Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jerzu

  1. Program wykonany jakiś czas temu, dzisiaj autko było dopieszczane po naprawie i wykonano znów pomiar MODEL AUTA: A4 B6 RODZAJ SILNIKA: diesel 1.9 TDI AVF MODYFIKACJA SILNIKA: modyfikowany: program, narazie... MOC: 175KM/384,3Nm RODZAJ HAMOWNI: obciążeniowa BartPol TUNER: KingSoft
  2. Z zabawą lecimy dalej Na jaki kolor zaciski malować? Zakładam na razie 320 na przód, a tyłu 288 szukam. ---------- Post dopisany 14-01-2014 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 22:42 ---------- i do tematu wpadł wykresik, w pierwszym poście
  3. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    NIestety opony kupiłem nówki w tym sezonie Dałem ciała z 16" http://images02.olx.pl/ui/9/13/34/1290059984_138950934_1-Zdjecia--Felgi-aluminiowe-16-AUDI-A4-A6-z-oponami-Michelin-20555-R16-1290059984.jpg a takie wejdą? ma ktoś?
  4. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, możecie mi podpowiedzieć jakie 16" pod hamulce 320? Niestety moja felga nie pasi, testowałem dzisiaj u kumpla w 3.0tdi
  5. Czy hamulce 320mm wejdą w te felgi 16" ET45? http://img14.tablica.pl/images_tablicapl/90074751_2_644x461_sprzedam-alum-felgi-16-do-audi-a4-a6-a3-dodaj-zdjecia.jpg ---------- Post dopisany 12-01-2014 at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 23:23 ---------- Dla potomnych, ta felga nie pasuje
  6. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/all-b6-b7-upgrade-hamulcow-a4-19418/index148.html pomoże ktoś?
  7. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oczywiście, że tak Jak inaczej można
  8. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie dlatego pytam, bo chce oddać na lakierowanie proszkowe i nie wiem jaki kolor dobrać Łechtaczkowy róż mógłby być ciekawy, ale musiałbym zebrać jakąś grupę próbną do dobrania koloru i nie wiem co na to moja żona
  9. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jak macie pomalowane zaciski? Bo będę zakładam nowy hamulec i waham się
  10. Pewnie następnym razem tez bym tak zrobił. Mnie naprawa nie wyszła jeszcze aż tak strasznie ponieważ korzystałem ze sporych rabatow jako pracownik firmy zajmującej się handlem częściami:) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  11. Powiem szczerze ze przeczytałem w Twoim poscie o tym slupku i nie byłoby to głupie, ale byłem juz w trakcie. Poszło trochę kasy ale mam pewność ze gora jest nowa. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  12. Radość z bez awaryjności i mam nadzieje ze na wiosnę lepiej pójdzie mu przyjecie dużego turbo;) Muszę mieć szanse dogonienia Jaczka w 3.0tdi:) Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  13. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czemu akurat takie? Szukaj jak najmłodzesj
  14. nie wymieniałem, bo mam książkę serwisową do ostatniego wpisu w marcu tego roku, wszystko potwierdzone i w ogóle. Oprócz płynu nie miałem innych objawów. moc była nie kopcił. ---------- Post dopisany 04-01-2014 at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 23:16 ---------- 04.01.2014r. Podsumowanie naprawy przebieg: 253900 Autko odebrałem z naprawy. Niestety nie było tak różowo, jak miało być. Główną przyczyną była pęknięta głowica (tak w 1.9 tdi też widać się zdarza ) Zakupiłem nową-używaną głowice po małym przebiegu. Trafiła ona do serwisu zajmującego się naprawą głowic i tak zostały wymienione prowadnice zaworowe, zawory, uszczelniacze. W aucie zostały wymienione: -głowica -uszczelniacze zaworów -prowadnice zaworowe -zawory -uszczelka pod głowicą -uszczelki pompowtrysków -wałek (nowy z ASO) -popychacze i szklanki -wszystkie śruby, które były odkręcane wymienione na nowe z ASO -kpl. rozrząd z pompą wody -paski klimy i alternatora -filtry -olej Motul Specyfic 505.1 mam nadzieję, że wymieniłem wszystko W skrócie góra silnika jest nowa, autko pracuje zupełnie inaczej, przyjemniej dla ucha! W przyszłym tygodniu wybieram się do KingSoft na sprawdzenie autka po naprawie i pomiar na hamowni. Wykres wkrótce...
  15. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Autko zrobione Odebrałem wczoraj z serwisu. W przyszłym tygodniu wybieram się do Gruchy z KingSoftu, żeby sprawdził co i jak Mam nadzieję, że wypluje moc przynajmniej taką jak miał wcześniej... ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- Zadzwoń do Bartka i pogadaj, bo może się okazać że Twoje turbo nie jest wcale zle i on Ci je naprawi i odda. Ja brałem od niego turbo do A3 i lata aż miło
  16. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zadzwoń do Bartka z KingSoft ma turbiny po regeneracji, śmigające jak nowe http://www.bartpol-hamownia.pl/8/menu/kontakt/kontakt.html
  17. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szybka karta SD 4GB Pretec Cheetah 133X nie SDHC (3829181759) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Karta SD 4GB Platinum nie SDHC do starszych modeli (3843094430) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. biorę od nich sporo sprzętu
  18. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przełącznik świateł od Cabrio pasi do Avanta?
  19. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    da się ale nie vagiem, vag can commander albo vag tacho powinny ogarnąć temat
  20. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co do wakacji z dziećmi polecam również trochę inny kierunek, Gran Canaria jest co pozwiedzać a Hotel Orquidea to raj dla dzieciaków
  21. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba mam troszkę dość mojego autka, głowica mnie wykańcza :/
  22. Miałem możliwość szybkiej dostawy od brata z Niemiec i dlatego nie zdecydowałem się na zakup w PL ---------- Post dopisany 19-12-2013 at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 16:00 ---------- Niestety dzisiaj trwa zdejmowanie głowicy Szukam przyczyny uciekającego płynu, inf. post 1
  23. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    uszczelkę pod głowicą i od razu chciałem wałek szklanki itp zrobić
  24. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niby sprawdzili ciśnieniowo układ i jest szczelny, więc zostało tylko to mi zostało. Nie jestem przekonany, ale przy okazji zrobię sobie rozrząd, bo zbliżała się jego pora i do tego wałek wymienię, żeby nie było żadnych niedomagań na wiosnę.
  25. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, wiecie coś o częściach do głowicy AMC? Chodzi mi konkretnie o wałek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.