Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jerzu

  1. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, ciężko jest przełożyć osprzęt z ksenonu do biksenonu? W dzień się wyrobię?
  2. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czołem pracy
  3. Nie wiem jak to się dzieje, ale wydaje mi się, że więcej miejsca jest na bagaż jest w A3 niż w A4 kombi Generalnie autko super! Jednak Recaro z alcantarą to kierunek dla mnie
  4. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry Jestem zadowolony bo wjechał do mnie kolorowy FISik ---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- Ja mam u siebie VALEO, takie mi zostały polecone. Podobno Bosch szybko twardnieje
  5. Wiem, wiem brakuje listew od s4 Będą. Tymczasem wpadł kolorowy FIS. Autko z 2002r., licznik z 2004 i udało się Był czerwony FIS 8E0 920 900G, w jego miejsce pojawił się licznik z kolorowym fis'em 8E0 920 930T i czekam na zamówiony Bixenon
  6. Czekaj na decyzje sądu i wstawiaj do ASO, w serwisie dogaduj wszystko na nowe części. Jeżeli autko wcześniej nie miało naprawianych elementów to przysługuje Ci takie prawo. U mnie jakiś czas temu jakiś Pan oparł się na zderzaku na parkingu. Z jego OC wstawiłem samochód do ASO i z powodu uszkodzeń jak w załączniku moja dokładka została wymieniona na nową. Więc nie zgadzaj się na naprawy tylko niech robią dodatkowe oględziny na wymianę elementów.
  7. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie kojarzyłem, że był ten temat gdzieś i nie mogłem znaleźć Dzięki
  8. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przerabiał ktoś montaż MCE HIGH z B7 do B6? Mam teraz moduł 8e0907279E i chciałbym z B7 w celu wyrzeźbienia ori DRL jak w B7
  9. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień dobry
  10. Nie masz co czekać, soft to podstawowa modyfikacja, przy tej wadze 130 stoi w miejscu
  11. I wpadło nowe radio Poprzednie musiałem oddać żonie do A3 i kupiłem do siebie Concerta, ładniejszego bo z chromowanymi gałkami Niestety RNS-e musi chwilę poczekać
  12. już sobie poradziłem Za climatroniciem był kabeł do anteny głównej, więc już mam obie podpięte i jest wszystko ok
  13. To ja mam jeszcze pytanko, które się tutaj chyba nie pojawiło. Czy mogę mieć tylko antene diversity czyli tą na ten mały zółty wtyk? Nie odbiera mi w ogóle radio, dzisiaj założyłem Concerta II i nie łapie on stacji.
  14. nie ma szans, chyba że przystanek. Jak szukałem swojej to obejrzałem sporo, nastaw się raczej na autka świeżo sprowadzone i dopiero pojawiające się na allegro lub sam się po takie wybierz. To co dłużej stoi w Polsce jest raczej już wielokrotnie obejrzane i nic nie warte...
  15. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja używam VCDSa kabelek z programem kupisz za ok 250 zł, sprawdzisz nim w razie czego przebieg i zrobisz logi, pokodujesz więc myślę że warto
  16. b6 q jest trochę droższe ale warto!
  17. Mam A3 ASZ FWD po programie na ok 170 i A4 AVF Q po programie na 175 i szczerze mówiąc już więcej ośki nie kupię Q to piękna sprawa!
  18. Za każdym razem jak jestem u Idczaka to planuje się przymierzyć do nowego A3 i ciągle brak czasu
  19. fajne jest to nowe A3? Nie miałem jeszcze okazji się do takiego przymierzyć
  20. Widziałem w piątek pod "Idczakiem" Pięknie się prezentuje!
  21. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzień dobry Kojarzycie kto w Łodzi ma fajnie porobioną A4 czerwoną?
  22. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/audi-a4-1-9-tdi-s-line-quattro-174-7-km-393-nm-272237/ u mnie w temacie masz fotki i to dokładnie tej dokładki o której piszesz ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  23. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzień dobry
  24. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    avant

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.