Treść opublikowana przez jerzu
-
B6 DIVISION
Ile warta jest sama dokładka s-line od benzynki tył? Dzień dobry tak w ogóle
-
B6 DIVISION
ile dałeś ?? troszku drogo bo kupowalem w aso i dalem prawie 500 ale polowalem na nie juz sporo czasu. Za komplet ?
-
[B6 AWX] Work in progress...
A może podpowiedzieć jaki numer licznika zakupiłeś?
-
B6 DIVISION
Ostatnio pojeździłem troszke A6 C6 3.0 TDI s-line Super autko! Jednak już duże, a do tego moim zdaniem sedan ładniejszy niż kombi
-
B6 DIVISION
w getem 89 zł, więc w Aso pewnie z 95-98 zł
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
aktualizacja w pierwszym poście
-
B6 DIVISION
FMIC mam nadzieję, że jeszcze w lato Doładowanie z tego co pamietam to 1,55.
-
B6 DIVISION
Jest miła różnica Jak tylko Bartek przyśle mi wykres to wrzucę w odpowiednie miejsce. Teraz zbieram kasę na GTB
-
B6 DIVISION
Muszę się pochwalić Dziś moje autko wreście odżyło 174KM i 393nm
-
B6 DIVISION
Patent Opla, mój ojciec miał Vectre B i tam było to samo
-
B6 DIVISION
ktoś przyjemną prowizje zapłaci
-
Kodowanie centralnego zamka
Niestety mam problem, mam teraz kodowanie 7008 i nie chce mi przyjąć żadnego innego...
-
Spociki Łódzkie
u nas znów odwrotnie
-
Spociki Łódzkie
to widzę, że intensywność spotów jak u mnie w A3-clubie
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Super masz to autko Podoba mi się pakiet czerń
-
B6 DIVISION
w benzynie powinieneś móc wcisnąć, ja mogłem wcisnąć w 1.8T parę razy zanim stwardnieje, a w 1.9 już tak nie zrobie
-
Spociki Łódzkie
spotykacie się dzisiaj o 18?
-
B6 DIVISION
Niestety, zawsze tak jest A w B6 jest o wiele więcej wykonalnych rzeczy niż w 8L Powoli dojdę do Waszego poziomu z autkiem...
-
B6 DIVISION
Też mi się podobają te przyciski Myślałem, że jak kupię S-lina to już nie będzie wiele do rezania w autku
-
Kodowanie centralnego zamka
dziękuję bardzo, tylko czy selektywne otwieranie drzwi w tym kodowaniu, to to co mnie tak wkurza? Spotkał się ktoś z czymś takim?
-
B6 DIVISION
Zakoduje sobie pewnie sam, w A3 troszkę bawiłem się z kodowaniami i różnymi zmianami raczej sam. Ile LED kosztuje, znaczy sama navi?
-
B6 DIVISION
dzień dobry Wy to macie dobrze, spokojnie można sobie na forum posiedzieć ja od rana we Wrocławiu w pracy Szukam sobie RNS-e... Korzystał ktoś z oferty NAVIpol? 1999 montaż ze wszystkimi częściami. Dobra oferta? Muszę niestety przyspieszyć z poszukiwaniem, ponieważ Chorus którego używam jest z A3 żony, a jej autko wraca w końcu z serwisu.
-
B6 DIVISION
ostatnio dla kuzyna oglądałem taką s4 b7 Chętnie bym się przesiadł, on też chce kupić szybko przed ślubem bo po już nie będzie szans
-
Kodowanie centralnego zamka
Witam, mam problem. Mam zakodowane zamki tak, aby zamykały się same po przekroczeniu odpowiedniej prędkości, niestety jak zatrzymam się to otwierają się tylko drzwi z przodu i bagażnik, żeby otworzyć drzwi pasażerów muszę otworzyć je ze scyzoryka. Tak samo jak chcę kogoś wpuścić do tyłu nie gasząc silnika to nie mogę ich również otworzyć z guzika w środku, tylko ze scyzoryka... Ma ktoś jakiś pomysł? Podejrzewam, że trzeba zmienić kodowanie, ale na jakie?
-
B6 DIVISION
Panowie, a może do A4 podejdzie w całości taki włącznik? allegro.pl/vw-wlacznik-swiatel-chrom-3c8-941-431-a-3c8941431a-i3188236549.html