Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
\ pitek podobno krola zabierasz ale zciągnijcie go z waszel listy bo my go zabieramy z domu możecie najwyżej zostawić "kr" na liście a my na swojej "olu"vi będzie sprawiedliwie dil :naughty: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
słodkich snów książe :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 23:54_________________________________________________ no wiesz zawsze mogłeś kupić 1.6 101hp było by taniej ale wrażeń by ci takich nie dało
-
Spoty Katowice i okolice
spaliłem olej i zmienił się w wodę, ty kiedyś już ktoś przemieniał wodę w wino już chociasz w piwo byś przemieniał ten olej następnym razem się bardzziej postaraj :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ale patrz jaki cichy tylko czyta i czeka że by zaatakować ciekawe kiedy przemówi
-
Spoty Katowice i okolice
masz przej***ne Max teraz kopiesz leżacego jak dobrze pracować na samego siebie :gwizdanie: coraz częściej chodzi mi to po głowie ty nie myśl bo od myślenia to są inni
-
Spoty Katowice i okolice
teraz kopiesz leżacego jak dobrze pracować na samego siebie :gwizdanie: krolu ty znowu przeciwko rodzinie :polew: weź i ty mnie niedobijaj poczeka pojedzesz na wózku widłowym to ci się skończy :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ello ziom nie o tobie myślałem lecz piterra się mi tu zaczaj ale skoro już jesteś ty kto ci tak tubo rozgrzał do czerwoności u nas krolu się chwalił że on prawda to???
-
Spoty Katowice i okolice
teraz kopiesz leżacego
-
Spoty Katowice i okolice
cicho bo jakiś szpieg się wkradł chyba jest z gliwic
-
Spoty Katowice i okolice
miszka a gdzie riposta odpuszczasz
-
Spoty Katowice i okolice
ciekawe ciekawe spróbuj wydębić vin od gości i popytaj na forum kto ci to może zweryfikować napewno jest ktoś taki ja ma jednego ziomka ale drogo bierze za taką uługę bo 70 pln
-
Spoty Katowice i okolice
zaraz kontra
-
Spoty Katowice i okolice
i to pytanie powinneś skierować do krola bo to on cie vagował ja jestem od kaset "no hellowwwwwwwwwwwwwwwwwwwww" :polew: spoko wybaczam ci jesteś nowy masz pawo nie wiedzieć kto kim jest ja do dziś nie wiem kto to moszna czy miszka :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
Spoty Katowice i okolice
nie do was tylko do nas :gwizdanie: ja juz też dotarłem i myślę, że nie ma co pajacować na drodze jak do Cze-wey bedziemy lecieć, bylem świadkiem dwóch takich zabaw i nie polecam ja myślę, że na 3 stówkę to spota zrobimy bez fur bo tak to nikt nie pije( broń Boże, że to zła cecha ) ale bedzie luźniej i w końcu wyjdzie wszystko...kto jaki jest fajnie, że nowe osoby zawitał na spocie mam nadzieję, że zaczniecie regularnie przyjeżdżać piszę raz a konkretnie bo czuję, że mi neta zaraz zamuli - zawsze kolo 17-tego zaczyna go ciąć miszka nie wal sciemy tylko powiedz że połowka pozwoliła ci tylko jednego posta dziennie na forum pisać :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
na chwilę obecną możesz sie szczycić że masz najmocniejszą fure na katowickim :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
już się czuj zaproszony :good: [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 23:06_________________________________________________narta ralf txxn za spcisza
-
Spoty Katowice i okolice
a tak na marginesie spot zajefajny :good: miło było zobaczyć nowe fury, członków i członkinie naszego elitarnego klubu dzięki za odwiedziny i oby częściej was do nas latało [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 23:03_________________________________________________ to uwazaj jak ceglowki zaczna leciec przez szyby hehe może nie będzie tak źle
-
Spoty Katowice i okolice
spokojnnie jako kierownik wycieczki nad nimi będę panował każdemu cegłe pod pedał gazu i pojedziemy :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja jade sam stety jak bym połówke zabrał to bym musiał 60 jechać :polew: [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 00:09_________________________________________________ :lazy: :lazy: narta
-
Spoty Katowice i okolice
widzisz każdego to kiedys czeka chyba że jesteś krolem on nigdy nie przytyje jak ja mu zazdroszcze ;( ;( ;( mógłbym wpierd... ile wlezie i bym nie pęczniał to fakt gliwice bardziej zorganizowane ja jutro dojade katowice i zobaczymy kto jeszcze pojedzie od nas
-
Spoty Katowice i okolice
przecie się interesuje
-
Spoty Katowice i okolice
gratulacje otwarcia kolejnej 100 znaczy 200 setki jakoś poleciało z tego co przypominam sobie to na 200 stawia chyba założyciel wątku czyli szanowny prezes Keżor poprawcie mnie jak się mylę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
simka panowie ja też wale w kime
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka wy zapier .... z tymi stronami ja pier....
-
Spoty Katowice i okolice
tak tylko u nas 7 audiczek a tam z moja było trzy a b :kox:rynia spoko laska podjarana na fury widać że lubi konie mechaniczne ogólnie pozytywnie