Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jerzu

  1. układ szczelny, sprawdzony ciśnienionowy. Jutro zdejmujemy głowice
  2. Dałem chłopakom na serwisie niezłą zagadkę na 90% nie uszczelka Szukają ---------- Post dopisany 11-12-2013 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2013 at 21:40 ---------- dzisiaj dostałem autko z poleceniem używania do jutra, wpuszczony mam środek który będzie świecił w ultrafiolecie. Mam nadzieję, że jutro dowiem się co jest ni tak
  3. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niestety... ale zanim pozwolę się dobrać do głowicy muszę być w 100% pewny... I tak planowałem przed wiosną planowałem wymianę wałka i wszystkiego co tam przy okazji, niestety plany muszę trochę przyspieszyć.
  4. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kurcze wszędzie ślisko, a ja nie mogę jeździć
  5. dzięki za pocieszenie:) Jutro auto pójdzie na serwis, jeżeli to uszczelka to co robić przy okazji? Remont głowicy, wałek rozrząd? Coś jeszcze warto zrobić?
  6. Mam katalizator, rano odpala bez problemu, faktyczni raz miałem tak że dłużej musiałem zakręcić
  7. a nagrzewnica? czytałem w internecie i podobno objawem oprócz płynu może być jeszcze zwiększone parowanie szyb i tak mam, do tego ubytki się zwiększyły jak auto zaczęło więcej grzać wnętrze... Tak sobie tłumacze, bo nie chciał bym podnosić głowicy...
  8. zdaje mi się ze przy takiej utracie płynu byłaby niezła zadyma za mna? autko praktycznie nie dymi, przy odpaleniu rano trochę pary się pojawi, później już ok
  9. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam, może ktoś coś? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-238/ubytek-cieczy-chlodzacej-263506/index2.html#post3942010
  10. wczoraj patrzyłem w nocy na ciepłym silniku, olej był czysty i nie było go więcej.
  11. WItam, Proszę o pomoc w naprowadzeniu mnie na problem, od jakiegoś czasu zaczęło mi uciekać trochę płynu chłodniczego. Były to ilości ok 0,5l na 2000km... Mechanik szukał przyczyny, wymieniliśmy zbiorniczek, korek i nie pomogło. Odkąd temperatury spadły poniżej 0 to ubytki zwiększyły się... Dolałem ok 1l na 150 km. Jakieś pomysły gdzie szukać wycieku? Jakie są objawy uszkodzonej nagrzewnicy? Czy może to uszczelka pod głowicą?
  12. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie narzekajmy Ja wczoraj wybrałem najdłuższą drogę do domu, próbowałem zmusić autko do poślizgnięcia Miałem jechać do Wrocławia, ale nie zaryzykowałem i odwołałem zajęcia...
  13. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzisiaj przyszły do mnie. Założone już w aucie. Polecam. W jednej a3 mam ori w drugiej miałem Petexy i moim zdaniem były nawet lepsze niż ori
  14. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na zamek schowka w A4 była nawet akcja serwisowa, więc nie śmiejcie się Wymieniali go na mocniejszy
  15. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli jak to?
  16. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, a nie lepiej kupić uniwersalny klucz do gwintu? Ja brałem taki od siebie z serwisu motocyklowego i na prawdę fajnie się sprawdził
  17. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ok, spróbuje Podniosę jeszcze ten tyłek, szkoda że znów geometria do poprawienia Ale jednak nowy gwint to jest przyjemność
  18. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    on mi powiedział, że nie mogę bo mogą się gwinty uszkodzić... Najwyżej sam sobie pokręcę do góry
  19. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, Jedno pytanko mam znów Ile maks mogę wykręcić tuleje z tyłu gwintu? Chodzi mi o to czy mogę go podkręcić wyżej niż do zrównania się 2 gwintów? Mechanik nie chciał podkręcić wyżej i teraz mam minimalnie wyżej przód niż tył...
  20. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez się za takim rozgladam, malo tego jest
  21. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W Polsce na prawdę ciężko jest kupić dobre auto. Jak szukałem swojego to miałem założenie quattro i ksenon. Obejrzałem większość, które stały na allegro i szroty... Później przyjąłem jedyną słuszną zasadę, wszystko co pojawiło się na allegro i stało dłużej niż 2 dni tzn. że jest coś nie tak.
  22. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od Konektora kupowałem kiedyś CB, nie wiem czy to ciągle ta sama firma. Ja kupowałem w Poddębicach. Wtedy siedzibę miał w domu.
  23. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciepły garaż trzeba znalezc;)
  24. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry Panowie;) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  25. Powinno być A albo S:) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.