Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
ja zakładam skarpety z zająca podobno tez sa dobre
-
Spoty Katowice i okolice
no to masz przejebane stary ale cóż jak mus to mus nie bedzied armowego vagoania maca i murzynki dla pucka kedzior prysznic brałem tękniłeś rozumiem ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty co jako polonista dorabiasz na gliwicach :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
to robić ci się nie chce nie wiesz że na śląsku 20000 mieszkańców nie ma prądu a ty wungla nie chcesz wydobywać żeby im cieplej było [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:58_________________________________________________ czemu??? :mysli:
-
Spoty Katowice i okolice
swój bolid mu oddałeś krolu czy ciebie bóg opóścił [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:55_________________________________________________ weź nie ściemniaj wyprowadź rower podpompuj i dawaj na 19 dolecisz a potem cie odwioze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: dobre :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:52_________________________________________________ale wieże jest krucej
-
Spoty Katowice i okolice
no i tu sie z toba nie zgodze kolego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: do kiedy masz ten urlop do końca tygodnia ??
-
Spoty Katowice i okolice
nic takiego nie potrafi :gwizdanie: zobaczymy, może coś tam pokażę, ale bardziej rajcuje mnie jakiś dłuższy kawałek drogi z zakrętami ja dłużesz odrazu a bączki ci nie wystarczą w bączkach nie ma adrenaliny, bardziej mnie kręci kawałek zawiłej drogi to ci sie słupki poustawia i będzie dobrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie gadaj że siostra ma taką dupe jak ty nie wieże :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
nic takiego nie potrafi :gwizdanie: zobaczymy, może coś tam pokażę, ale bardziej rajcuje mnie jakiś dłuższy kawałek drogi z zakrętami ja dłużesz odrazu a bączki ci nie wystarczą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kędzior podobno pampers jest w gratisie :polew: :polew: :polew: a na filmiku widziałeś papier do d rozdawali
-
Spoty Katowice i okolice
krolu to co spota masz urodziny :polew: to ile ty masz lat[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:38_________________________________________________ nie bój się nikt ci nic nie bedzie upalał zamkniesz fure kluczyki głeboko schowasz do kieszeni i dędzie dobrze chłopie to śnieg co ty chcesz upalać ??? :tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ja sie zastanowie poważnie może bym tak se wyskoczył a co raz sie żyje
-
Spoty Katowice i okolice
kędzior aty gdzie sie znowu włuczysz nie wiesz gdzie twoje miejsce a tu jesteś nie szwędaj się [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:32_________________________________________________pucek dzień dobry i co wpadasz dziś
-
Spoty Katowice i okolice
czyba widziałem krola ??? :mysli: torta upiekłeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ile ważysz bo nie wiem czy mój kręgosłup to wytrzyma Wiecej info masz na http://www.olimpic-skydive.pl/ dokładnie ci nie powiem raz 117 raz 114 zależy od świąt ale pracuję na zrzutką więc spokojnie myślę że do wiosny spadne do 110. chyba wystarczy?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra dwie rzeczy ile taka zabawa koszkuje bo charytatywnie tego pewnie nie robisz i dwa czy są jakies przedziały wagowe bo wiem że kidyś chciałem na czymś pośmigać i mi odmówili bo jestem jakby to powiedzieć za dobrze utrzymany ty mówisz 180-300 jak myślę że ze mną to i 400 by pękły :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
No to może uda mi się wyjść trochę wcześniej... Ja też zamówiłem rozrząd i jutro będę działał z wymianą rozrządu i świec żarowych, które już leżą ponad 2 tygodnie. :gwizdanie: P.S. KROLU NAJLEPSZEGO!!!!!!! akjm spóźnione ale szczer sie domyślam :naughty: jedziesz w piątek do gliwic
-
Spoty Katowice i okolice
dziś muminki mam wszystkie odcinki jak chcesz to ci porzycze :polew: :polew: tylko na spota wpadnij
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skok skokowi nie równy :gwizdanie: powiem ci zajefajna zabawa czy ja jako zwykły laik moge se wyskoczyć czy musze mieć jakieś kursy porobione??
-
Spoty Katowice i okolice
co NOS zakłada do bolidu a krolu pewnie torta piecze !!! :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a co z ruskim dietetykiem obraził się na nas czy co ???[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 14:55_________________________________________________ jaka rura masz wolne to zapitalaj to zrobić a nie marudzisz
-
Spoty Katowice i okolice
wymiękasz ???? :mysli: przecież po 10 talary juz dostałeś ale pewnie połowe przepiłeś :polew: :polew: pijaku jeden ja sie zaszyłem i nie pije od 15min :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 14:53_________________________________________________ W tym tygodniu mam je oddać ale nie wiem czy wezmę bo znowu siedzę w robocie i jak przyjade to prosto z pracy! spoko [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 14:54_________________________________________________rafał co ty taki milczący dziś jesteś z komóry napiepszasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niewiecie co to dobra zabawa :polew: i tu się z tobą zgodze