Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
no weź przestań :gwizdanie: :gwizdanie: wiesz jak się odpowiada murzynce czy ma wielki zadek ??? TAK one nie mają kompleksów nic osobistego
-
Spoty Katowice i okolice
gdzie miszka ten śmieć jeden :bicz3: :bicz3: :bicz3: tak tylko mówisz a pewnie po nocach śnisz o b7 :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:35_________________________________________________ Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: ;( ;( ;( [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:33_________________________________________________ Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: tylko nie patrz na niego za dlugo bo cie reka zaboli no ale nie ma co sciemniac avatar :kox: ello diman nie załamój się ja się jeszcze wacham który jest lepszy w ankiecie zagłosowałbym chyba na ciebie
-
Spoty Katowice i okolice
co b8 będziesz rezał :polew:
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
i dobrze kolega gada :good:
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
To miałeś szczęście, że się dodzwoniłeś... :gwizdanie: dokładnie! kilka razy dzwoniłem do p. Witka niestety bez żadnego efektu. Liczę że jutro się do dzwonie. Jeśli ktoś zna przybliżone plany pana Witka niech podzieli się info na forum. Może da rade jakiś grafik ustalić? z tego co wiem rodzinka mu się powiększa i może dlatego nie odbiera albo chipuje jaki by musiał mieć głośnik żeby tel usłyszeć pisz smsy
-
Spoty Katowice i okolice
z wieczora
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ziomale spadam nyny bo jutro znowu muszę do pracy wsać nie spamować za dużo bo potem muszę to wszystko c zytać te wypociny narta :cool1:
-
Spoty Katowice i okolice
nie piwa się lepiej napij a nie będziesz mecze oglądał sam sie napij ja chory jestem a piłki to wogóle nie trawie no może jak te nasze patałachy grają żeby się powkurwiać Max! Ale my mówimy o hokeju! :wink4: :polew: :polew: aha o k**wa :wallbash: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Teraz to ja mam inne rzeczy na głowie i felgami zajmę się później... :polew: :polew: np??? coś taki tajemniczy nalato chyba 16 nie wrzucisz
-
Spoty Katowice i okolice
nie piwa się lepiej napij a nie będziesz mecze oglądał sam sie napij ja chory jestem a piłki to wogóle nie trawie no może jak te nasze patałachy grają żeby się powkurwiać
-
Spoty Katowice i okolice
akjam wyrezałeś te swoje fele ??? ile za nie dałeś bo nie pamiętam miron ma jakieś do obchnięcia
-
Spoty Katowice i okolice
keżor ciebie zawsze dziwne rzeczy śmieszyły :polew:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
a ty co zawiesiłeś się ???? :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie i tak ci podał fałszywy czekaj zdzwonie i sprawdze........................... dobry :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ma się te wtyki, nawet telefon do stanleya posiadam
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
ja dziś dzwoniłe do Rogali i niestety zapisywać się na chipa można do msc powyżej nie ma co się zapisywać bo nie wie jak to będzie
-
Spoty Katowice i okolice
STANLEY PW
-
Spoty Katowice i okolice
DAJEMY SE CZAS DO ZLOTU W BUKOWINIE :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ello shipy!!! i zdechlaki
-
Spoty Katowice i okolice
skąd ta wiedza i jak sprawdzić czy się to ma ??
-
Spoty Katowice i okolice
kurde a ja ci sms napisałem hehe mógłbys odpisać a nie echooo film oglądałem i nie słyszałem jak bardzo ci zależy to ci odpisze??? MAx! Umówiłeś się już z mistrzem? włąśnie watek przegladałem i tak myślę że jednak będzie trzeba zadzwonić do Rogala i jakiś termin wybrać bo ludu ogrom i dopiero na grudnia mnie zapisze jutro zadyndam do niego Może razem się dogadamy na jeden dzień? ty pedziu Przechooj... :polew: :polew: akjam to może być trudne bo ja bede chciał to zrobić w momęcie jak do teściów pojade dla mnie tak jest wygodniej
-
Spoty Katowice i okolice
hehe teraz za późno na nic twoje przeprosiny :polew: :bag:
-
Spoty Katowice i okolice
MAx! Umówiłeś się już z mistrzem? a Wy chłopaki w B7 macie DPFa ? włąśnie a co ???
-
Spoty Katowice i okolice
kurde a ja ci sms napisałem hehe mógłbys odpisać a nie echooo film oglądałem i nie słyszałem jak bardzo ci zależy to ci odpisze??? MAx! Umówiłeś się już z mistrzem? włąśnie watek przegladałem i tak myślę że jednak będzie trzeba zadzwonić do Rogala i jakiś termin wybrać bo ludu ogrom i dopiero na grudnia mnie zapisze jutro zadyndam do niego