Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zaku9999

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zaku9999

  1. witam chcial bym dolozyc troszke mocy mojej niuni i nie wiem gdzie mam sie udac, pisalem do rogala bo chwalicie chlopaka bardzo,ale odp mi ze do 1.8 t 98 nie zrobi nic ,bo robi dopiero od 2000r wiec zaproponujcie mi gdzie moga mi to dobrze zrobic ,jestem z woj lodzkiego ale smialo moge dojechac np do warszawy z gory dziekuje
  2. wiec u mnie jest tak 0.4 czy to moze byc spowodowane spitlerem frogr ,czy juz slaba turbina moze byc
  3. witam zalozylem wskaznik cisnienia doladowania turbo , mam zwykle 1.8t nic nie przerobione ,i mam pytanie jakie powinno mi wskazywac cisnienie z gory dziekuje
  4. no dobra to co mam sobie zalatwic ten kruciec, i zalozyc go tak
  5. no to tak wlasnie wyglada pozdrawiam
  6. czyli juz nie wiem o co chodzi ,dobrego mam tego froga , jak jedna strona jest zaslepiona czy nie ?
  7. zamawialem z tej strony ktora mi podaliscie, mam ten czarny frog tylko tak jak patrzysz na obrazek to nie mam tego wylotu z lewej strony, jest zaslepiony nakretka, czyli jest chyba niekompletny ????
  8. wiecie co zdjolem ten oryginalny zawor , i on ma wejscie i wyjscie tzn dwie gumy na niego trzeba zalozyc, a na froga 007 jest jedno wejscie na gume , nie mam na nim takich samych wejsc jak na orginalnym zaworze
  9. jak najbardziej syczy a da sie cos z tym zrobic, zeby ten dolek zniknol, i te obroty jeszcze nierowne
  10. no wydaje mi sie ze tak , ten orginalny zawor zdjąłem , zaslepilem jedna dziure , a do drugiej podlaczylem bova
  11. witam po zalozeniu tego bova 007 mam , duzy dul ,gdy przyspieszam tak od 3 tys obrotow da sie cos z tym zrobic ,bo nie za bardzo da sie tak jezdzic, czy u kogos z was takie cos wystapilo
  12. witam mam pytanie do czego jest kontrolk , ktor pali sie na zolto ,jest to kolko a wnim pisze 1km/h i pojawia sie gdy przeciagam samochod powyzej 3 tys obrotow pomozcie
  13. witam mam problem , zapala mi sie na wyswietlaczu komputera kontrolka takie zolte kolko w nim jest napisane 1km/h , dzieje mi sie to gdy przeciagam go powyzej 3 tys obrotow z gory dziekuje za pomoc[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 06:41_________________________________________________a co tam pioszecie o tym 007 to jest efekt nawet niezly pozdrawiam
  14. nie mam wskaznika doladowania, ale jezeli chodzi o turbine to jest po regeneracji jeszcze sobie go wyreguluje moze , bo jest tam taka regulacja pozdrawiam
  15. witam zalozylem tego bova , ma ktos z was takiego zalozonego, jaki daje efekt , w miare glosny bo u mnie taki sredni pozdrawiam
  16. witam zamowilem tego bova co mi proponowaliscie,mam go zalozyc zamiast tego orginalnego zaworu ,a czy bede musial cos zaslepiac czy nie
  17. witam udalo sie oddac tego bova ,chce zakupic tego co pokazywaliscie , do niego jakies przerobki trzeba robic czy nie
  18. dobra sprubuje oddac moze sie uda a cos tanszego niz to co kolega pokazal jes do audi czy nie za bardzo
  19. wiesz co zobacze podlacze narazie tego bowa tylko na gumie mama go zalozyc naprzyklad gdzies kolo intercoolera a te 2 dysze to jak to z nimi zalozyc trojnik i polaczyc do jednego wezyka czy jak
  20. to co jak bede mogl oddac to tak zrobic[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 07:43_________________________________________________albo wymienie na inny drozszy [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 07:44_________________________________________________a moze przeslesz mi fotke jak mniej wiecej wyglada bow do audi
  21. 400 zl z przeceny kosztowal 550[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 07:04_________________________________________________a w ilu proicentach sie nie nadaje bo tak to moze bede mogl go jeszcze zwrocic
  22. dobra dzieki wielkie zobaczymy czy bedzie to dzialac a w ktorym miejscu mam to zamontowac
  23. [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 17:51_________________________________________________a wiec tak on wyglada a wlasnie nie dostalem instrukcji montazu
  24. dobra okolo 17 przesle te zdjecie do uslyszenia pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.