Treść opublikowana przez blabson
-
Prośba o numer części
dzięki za fatyge
-
Centralny zamek - klamka kierowcy
sprawdz najpierw jaki masz luz na klamce,ściągnij boczek i zamknij dzwi i obserwuj co się dzieje jak ciągniesz za ten drut od klamki
-
Po wymianie rozrzadu zle pali, przestawiony kat wtrysku...
jedz do niego na poprawke i tyle na temat
-
Prośba o numer części
czy to nr.do AFNa?
-
Prośba o numer części
Witam potrzebuje numeru Lejeka miarki oleju ewentualnie wymiarów
-
sprzęgło wiskotyczne czy pasuje
sprzęgiełko alternatora kręci się w jedną strone,a wisco to sprawdz czy koło pasuje bo ja musiałem podmieniać
-
co to za BOX przy pompie wtryskowej
niewiem jakieś 50zł myśle że dobra cena
-
co to za BOX przy pompie wtryskowej
niemam zamiaru montować tego ponownie wole jak jest i jak być powinno,jak będzie chętny to sprzedam to coś
-
co to za BOX przy pompie wtryskowej
Witam,dziś po szperaniu pod maską zauważyłem kabelek przy przepływomierzu idący do pompy,odczepiłem to ustrojstwo i są jakieś oznaczenia na tym box ze znakiem VW,mam pytanie czy to jakiś tjuning box z allegro czy jakiś tuningowa puszka orginalna <br /><br /> <br /><br /> jak widać są tam jakieś 3 regulacje
-
1.9tdi AFN dziwny odgłos z silnika
jak robiłem wymiane szklanek,zamoczyłem w oleju i potem założyłem po skręceniu wszystkiego i sprawdzeniu znaków,silnik należy dla bezpieczeństwa kolizji odpalić po paru godzinach,ja zrobiłem to na następny dzień
-
Pompa do wymiany czy cos innego bo juz rece opadaja . AVG AFN
ale bez dodania gazu musze go długo kręcić,a z gazem odpala szybko,tylko musze rozrusznik rozkręcić bo ledwie zipie
-
Pompa do wymiany czy cos innego bo juz rece opadaja . AVG AFN
też mam ten problem,bez dodania ciut gazu ma problemy z odpaleniem,ale gdzieś wyczytałem na forum że winny też jest za to rozrusznik,u nie tarabani i będe musiał go zregenerować,kiedyś przez rozrusznik potrafił silnik zgasnąć podczas jazdy i całkowity brak prądu,tak że podstawa to rozrusznik i aku
-
Pompa Wtryskowa
do byłego golfa 1.9tdi dawke ustawiłem na 2.2mg i rezystor 430oma przy pompie na przełączniku w kabinie,powiem że to miało kopa,w audi ustawione na 3.2mg i jest dobrze
-
Pompa Wtryskowa
ja tam wole z kablem i mieć swiadomość na ile dawke mam ustawioną,a co do celowania w pierścień do najgorsza niewiadoma,czy wszystko jest na swoim miejscu,ale autor wątku pisał o górnej uszczelce,Vego bież klucze i wymieniaj tą górną tylko połóż jakąś szmate bo troche ON poleci szkoda silnika zachlapać,tu możesz sobie poczytać troche :: Zobacz temat - Czyszczenie nastawnika pompy VP37
-
Pompa Wtryskowa
w zależności jaką dawke masz ustawioną,można regulować i do tego musisz mieć vaga,a co do uszczelek to są dwie,jedna pod nastawnikiem a druga pod pokrywą i tą bez problemu możesz wymienić samemu,a co do tej pod nastawnikiem to musisz mieć kabelek bo inaczej będzie lipa
-
automat szarpie (szukam schematu skrzyni)
Witam,mam problem ze zmianą biegów z 2 na 3 szarpie,jak przełączy na 4ke podczas jazdy widać na obrotomiezu jak falują obroty,dane z wlepki 1.8ADR 95r skrzynia 4biegowa oznaczenie CUW.Zauważyłem też podczas ruszania jak dam lekko gazu i przezuci bieg z 2 na 3 to mocno szarpnie,a jak rusze dynamicznie to tego problemu niema,chciałby wyciągnąć skrzynie i ją rozebrac i dlatego też szukam schematów,i jeszcze jedno pytanie czy te oznaczenie skrzyni CUW to jest pełna nazwa skrzyni?
-
[ALL] Szukam schamatu budowy OBD II kkl na USB
Witam, jak w temacie szukam schematu chciałbym zbudować własny interfejs na usb,ewentualnie na max232 z przejściówką na usb,fajnie by było jak ktoś takiego fejsa sam robił byłbym wdzięczny za porady
-
[B5 ABC] Magiel od A8
jak wyżej od a8 nr. 4D1 422 065 R czy będzie pasował do mojej niuni nr.8D1 422 065 S
-
[B5 ABC] Zbiorniczek od wspomagania
teraz na 99% będe pewny że pompa nie zassie syfu z układu,w końcu do czegoś ona służy :>
-
[B5 ABC] Zbiorniczek od wspomagania
dzieki za porade po spuszczeniu płynu ze zbiorniczka wszystko się okazało jak powinno być ułożone
-
[B5 ABC] Zbiorniczek od wspomagania
Witam,dzisiaj wymieniłem pompe wspomagania zalałem ją Febi 6162 mam pytanie czy w zbiorniczku sitko powinno być lużne? (bo u mnie tak jest) i czy ktoś mógłby zrobić fotke u siebie jak ona jest położona bo ją obkręciłem inaczej i niepamiętam jej wcześniejszego położenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem z Wrocławia na imię mam Krzysiek 27 lat