Treść opublikowana przez jerzu
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
to jeszcze fotki z wczoraj. Chętnie cyknę coś jeszcze, w końcu kupiłem aparat i testuje go
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
coś bardziej z boku
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Na zdjęciu z boku niestety widać że tył jest już dobrze opuszczony, a przód trzeba jeszcze pokręcić. Wrzucę dziś coś z boku
-
B6 DIVISION
jak to rano w sobote:kwasny: cisza jest potrzebna i piwko
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Wiem ze takie jak Twoje:( Dogadywalem je od lutego, w końcu się udało:) ---------- Post dopisany 10-05-2014 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2014 at 13:37 ---------- 10.05.2014r. Koło 2014 na aucie + nowa gałeczka Wreście udało się wrzucić docelowe koła na auto Jeszcze zostało mi tylko kręcenie gwintem Do tego pojawiła się nowa gałeczka S-line, ale aluminiowa. Podobała mi się od dawna w końcu się trafiła
-
B6 DIVISION
Powinno zadziałać, jutro sprawdzę u siebie gdzie zmienić język i dam Ci znać
-
B6 DIVISION
kodowanie liczników za pomocą VCDS
-
potrzebuje mechanika z łodzi
Polecam Tomka Dudka z AutoCentrumSerwisowego
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Dla mnie autko super, ale koło mnie nie przekonuje
-
B6 DIVISION
Sprzedaje tak długo bo wie co ma i nie chce oddać za bezcen, autko mega zadbane i w ogóle 3.0 tdi i tiptronic
-
B6 DIVISION
ja chce zrobić właśnie najjaśniejszą folią, KANAL jak jeździsz przez dobroń to na skrzyżowaniu stoi A4 B7 do sprzedania mojego przyjaciela i ona właśnie jest zrobiona najjaśniejszą folią
-
B6 DIVISION
Do nich w ciemno polecam, robiłem tam już parę aut, podejrzewam że Twoje obecne też były tam robione AMS Car Design, Łódź - przyciemnianie szyb, folie okienne
-
B6 DIVISION
KANAL Ty chyba z SDZ jestes? Tam aż tak źle? Jestem tam co weekend i na szczęście nie zatrzymywali mnie jeszcze tam. Niedługo też będę robił szyby, mam nadzieje ze nie bede musial zrywac
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
moja sprawiała takie wrażenie przed ślubem, a teraz tylko dom i dom
-
B6 DIVISION
czyli w drodze... Szkoda ze tak wypadlo
-
B6 DIVISION
:siema: Jak spędzacie ten piękny weekend?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
u kogo chcesz robić soft?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
niestety nie zawsze, ja mam w ksenonie grube przetwornice, do bixów musiałem dokupić nowe cieńsze
-
B6 DIVISION
W polcarze wszystko znajdziesz Tylko nie koniecznie do swojego auta:facepalm: Kiedyś próbowałem kupić lusterko do scudo, czarne, grzane, składane i dostałem trzy razy lusterko z kangoo podstawowe do malowania:kwasny:
-
B6 DIVISION
chyba jest w niej wszystko co tylko się dało
-
Audi A3 8P Q s-line exterieurpaket czerwona bestia/zderzak tył RS3
Piekna sztuka!!
-
B6 DIVISION
Ja jestem ze, to nic że nie ma mnie w komisji ale i tak mam najwięcej do powiedzenia bo jebne Jerzu tak poważnie to trwa głosowanie Pewnie i tak będę za mało porezany Ale pracuje nad tym. Dzięki za info
-
B6 DIVISION
ok Czyli do Sierpnia
-
B6 DIVISION
jak dlugo czeka sie na odp z B6D?