżej sam sobie pokręcę do góry
-
B6 DIVISION
Witam, Jedno pytanko mam znów Ile maks mogę wykręcić tuleje z tyłu gwintu? Chodzi mi o to czy mogę go podkręcić wyżej niż do zrównania się 2 gwintów? Mechanik nie chciał podkręcić wyżej i teraz mam minimalnie wyżej przód niż tył...
-
B6 DIVISION
Tez się za takim rozgladam, malo tego jest
-
B6 DIVISION
W Polsce na prawdę ciężko jest kupić dobre auto. Jak szukałem swojego to miałem założenie quattro i ksenon. Obejrzałem większość, które stały na allegro i szroty... Później przyjąłem jedyną słuszną zasadę, wszystko co pojawiło się na allegro i stało dłużej niż 2 dni tzn. że jest coś nie tak.
-
B6 DIVISION
Od Konektora kupowałem kiedyś CB, nie wiem czy to ciągle ta sama firma. Ja kupowałem w Poddębicach. Wtedy siedzibę miał w domu.
-
B6 DIVISION
Ciepły garaż trzeba znalezc;)
-
B6 DIVISION
Dzień dobry Panowie;) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Powinno być A albo S:) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka