Treść opublikowana przez jerzu
-
Audi A4 1.9TDI AVF modyfikowany - 175KM/384,3Nm
Program wykonany jakiś czas temu, dzisiaj autko było dopieszczane po naprawie i wykonano znów pomiar MODEL AUTA: A4 B6 RODZAJ SILNIKA: diesel 1.9 TDI AVF MODYFIKACJA SILNIKA: modyfikowany: program, narazie... MOC: 175KM/384,3Nm RODZAJ HAMOWNI: obciążeniowa BartPol TUNER: KingSoft
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Z zabawą lecimy dalej Na jaki kolor zaciski malować? Zakładam na razie 320 na przód, a tyłu 288 szukam. ---------- Post dopisany 14-01-2014 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 22:42 ---------- i do tematu wpadł wykresik, w pierwszym poście
-
B6 DIVISION
NIestety opony kupiłem nówki w tym sezonie Dałem ciała z 16" http://images02.olx.pl/ui/9/13/34/1290059984_138950934_1-Zdjecia--Felgi-aluminiowe-16-AUDI-A4-A6-z-oponami-Michelin-20555-R16-1290059984.jpg a takie wejdą? ma ktoś?
-
B6 DIVISION
Panowie, możecie mi podpowiedzieć jakie 16" pod hamulce 320? Niestety moja felga nie pasi, testowałem dzisiaj u kumpla w 3.0tdi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy hamulce 320mm wejdą w te felgi 16" ET45? http://img14.tablica.pl/images_tablicapl/90074751_2_644x461_sprzedam-alum-felgi-16-do-audi-a4-a6-a3-dodaj-zdjecia.jpg ---------- Post dopisany 12-01-2014 at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 23:23 ---------- Dla potomnych, ta felga nie pasuje
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/all-b6-b7-upgrade-hamulcow-a4-19418/index148.html pomoże ktoś?
-
B6 DIVISION
oczywiście, że tak Jak inaczej można
-
B6 DIVISION
No właśnie dlatego pytam, bo chce oddać na lakierowanie proszkowe i nie wiem jaki kolor dobrać Łechtaczkowy róż mógłby być ciekawy, ale musiałbym zebrać jakąś grupę próbną do dobrania koloru i nie wiem co na to moja żona
-
B6 DIVISION
Panowie, jak macie pomalowane zaciski? Bo będę zakładam nowy hamulec i waham się
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Pewnie następnym razem tez bym tak zrobił. Mnie naprawa nie wyszła jeszcze aż tak strasznie ponieważ korzystałem ze sporych rabatow jako pracownik firmy zajmującej się handlem częściami:) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Powiem szczerze ze przeczytałem w Twoim poscie o tym slupku i nie byłoby to głupie, ale byłem juz w trakcie. Poszło trochę kasy ale mam pewność ze gora jest nowa. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Radość z bez awaryjności i mam nadzieje ze na wiosnę lepiej pójdzie mu przyjecie dużego turbo;) Muszę mieć szanse dogonienia Jaczka w 3.0tdi:) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
czemu akurat takie? Szukaj jak najmłodzesj
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
nie wymieniałem, bo mam książkę serwisową do ostatniego wpisu w marcu tego roku, wszystko potwierdzone i w ogóle. Oprócz płynu nie miałem innych objawów. moc była nie kopcił. ---------- Post dopisany 04-01-2014 at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 23:16 ---------- 04.01.2014r. Podsumowanie naprawy przebieg: 253900 Autko odebrałem z naprawy. Niestety nie było tak różowo, jak miało być. Główną przyczyną była pęknięta głowica (tak w 1.9 tdi też widać się zdarza ) Zakupiłem nową-używaną głowice po małym przebiegu. Trafiła ona do serwisu zajmującego się naprawą głowic i tak zostały wymienione prowadnice zaworowe, zawory, uszczelniacze. W aucie zostały wymienione: -głowica -uszczelniacze zaworów -prowadnice zaworowe -zawory -uszczelka pod głowicą -uszczelki pompowtrysków -wałek (nowy z ASO) -popychacze i szklanki -wszystkie śruby, które były odkręcane wymienione na nowe z ASO -kpl. rozrząd z pompą wody -paski klimy i alternatora -filtry -olej Motul Specyfic 505.1 mam nadzieję, że wymieniłem wszystko W skrócie góra silnika jest nowa, autko pracuje zupełnie inaczej, przyjemniej dla ucha! W przyszłym tygodniu wybieram się do KingSoft na sprawdzenie autka po naprawie i pomiar na hamowni. Wykres wkrótce...
-
B6 DIVISION
Autko zrobione Odebrałem wczoraj z serwisu. W przyszłym tygodniu wybieram się do Gruchy z KingSoftu, żeby sprawdził co i jak Mam nadzieję, że wypluje moc przynajmniej taką jak miał wcześniej... ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- Zadzwoń do Bartka i pogadaj, bo może się okazać że Twoje turbo nie jest wcale zle i on Ci je naprawi i odda. Ja brałem od niego turbo do A3 i lata aż miło
-
B6 DIVISION
Zadzwoń do Bartka z KingSoft ma turbiny po regeneracji, śmigające jak nowe http://www.bartpol-hamownia.pl/8/menu/kontakt/kontakt.html
-
B6 DIVISION
Szybka karta SD 4GB Pretec Cheetah 133X nie SDHC (3829181759) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Karta SD 4GB Platinum nie SDHC do starszych modeli (3843094430) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. biorę od nich sporo sprzętu
-
B6 DIVISION
Przełącznik świateł od Cabrio pasi do Avanta?
-
B6 DIVISION
da się ale nie vagiem, vag can commander albo vag tacho powinny ogarnąć temat
-
B6 DIVISION
Co do wakacji z dziećmi polecam również trochę inny kierunek, Gran Canaria jest co pozwiedzać a Hotel Orquidea to raj dla dzieciaków
-
B6 DIVISION
chyba mam troszkę dość mojego autka, głowica mnie wykańcza :/
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Miałem możliwość szybkiej dostawy od brata z Niemiec i dlatego nie zdecydowałem się na zakup w PL ---------- Post dopisany 19-12-2013 at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 16:00 ---------- Niestety dzisiaj trwa zdejmowanie głowicy Szukam przyczyny uciekającego płynu, inf. post 1
-
B6 DIVISION
uszczelkę pod głowicą i od razu chciałem wałek szklanki itp zrobić
-
B6 DIVISION
Niby sprawdzili ciśnieniowo układ i jest szczelny, więc zostało tylko to mi zostało. Nie jestem przekonany, ale przy okazji zrobię sobie rozrząd, bo zbliżała się jego pora i do tego wałek wymienię, żeby nie było żadnych niedomagań na wiosnę.
-
B6 DIVISION
Panowie, wiecie coś o częściach do głowicy AMC? Chodzi mi konkretnie o wałek