Treść opublikowana przez zaku9999
-
Dobrzy chiptunerzy
witam chcial bym dolozyc troszke mocy mojej niuni i nie wiem gdzie mam sie udac, pisalem do rogala bo chwalicie chlopaka bardzo,ale odp mi ze do 1.8 t 98 nie zrobi nic ,bo robi dopiero od 2000r wiec zaproponujcie mi gdzie moga mi to dobrze zrobic ,jestem z woj lodzkiego ale smialo moge dojechac np do warszawy z gory dziekuje
-
[B5 AEB] Problemy z ciśnieniem doładowania
wiec u mnie jest tak 0.4 czy to moze byc spowodowane spitlerem frogr ,czy juz slaba turbina moze byc
-
[B5 AEB] Problemy z ciśnieniem doładowania
witam zalozylem wskaznik cisnienia doladowania turbo , mam zwykle 1.8t nic nie przerobione ,i mam pytanie jakie powinno mi wskazywac cisnienie z gory dziekuje
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
no dobra to co mam sobie zalatwic ten kruciec, i zalozyc go tak
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
no to tak wlasnie wyglada pozdrawiam
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
czyli juz nie wiem o co chodzi ,dobrego mam tego froga , jak jedna strona jest zaslepiona czy nie ?
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
zamawialem z tej strony ktora mi podaliscie, mam ten czarny frog tylko tak jak patrzysz na obrazek to nie mam tego wylotu z lewej strony, jest zaslepiony nakretka, czyli jest chyba niekompletny ????
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
wiecie co zdjolem ten oryginalny zawor , i on ma wejscie i wyjscie tzn dwie gumy na niego trzeba zalozyc, a na froga 007 jest jedno wejscie na gume , nie mam na nim takich samych wejsc jak na orginalnym zaworze
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
tego forge 007
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
jak najbardziej syczy a da sie cos z tym zrobic, zeby ten dolek zniknol, i te obroty jeszcze nierowne
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
no wydaje mi sie ze tak , ten orginalny zawor zdjąłem , zaslepilem jedna dziure , a do drugiej podlaczylem bova
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
witam po zalozeniu tego bova 007 mam , duzy dul ,gdy przyspieszam tak od 3 tys obrotow da sie cos z tym zrobic ,bo nie za bardzo da sie tak jezdzic, czy u kogos z was takie cos wystapilo
-
[B5 AFN] Kontrolki w liczniku
witam mam pytanie do czego jest kontrolk , ktor pali sie na zolto ,jest to kolko a wnim pisze 1km/h i pojawia sie gdy przeciagam samochod powyzej 3 tys obrotow pomozcie
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
witam mam problem , zapala mi sie na wyswietlaczu komputera kontrolka takie zolte kolko w nim jest napisane 1km/h , dzieje mi sie to gdy przeciagam go powyzej 3 tys obrotow z gory dziekuje za pomoc[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 06:41_________________________________________________a co tam pioszecie o tym 007 to jest efekt nawet niezly pozdrawiam
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
nie mam wskaznika doladowania, ale jezeli chodzi o turbine to jest po regeneracji jeszcze sobie go wyreguluje moze , bo jest tam taka regulacja pozdrawiam
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
witam zalozylem tego bova , ma ktos z was takiego zalozonego, jaki daje efekt , w miare glosny bo u mnie taki sredni pozdrawiam
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
witam zamowilem tego bova co mi proponowaliscie,mam go zalozyc zamiast tego orginalnego zaworu ,a czy bede musial cos zaslepiac czy nie
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
witam udalo sie oddac tego bova ,chce zakupic tego co pokazywaliscie , do niego jakies przerobki trzeba robic czy nie
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
dobra sprubuje oddac moze sie uda a cos tanszego niz to co kolega pokazal jes do audi czy nie za bardzo
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
wiesz co zobacze podlacze narazie tego bowa tylko na gumie mama go zalozyc naprzyklad gdzies kolo intercoolera a te 2 dysze to jak to z nimi zalozyc trojnik i polaczyc do jednego wezyka czy jak
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
to co jak bede mogl oddac to tak zrobic[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 07:43_________________________________________________albo wymienie na inny drozszy [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 07:44_________________________________________________a moze przeslesz mi fotke jak mniej wiecej wyglada bow do audi
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
400 zl z przeceny kosztowal 550[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 07:04_________________________________________________a w ilu proicentach sie nie nadaje bo tak to moze bede mogl go jeszcze zwrocic
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
dobra dzieki wielkie zobaczymy czy bedzie to dzialac a w ktorym miejscu mam to zamontowac
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 17:51_________________________________________________a wiec tak on wyglada a wlasnie nie dostalem instrukcji montazu
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
dobra okolo 17 przesle te zdjecie do uslyszenia pozdrawiam