Treść opublikowana przez jerzu
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
WOW!!! Fotele kosa!
-
B6 DIVISION
jak bimbru to wiem gdzie Jakby co to zapraszam
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] by Wwwieprzu SHADOW LINE, Full S-Line 19" Cornische , Air Ride, Xenon, RNS
Super autko Kolor jak mój, bardzo mi się podoba Jednak chyba też będę szedł w czarne dodatki
-
B6 DIVISION
18-19-20.07 jezioro Głęboczek, kawałek od Wielbarku Impreza bez wymagań, biwak u Strażaka. Namioty i zabawa do białego rano
-
B6 DIVISION
Na mazurach jest fajna impreza A3-clubu w lato, ale zapraszamy wszystkich
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Udało się W końcu mogę też edytować wygląd postów. Dzięki
-
B6 DIVISION
Dzień Dobry Jak wstawiacie emoty tutaj na forum?
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Od 8 czasem do 17 a czasem do 18 jako informatyk w IC, plus własna działalność szkoleniowa weekendy i niektóre wieczory W sumie dość dużo czasu w robocie
-
B6 DIVISION
nie ma jakiś błędów na silniku oprócz czujnika? Czujnik może powodować nie równą prace, ale raczej nie gaśnięcie auta. Może IMMO?
-
B6 DIVISION
Rewelka! A ja cieszyłem się ze swoich kółek
-
B6 DIVISION
Józek jak chcesz coś z zimy to daj znać na PW, mogę sprawdzić ceny u mnie w firmie
-
B6 DIVISION
Dzień dobry to ile teraz jest warte B6? Kumpel mój szuka 1.8T jakiegoś przyzwoitego
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Autko stoi na gwincie Felgi w zeszłym roku ori s-line, wszystko jest w 1 poście... Na ten sezon trwają poszukiwania Co do dwumasu nie zauważyłem problemów, programik raczej nic mu nie zrobi ---------- Post dopisany 29-03-2014 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 07:30 ---------- 29.03.2014r. Koło sezon 2014 Żeby nie było że nic się nie dzieję! BBS CH 19" ET35 z oponkami 235/35
-
B6 by Armi - sesja s.25
super felgi na lato czemu 18"?
- B6 DIVISION
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam czarne B6 z logiem klubowym w grilu, dziś ok 11 na Krakowskiej
-
B6 DIVISION
ale coś za coś... bez sensu wyjmować napęd... Tym bardziej że raczej takie autka są poszukiwane i warto byłoby sprzedać
- B6 DIVISION
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Pięknie ryczy to autko! Widziałem i słyszałem dzisiaj ok 19 na Zachodniej przy Jaracza Rewelka
-
B6 DIVISION
przy kobiecie przynajmniej zawsze mamy ostatnie słowo . . . Dobrze Kochanie
-
B6 DIVISION
jak już mne dopuszczono do kompa to coś znaczy
-
B6 DIVISION
To jak wszyscy odwalili swoje to czas na relaks
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam bardzo ładne A4 B6 czarną w s-line z klubowymi ramkami na blachach WS... widziane dziś ok 9-10 w Warszawie