Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jerzu

  1. ja polecam gwint Latem latasz nisko, na zimę podkręcasz i jest jak seria:)
  2. Ja mam gwint Vogtland, jak dla mnie rewelacja! Wcześniej miałem TA Technix i była kicha... Twardo i w ogóle. Vogtland jest przyjemny w eksploatacji, nie za twardy. Wiadomo nie jest to komfort seryjnego zawieszenia ale coś za coś
  3. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie widział ktoś MCE F w jakiś rozsądnych pieniążkach?
  4. sztuka super! Kolorek mega!
  5. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patryś takie czasy, że żona naśladuje Wiem, że nie będzie łatwo ani tanio, ale myślę że warto. Brakuje mi turbo benzyny Znalazłem całkiem niezłe 1.9tdiQ to i znajdę to
  6. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja na wiosnę planuje poszukać BEX'a w Q i w s-line Mam nadzieję że mi się uda. Moją A4 dostanie żona:)
  7. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, felga 8,5" 19" ET35 wejdzie bez problemu? Nie będzie tarła?
  8. U mnie raczej wyszło tak jak powinno być, na wiosnę pomyśle o innym turbo i wtedy dopiero zacznie auto jeździć. Nie wiem o jakie falowanie wykresu chodzi, dla mnie najważniejsze ze auto jeździ przyjemnie i pomiar był wykonany dla sprawdzenia samochodu po naprawie:)
  9. Bywam prawie co tydzień, moi teściowie mieszkają pod Sieradzem.
  10. Ładne autko Widzę, że na Sieradzkich blachach, dość często jestem w tamtych okolicach... Jakie żarówki masz w DRL? NIe wywalają błędów na FISie?
  11. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wygląda na powódź, zobaczcie na RNSe
  12. żeby nie było wątpliwości
  13. to jest ori s-line, pełna skóra była w opcji, o tym że to ori s-line świadczy również kolor, który był przeznaczony dla tej wersji. Avus Silber
  14. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, Podpowiedzcie mi, listwy od S4 zostawić czarne, czy malować w kolor auta?
  15. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja też wstrzymałem sie z wymiana hamulców do wiosny, polecam wymianę klocków chociaż na jakieś ABE za 50 zł. Jeździsz zawsze pewniejszy
  16. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tarło będzie ale o zwrotnice 8mm dystans i będzie git Mam złe doświadczenia z dystansami, ale jak trzeba... Felgi które chce są z dwoma ET 43 i 48, więc kupie co trafie jak i tak trzeba dystans pchać. Chcę coś takiego
  17. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, czy felga 8,5 19" ET43 nie będzie jakoś mocno tarła? Gumę chcę wrzucić 235/35
  18. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chętnie też się dowiem, bo mi pada również, rano musiałem dłużej kręcić żeby odpalił
  19. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema, czy siatka o oznaczeniach 8X0 869 MRY na haczykach 8E5 861 869 będzie ładnie naciągnięta? Ponawiam pytanie
  20. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema, czy siatka o oznaczeniach 8X0 869 MRY na haczykach 8E5 861 869 będzie ładnie naciągnięta?
  21. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema
  22. jerzu odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/skradziono-vw-passata-2002-r-1-9-tdi-wvwzzz3bz3e017194-312493/#post4018535 może komuś rzuci się w oczy
  23. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bry Panowie
  24. wrzucę w niedzielę fotki, dlaczego u mnie pękła głowica...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.