Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
miszka jak tam w arbajcie dalej latasz dla rodsy???
-
Spoty Katowice i okolice
czesc ojczcze mów mi TATO :wink4: na spota zabierz ten mój specyfik mam nadzieję że uda mi się wpaść
-
Spoty Katowice i okolice
ale lecicie ztym spamem pamiętam jak dziś jak się tu zapisałem było niesprłna 1000 stron a tu proszę ponad 4000 za chwilę będziemy lepsi od GL tylko czy mogę sobie przypisać tą zasługę
-
Spoty Katowice i okolice
siema fafiki
-
Spoty Katowice i okolice
u mnie w terminie 25-lekarz wycyrklował i się 25 pojawiła-punktualna po TATUSIU :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
siemka diman ile Ci jeszcze zostało do rozwiązania???
-
Spoty Katowice i okolice
Jak tam tatusiu? Dzidziuś daje pospać? :gwizdanie: Zdjęcia mamy ale jeszcze nie udostępnione do użytku zewnętrznego - cenzura konieczna. piżdżam się wykąpać bo byłem we na Porii na przejażdżce czteokołwcem i jest tche uje.any z błota. :kox: dzidzia jak narazie jest bardzo grzeczna i normalnie noce przesypiam bez cenzury fotki z miłą chęcia obejżę
-
Spoty Katowice i okolice
ello macie juz jakies zdjecia BT bo chetnie bym zobaczył co mnie mineło :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
I zostałem tatą Dawno mnie tu nie było, może w przyszłym tygodniu uda mi sie na spota wpaść wkońcu...
-
Spoty Katowice i okolice
;( ;( ;(
-
Spoty Katowice i okolice
troche tu, troche tam niestety nie ogarniam swojego czasu 24h to zamało
-
Spoty Katowice i okolice
dzięki no co zrobisz tak tez bywa ;( może się to jakoś uda szybko ogarnąć diman co popsułeś???
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
niezły golasek czemu nie dałeś znać że chcesz się b7 pozbyć
-
Snowboard sezon 2010/11
Panowie czy ktoś miał do czynienia z deską CONTRAKT??? proszę o opinie podobno dobry sprzęt w dobrej cenie
-
Snowboard sezon 2010/11
nieźle stary widze że na obu krawedziach smigasz ja narazie jodełką się poruszam :polew: pojechał bym kiedyś z wami
-
Snowboard sezon 2010/11
co ty sobie zrobiłeś :shocked: chcesz sprzedać swój sprzęt Pucek żarci oczywiście
-
Snowboard sezon 2010/11
Podepnę się pod temat, załapałem bakcyla :kox: , własnie jestem na etapie poszukiwania sprzętu więc jeśli ktoś by wyczaił jakieś ciekawe sklepy z promocjami to się dzielcie informacjami. czy ktoś się oriętuje czy jest jakaś ciekawa strona z inormacjami jak dobrać deskę buty i wiązania podaja wiele parametrów a za cholere nie wiem z czym sie to je. w furaczu jest trochę mniej tych parametrów km/nm i wszystko jasne jakiej firmy szukać w doborze deski to samo tyczy się butów i wiązań i czy lepiej zainwestować w nowy sprzęt czy używany ???
-
Spoty Katowice i okolice
czy na naszym forum znajde info na temat jaka deche kupić i czym się kierować w doborze???
-
Spoty Katowice i okolice
śniegu tak sobie troche lodu cały czas śnieżarki chodziły ale było soko ja tam wymagajacy nie jestem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. Nie chciałem tego ale jak pytasz to chętnie odpowiem. Nie przy pisaniu każdego posta. To jest Twój pierwszy post w tym wątku. Kilka postów wcześniej jest wyjaśnienie jeśli czegoś nie rozumiesz. Jak nie znajdziesz to Ci pomogę. I zauważ, że raczej wzyscy tutaj się witamy jak przybywamy - tzw. dobre wychowanie. Max! Gdzieś Ty był!? dużo mam roboty a dziś udał mi sie na stok wyskoczyć do Brennej i sobie troszeczke poszusowałem :evil:
-
Spoty Katowice i okolice
rozumiem że tęskniłeś parchu :polew: odp do Miszki bo coś mi się jego podpis nie podpiął
-
Spoty Katowice i okolice
siemano jak tam padre żonka sie czuje a dziękuje czuje się dobrze ale juz jej coraz ciężej, biedaczka już poszła spać bo dzisiejszy dzień dał jej w kość
-
Spoty Katowice i okolice
witam wszystkich po 120 latach nieobecności :hi: :hi:
-
Spoty Katowice i okolice
stasiu i wszystko jasne, a nie się będą przekomarzać
-
[B7 BKE] Głrośna praca silnika "DUDNIENIE"
a oczywiscie wszystko dokrecales kluczem dynamometrycznym? ten klucz mam w dłoni nie używam tego klucza najwyżej gwint zerwe