Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jerzu

  1. WOW!!! Fotele kosa!
  2. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak bimbru to wiem gdzie Jakby co to zapraszam
  3. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry
  4. Super autko Kolor jak mój, bardzo mi się podoba Jednak chyba też będę szedł w czarne dodatki
  5. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    18-19-20.07 jezioro Głęboczek, kawałek od Wielbarku Impreza bez wymagań, biwak u Strażaka. Namioty i zabawa do białego rano
  6. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na mazurach jest fajna impreza A3-clubu w lato, ale zapraszamy wszystkich
  7. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Piękne jest
  8. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Udało się W końcu mogę też edytować wygląd postów. Dzięki
  9. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień Dobry Jak wstawiacie emoty tutaj na forum?
  10. Od 8 czasem do 17 a czasem do 18 jako informatyk w IC, plus własna działalność szkoleniowa weekendy i niektóre wieczory W sumie dość dużo czasu w robocie
  11. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma jakiś błędów na silniku oprócz czujnika? Czujnik może powodować nie równą prace, ale raczej nie gaśnięcie auta. Może IMMO?
  12. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rewelka! A ja cieszyłem się ze swoich kółek
  13. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek jak chcesz coś z zimy to daj znać na PW, mogę sprawdzić ceny u mnie w firmie
  14. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry to ile teraz jest warte B6? Kumpel mój szuka 1.8T jakiegoś przyzwoitego
  15. Autko stoi na gwincie Felgi w zeszłym roku ori s-line, wszystko jest w 1 poście... Na ten sezon trwają poszukiwania Co do dwumasu nie zauważyłem problemów, programik raczej nic mu nie zrobi ---------- Post dopisany 29-03-2014 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 07:30 ---------- 29.03.2014r. Koło sezon 2014 Żeby nie było że nic się nie dzieję! BBS CH 19" ET35 z oponkami 235/35
  16. super felgi na lato czemu 18"?
  17. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to podobno to samo
  18. Pozdrawiam czarne B6 z logiem klubowym w grilu, dziś ok 11 na Krakowskiej
  19. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale coś za coś... bez sensu wyjmować napęd... Tym bardziej że raczej takie autka są poszukiwane i warto byłoby sprzedać
  20. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie szkoda opony?
  21. Pięknie ryczy to autko! Widziałem i słyszałem dzisiaj ok 19 na Zachodniej przy Jaracza Rewelka
  22. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przy kobiecie przynajmniej zawsze mamy ostatnie słowo . . . Dobrze Kochanie
  23. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak już mne dopuszczono do kompa to coś znaczy
  24. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jak wszyscy odwalili swoje to czas na relaks
  25. Pozdrawiam bardzo ładne A4 B6 czarną w s-line z klubowymi ramkami na blachach WS... widziane dziś ok 9-10 w Warszawie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.