Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blabson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blabson

  1. blabson odpowiedział(a) na blabson temat w Audi A4 B5
    dzięki za fatyge
  2. sprawdz najpierw jaki masz luz na klamce,ściągnij boczek i zamknij dzwi i obserwuj co się dzieje jak ciągniesz za ten drut od klamki
  3. jedz do niego na poprawke i tyle na temat
  4. blabson odpowiedział(a) na blabson temat w Audi A4 B5
    czy to nr.do AFNa?
  5. blabson opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam potrzebuje numeru Lejeka miarki oleju ewentualnie wymiarów
  6. sprzęgiełko alternatora kręci się w jedną strone,a wisco to sprawdz czy koło pasuje bo ja musiałem podmieniać
  7. niewiem jakieś 50zł myśle że dobra cena
  8. niemam zamiaru montować tego ponownie wole jak jest i jak być powinno,jak będzie chętny to sprzedam to coś
  9. Witam,dziś po szperaniu pod maską zauważyłem kabelek przy przepływomierzu idący do pompy,odczepiłem to ustrojstwo i są jakieś oznaczenia na tym box ze znakiem VW,mam pytanie czy to jakiś tjuning box z allegro czy jakiś tuningowa puszka orginalna <br /><br /> <br /><br /> jak widać są tam jakieś 3 regulacje
  10. jak robiłem wymiane szklanek,zamoczyłem w oleju i potem założyłem po skręceniu wszystkiego i sprawdzeniu znaków,silnik należy dla bezpieczeństwa kolizji odpalić po paru godzinach,ja zrobiłem to na następny dzień
  11. ale bez dodania gazu musze go długo kręcić,a z gazem odpala szybko,tylko musze rozrusznik rozkręcić bo ledwie zipie
  12. też mam ten problem,bez dodania ciut gazu ma problemy z odpaleniem,ale gdzieś wyczytałem na forum że winny też jest za to rozrusznik,u nie tarabani i będe musiał go zregenerować,kiedyś przez rozrusznik potrafił silnik zgasnąć podczas jazdy i całkowity brak prądu,tak że podstawa to rozrusznik i aku
  13. do byłego golfa 1.9tdi dawke ustawiłem na 2.2mg i rezystor 430oma przy pompie na przełączniku w kabinie,powiem że to miało kopa,w audi ustawione na 3.2mg i jest dobrze
  14. ja tam wole z kablem i mieć swiadomość na ile dawke mam ustawioną,a co do celowania w pierścień do najgorsza niewiadoma,czy wszystko jest na swoim miejscu,ale autor wątku pisał o górnej uszczelce,Vego bież klucze i wymieniaj tą górną tylko połóż jakąś szmate bo troche ON poleci szkoda silnika zachlapać,tu możesz sobie poczytać troche :: Zobacz temat - Czyszczenie nastawnika pompy VP37
  15. w zależności jaką dawke masz ustawioną,można regulować i do tego musisz mieć vaga,a co do uszczelek to są dwie,jedna pod nastawnikiem a druga pod pokrywą i tą bez problemu możesz wymienić samemu,a co do tej pod nastawnikiem to musisz mieć kabelek bo inaczej będzie lipa
  16. Witam,mam problem ze zmianą biegów z 2 na 3 szarpie,jak przełączy na 4ke podczas jazdy widać na obrotomiezu jak falują obroty,dane z wlepki 1.8ADR 95r skrzynia 4biegowa oznaczenie CUW.Zauważyłem też podczas ruszania jak dam lekko gazu i przezuci bieg z 2 na 3 to mocno szarpnie,a jak rusze dynamicznie to tego problemu niema,chciałby wyciągnąć skrzynie i ją rozebrac i dlatego też szukam schematów,i jeszcze jedno pytanie czy te oznaczenie skrzyni CUW to jest pełna nazwa skrzyni?
  17. Witam, jak w temacie szukam schematu chciałbym zbudować własny interfejs na usb,ewentualnie na max232 z przejściówką na usb,fajnie by było jak ktoś takiego fejsa sam robił byłbym wdzięczny za porady
  18. blabson opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    jak wyżej od a8 nr. 4D1 422 065 R czy będzie pasował do mojej niuni nr.8D1 422 065 S
  19. teraz na 99% będe pewny że pompa nie zassie syfu z układu,w końcu do czegoś ona służy :>
  20. dzieki za porade po spuszczeniu płynu ze zbiorniczka wszystko się okazało jak powinno być ułożone
  21. Witam,dzisiaj wymieniłem pompe wspomagania zalałem ją Febi 6162 mam pytanie czy w zbiorniczku sitko powinno być lużne? (bo u mnie tak jest) i czy ktoś mógłby zrobić fotke u siebie jak ona jest położona bo ją obkręciłem inaczej i niepamiętam jej wcześniejszego położenia
  22. Jestem z Wrocławia na imię mam Krzysiek 27 lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.