Treść opublikowana przez zaku9999
-
ktos zmienial caly przod od polifta problem ze swiatlami
Witam po zmianie calego przodu na polift i podlaczeniu lamp bixenon (wczesniej tez byl bixenon) nie dzialaja swiatla postojowe ,normalnie powinno wszystko dzialac czy moze cos trzeba przerobic ,albo przestawic w menu
-
a4 b8 keskin kt17 19" przod 8,5 ET 45 tyl 9,5 ET30
ok dzieki wielkie za odp
-
a4 b8 keskin kt17 19" przod 8,5 ET 45 tyl 9,5 ET30
jak w temacie podejda felgi o takich wymiarach ,felgi firmy keskim kt17 opony przod 225/35/19 tyl 255/30/19 moze ktos ma zalozone i pokaze
-
Gwint kw tyl za jest za wysoko Jakieś rady???
dolaczam sie do tematu gwint ap i tyl za wysoko ,ktos cos przerabial . powiedzmy ze jeszcze 3 cm w nizej i bedzie fajnie
-
Stuki podczas kręcenia kierownicą w A4 B8
panowie u mnie smar w sprayu pomogl
-
pukanie przy kreceniu kierownica
witam u mnie jest tez tpodobny problem ,wrzucam link do filmiku myslicie ze wcisniecie tego smaru cos pomoze ,czy to cos innego moze byc kierownica krecilem na zgaszonym silniku
-
Stuki podczas kręcenia kierownicą w A4 B8
witam u mnie jest tez tpodobny problem ,wrzucam link do filmiku myslicie ze wcisniecie tego smaru cos pomoze ,czy to cos innego moze byc
-
Zawiesze gwintowane AP problem
po nazwie ci nie powiem ale to wysokie ,auto obnizone o jakies 8 cm
-
Zawiesze gwintowane AP problem
powiem ci ze to skrzeczenie jest nawet na postoju i czuc go jak lape za kolumne kierownicza ,i odglos dochodzi z magla ,tylko jak auto jest na gwincie bo przelozylem z powrotem na orginal
-
Zawiesze gwintowane AP problem
ok dzieki jutro bede mial chwile czasu to zobacze ,a co do maglownicy przerabiales taki temat ,ustawienie zbieznosci zalatwi sprawe skrzeczenia maglownicy
-
Zawiesze gwintowane AP problem
- Zawiesze gwintowane AP problem
uzywany ale w dobrym stanie max 10 tys przejechane- Zawiesze gwintowane AP problem
witam mam takie pytanie zalozylem gwint AP do swojej B8 i problem jest nastepujacy , z przodu auta cos zaczelo pukac <przy jezdzie po kamieniach i i dziurach>dzwiek nie jest metaliczny, cale zawieszenie sprawdzonie nie ma zadnych luzow wszystko jest dobre druga sprawa maglownica zaczelo skrzeczec i to bardzo przy skrecaniu <dodam geometria jeszcze ne zrobiona bo musi bys zrobiona 3d>- jakie zawieszenie gwintowane A4 B8
witam mam takie pytanie zalozylem gwint AP do swojej B8 i problem jest nastepujacy , z przodu auta cos zaczelo pukac <przy jezdzie po kamieniach i i dziurach>dzwiek nie jest metaliczny, cale zawieszenie sprawdzonie nie ma zadnych luzow wszystko jest dobre druga sprawa maglownica zaczela skrzeczec i to bardzo przy skrecaniu <dodam geometria jeszcze ne zrobiona bo musi bys zrobiona 3d>- Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
Witam ktos by mi sprawdzic wyposazenie po vin? WAUZZZ8K29A237665- zawieszenie gwintowane
ok dzieki wielkie pozdrawiam- zawieszenie gwintowane
witam czy zawias z qattro a4 b8 podejdzie do normalnej wersji czy nie bardzo- czujniki parkowania przod-tyl
ok dzieki problem rozwiazany z tylu kostka nie byla podpieta ,pytanie dlaczego,ale wszystko dziala- czujniki parkowania przod-tyl
witam nie dzialaja czujniki parkowania ,czy trzeba je jakos zakodowac ,jak wrzucam wsteczny to pika raz i mruga pomaranczowa dioda ,i pozniej jak sie zblizam do np drugiego auto to nic nie pika i to samo z przodu ,ma ktos jakis pomysl- Polerka felg
jest szansa preparat do usuwania lakieru , papiery wodne od 800 do 2500 i pasta auto sol metalpolish i oczywiscie duzo czasu i cierpliwosci- Dobrzy chiptunerzy
wydaje mi sie ze oddzial , a hamownie maja w sierpniu pojade zrobic tam mapy to nap jak poszlo- Dobrzy chiptunerzy
co do obiecywania to masz racje nie moga mi obiecac nie wiem czego , ale martwic sie to wiesz 1600zl droga nie chodzi zeby sobie jechac w ciemno od tego jestem na tym fan klubie zeby szukac pomocy od bardziej doswiadczonych nie uwazasz- Dobrzy chiptunerzy
dobra juz wiem o co chodzi , popatrzalem wlasnie te wykresy i sa dobra tylko to co mi zaproponowali czyli te 170km czy to nie jest za malo?- Dobrzy chiptunerzy
a nie mozna poprostu ich okreslic jak sa do kitu , to moze jakas propozycje ktos da- Dobrzy chiptunerzy
witam wszystkich co mozecie mi powiedziec o tej firmie compsport łódz , chce zmienic mapy w swojej audi polecano mo rogala ale odpowiedz brzmiala ze robi dopiero od 2000 rocznika , a tu zrobia mi za 1600zl 170 km i 260 nm co o tym myslicie i czy nie zrobia jakiejs lipy - Zawiesze gwintowane AP problem