Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jerzu

  1. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile warta jest sama dokładka s-line od benzynki tył? Dzień dobry tak w ogóle
  2. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ile dałeś ?? troszku drogo bo kupowalem w aso i dalem prawie 500 ale polowalem na nie juz sporo czasu. Za komplet ?
  3. A może podpowiedzieć jaki numer licznika zakupiłeś?
  4. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ostatnio pojeździłem troszke A6 C6 3.0 TDI s-line Super autko! Jednak już duże, a do tego moim zdaniem sedan ładniejszy niż kombi
  5. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w getem 89 zł, więc w Aso pewnie z 95-98 zł
  6. aktualizacja w pierwszym poście
  7. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    FMIC mam nadzieję, że jeszcze w lato Doładowanie z tego co pamietam to 1,55.
  8. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest miła różnica Jak tylko Bartek przyśle mi wykres to wrzucę w odpowiednie miejsce. Teraz zbieram kasę na GTB
  9. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Muszę się pochwalić Dziś moje autko wreście odżyło 174KM i 393nm
  10. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patent Opla, mój ojciec miał Vectre B i tam było to samo
  11. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ktoś przyjemną prowizje zapłaci
  12. Niestety mam problem, mam teraz kodowanie 7008 i nie chce mi przyjąć żadnego innego...
  13. jerzu odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    u nas znów odwrotnie
  14. jerzu odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to widzę, że intensywność spotów jak u mnie w A3-clubie
  15. Super masz to autko Podoba mi się pakiet czerń
  16. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w benzynie powinieneś móc wcisnąć, ja mogłem wcisnąć w 1.8T parę razy zanim stwardnieje, a w 1.9 już tak nie zrobie
  17. jerzu odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spotykacie się dzisiaj o 18?
  18. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niestety, zawsze tak jest A w B6 jest o wiele więcej wykonalnych rzeczy niż w 8L Powoli dojdę do Waszego poziomu z autkiem...
  19. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też mi się podobają te przyciski Myślałem, że jak kupię S-lina to już nie będzie wiele do rezania w autku
  20. dziękuję bardzo, tylko czy selektywne otwieranie drzwi w tym kodowaniu, to to co mnie tak wkurza? Spotkał się ktoś z czymś takim?
  21. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zakoduje sobie pewnie sam, w A3 troszkę bawiłem się z kodowaniami i różnymi zmianami raczej sam. Ile LED kosztuje, znaczy sama navi?
  22. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzień dobry Wy to macie dobrze, spokojnie można sobie na forum posiedzieć ja od rana we Wrocławiu w pracy Szukam sobie RNS-e... Korzystał ktoś z oferty NAVIpol? 1999 montaż ze wszystkimi częściami. Dobra oferta? Muszę niestety przyspieszyć z poszukiwaniem, ponieważ Chorus którego używam jest z A3 żony, a jej autko wraca w końcu z serwisu.
  23. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ostatnio dla kuzyna oglądałem taką s4 b7 Chętnie bym się przesiadł, on też chce kupić szybko przed ślubem bo po już nie będzie szans
  24. Witam, mam problem. Mam zakodowane zamki tak, aby zamykały się same po przekroczeniu odpowiedniej prędkości, niestety jak zatrzymam się to otwierają się tylko drzwi z przodu i bagażnik, żeby otworzyć drzwi pasażerów muszę otworzyć je ze scyzoryka. Tak samo jak chcę kogoś wpuścić do tyłu nie gasząc silnika to nie mogę ich również otworzyć z guzika w środku, tylko ze scyzoryka... Ma ktoś jakiś pomysł? Podejrzewam, że trzeba zmienić kodowanie, ale na jakie?
  25. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, a może do A4 podejdzie w całości taki włącznik? allegro.pl/vw-wlacznik-swiatel-chrom-3c8-941-431-a-3c8941431a-i3188236549.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.