Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maxito

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maxito

  1. miszka jak tam w arbajcie dalej latasz dla rodsy???
  2. czesc ojczcze mów mi TATO :wink4: na spota zabierz ten mój specyfik mam nadzieję że uda mi się wpaść
  3. ale lecicie ztym spamem pamiętam jak dziś jak się tu zapisałem było niesprłna 1000 stron a tu proszę ponad 4000 za chwilę będziemy lepsi od GL tylko czy mogę sobie przypisać tą zasługę
  4. siema fafiki
  5. u mnie w terminie 25-lekarz wycyrklował i się 25 pojawiła-punktualna po TATUSIU :decayed:
  6. siemka diman ile Ci jeszcze zostało do rozwiązania???
  7. Jak tam tatusiu? Dzidziuś daje pospać? :gwizdanie: Zdjęcia mamy ale jeszcze nie udostępnione do użytku zewnętrznego - cenzura konieczna. piżdżam się wykąpać bo byłem we na Porii na przejażdżce czteokołwcem i jest tche uje.any z błota. :kox: dzidzia jak narazie jest bardzo grzeczna i normalnie noce przesypiam bez cenzury fotki z miłą chęcia obejżę
  8. ello macie juz jakies zdjecia BT bo chetnie bym zobaczył co mnie mineło :gwizdanie:
  9. I zostałem tatą Dawno mnie tu nie było, może w przyszłym tygodniu uda mi sie na spota wpaść wkońcu...
  10. ;( ;( ;(
  11. troche tu, troche tam niestety nie ogarniam swojego czasu 24h to zamało
  12. dzięki no co zrobisz tak tez bywa ;( może się to jakoś uda szybko ogarnąć diman co popsułeś???
  13. niezły golasek czemu nie dałeś znać że chcesz się b7 pozbyć
  14. Panowie czy ktoś miał do czynienia z deską CONTRAKT??? proszę o opinie podobno dobry sprzęt w dobrej cenie
  15. nieźle stary widze że na obu krawedziach smigasz ja narazie jodełką się poruszam :polew: pojechał bym kiedyś z wami
  16. co ty sobie zrobiłeś :shocked: chcesz sprzedać swój sprzęt Pucek żarci oczywiście
  17. Podepnę się pod temat, załapałem bakcyla :kox: , własnie jestem na etapie poszukiwania sprzętu więc jeśli ktoś by wyczaił jakieś ciekawe sklepy z promocjami to się dzielcie informacjami. czy ktoś się oriętuje czy jest jakaś ciekawa strona z inormacjami jak dobrać deskę buty i wiązania podaja wiele parametrów a za cholere nie wiem z czym sie to je. w furaczu jest trochę mniej tych parametrów km/nm i wszystko jasne jakiej firmy szukać w doborze deski to samo tyczy się butów i wiązań i czy lepiej zainwestować w nowy sprzęt czy używany ???
  18. czy na naszym forum znajde info na temat jaka deche kupić i czym się kierować w doborze???
  19. śniegu tak sobie troche lodu cały czas śnieżarki chodziły ale było soko ja tam wymagajacy nie jestem :gwizdanie:
  20. No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. Nie chciałem tego ale jak pytasz to chętnie odpowiem. Nie przy pisaniu każdego posta. To jest Twój pierwszy post w tym wątku. Kilka postów wcześniej jest wyjaśnienie jeśli czegoś nie rozumiesz. Jak nie znajdziesz to Ci pomogę. I zauważ, że raczej wzyscy tutaj się witamy jak przybywamy - tzw. dobre wychowanie. Max! Gdzieś Ty był!? dużo mam roboty a dziś udał mi sie na stok wyskoczyć do Brennej i sobie troszeczke poszusowałem :evil:
  21. rozumiem że tęskniłeś parchu :polew: odp do Miszki bo coś mi się jego podpis nie podpiął
  22. siemano jak tam padre żonka sie czuje a dziękuje czuje się dobrze ale juz jej coraz ciężej, biedaczka już poszła spać bo dzisiejszy dzień dał jej w kość
  23. witam wszystkich po 120 latach nieobecności :hi: :hi:
  24. stasiu i wszystko jasne, a nie się będą przekomarzać
  25. a oczywiscie wszystko dokrecales kluczem dynamometrycznym? ten klucz mam w dłoni nie używam tego klucza najwyżej gwint zerwe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.