Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
http://otomoto.pl/audi-a4-2-0tdi-170km-s-line-unikat-C16848265.html coś takiego znalazłem i mnie korci czekam na nr Vin od gościa [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:48_________________________________________________ oj talib talib [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:46_________________________________________________max pierdzielu kiedy na spota przyjedziesz.. myślę że w przyszłym tygodniu to się na pewno pojawię, a zaraz a Ciebie to przecież przez jakiś msc nie było więc co się czepiasz :>
-
Spoty Katowice i okolice
siemanko diman niestety nie wiem czy będę na śląsku, bo dalej się i wracam dopiero w sobotę lub niedziele . A co już fest wali ???
-
Spoty Katowice i okolice
:pali: :cicho:
-
Spoty Katowice i okolice
Jeszcze 3 h i będę się powoli zbierał do roboty kierwa jak z zegarkiem w ręku :gwizdanie: miszka jeszcze nie sprzedałeś tego swojego bolida to ile ty za niego chcesz ??? 25 000 bez alusów to okazja muszę pomyśleć :mysli: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:35_________________________________________________ a podobno AUDI się nie psują
-
Spoty Katowice i okolice
Jeszcze 3 h i będę się powoli zbierał do roboty kierwa jak z zegarkiem w ręku :gwizdanie: miszka jeszcze nie sprzedałeś tego swojego bolida to ile ty za niego chcesz ???
-
Spoty Katowice i okolice
z wieczora
-
Spoty Katowice i okolice
:beach: :beach: :beach: :beach: i tak do końca tygodnia 300 km od śląska jestem
-
Spoty Katowice i okolice
Ajkam w odpowiedzi na twoje pytanie ze strony 3444 :szukaj: :szukaj: jakbyś czytał uważnie to byś wiedział że jestem daleko :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
wszystkim [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 15:23_________________________________________________ zabierz po browarku dla każdego i wpadaj podpowiem że jest nas ok 20 os
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Tak własnie pisze do Jarka na PW 2+mała aj tam aj tam .............. jestem człowiekiem renesansu noże nożyczki ostrze krawaty wiąże odbieram ciążę mam ciepłą rączkę damy radę :polew: :polew: pomyślę
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jedyny szczery i za to cie stary szanuje spoko spoko na sali bedzie lekarz jakby co to pomożemy ale nie takiego specjalisty mi trzeba
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
25 III to na porodówce z żona będę siedział se strzeliłem ... udanego zlota rok temu był kox
-
Spoty Katowice i okolice
wszystkiego naj w Nowym Roku ja jeszcze niestety się byczę do końca tygodnia
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a na czym chcesz pozniej jezdzic? ja bym zakupil banke oleju na ktorym chcesz pozniej eksploatowac silnik. i ten uzupelnil w sumie to racja może lepiej kupić bańkę 4-5l i będzie na zaś to ma sens
-
[ALL B7] Pilot sterowania centr. zamka padł !!! Czy można podminić elektronikę
wymieniałeś to może u siebie nie wiesz czy wystarczy podmienić samą elektroniką w kluczyku myślę nad kupnem kluczyków i podmianą elektroniki czy to zadziała [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 12:45_________________________________________________jakieś inne propozycje w ASO 450+180 kodowanie jeden kluczyk z linka 250 + 50 kodowanie może coś taniej da się zrobić ???
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
takie krótki pytanko jeżdżę na 5w30 i chciałem dolać 5w40 bo mi stan spadł na min czy może coś się stać z olejem ??? może się zważyć pytanie do speców liczę że dolałbym tak 100-200ml. akurat mój edge się skończył ale teściu ma edge tylko właśnie 5w40 co radzicie ???
-
Spoty Katowice i okolice
Achmed - The Dead Terrorist NAPISY PL może stara ale mnie to rozwala na twarz :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
widzisz biednemu zawsze wiatr w oczy i ch w d*p. miałem kupić BOSE a będę musiał piloty kupić pier**l piloty! Kup BOSE!
-
Spoty Katowice i okolice
widzisz biednemu zawsze wiatr w oczy i ch w d*p. miałem kupić BOSE a będę musiał piloty kupić
-
Spoty Katowice i okolice
święta święta i po ja niestety jeszcze dwa tygodnie urlopu mam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Miszka współczuje a ja :beach:
-
[ALL B7] Pilot sterowania centr. zamka padł !!! Czy można podminić elektronikę
Witam, mam pytanie ma problem następującej treści nie działają mi oba piloty sterowania centralnym zamkiem i muszę zamykać Audi z kluczyka :wallbash: :wallbash: W zeszłym roku padł pierwszy pilot, a w tym roku jak na złość drugi. Czy ktoś może miał taki problem bo jak dzwoniłem do ASO to się dowiedziałem że podobno wypuścili jaką felerną partię pilotów centralnego zdania. Zastanawiam się czy nie kupić na allegro kompletu kluczyków i podmienić elektronikę i spróbować zakodować. Jak myślicie czy to da rade ogarnąć czy będzie potrzebna wizyta w ASO bo u nich to 450 pln 1 sztuka ;( za sugestie i podpowiedzi będę wdzięczny
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
:notworthy: :notworthy: ja za długo myślałem a właśn ie byłem ciekaw kto to pyknął
-
Spoty Katowice i okolice
akjam kędzior pijaku :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
będę, od jutra mam luźniej w pracy [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 19:18_________________________________________________przedostatni będę, od jutra mam luźniej w pracy [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 19:18_________________________________________________przedostatni ja do końca tygodnia musze dymać ale potem 2 tgodnie luzy :kox: A ja jeszcze tydzień urlopu... :gwizdanie: akjam jak tam te dywaniki?
-
Spoty Katowice i okolice
będę, od jutra mam luźniej w pracy [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 19:18_________________________________________________przedostatni ja do końca tygodnia musze dymać ale potem 2 tgodnie luzy :kox: