Treść opublikowana przez LCQ
-
[ALL B5] Audi S4
tak tylko powiedz mi jaki to sens, jak coolery z RS4 w lecie ledwo sapią P.S. te 340 są realne zresztą Gracjan zapytaj się Krzycha ile zrobił na k03 , ale wsadzaj inne coolery
-
[ALL B5] Audi S4
taa 340 KM da radyy na seryjnych :polew: tak serio to wsadzaj coolery z RS4 przynajmniej (SID chyba ma coś), a te 800-900 zł to nic w porównaniu do ogólnych kosztów
-
[ALL B5] Audi S4
Ty mi piszesz że K04 to duże koszta? turbo konkret, ale za cholerę nie kupiłbym K03
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Pany sylwek a Wy na necie siedzicie , dzięki devastation tarcze pochodzą z Mercedesa ML, na początku myślałem że to S4 B6
-
[ALL B5] Audi S4
ja to wróżyłem z tunerem , oczywiście mówimy o zdrowej jednostce co kupujesz dokładnie?
-
[ALL B5] Audi S4
oświece Was wyjdzie ok 370-380 KM (pompa RS4/wtryski RS4/cały wydech/coolery RS4(lepiej FMIC), mowa o kompletnej przeróbce na K03S P.S. ładnie masz pęknięte turbiny w wydechowej części... jest norma w S/RS4 , ale nie wiem czy te są nie za duże.. P.S2 masz może foty wirników dolotowych?? masz duże luzy wirników?
-
[ALL B5] Audi S4
Devastation, wczoraj Gracjanowi pisałem żeby sobie przerobił na k03s, ale on nie chce, to nie, będzie mniej szmocy :>
-
[ALL B5] Audi S4
w piz*u mają drogo, jak znajomy wpadł z hybrydami na sprawdzenie to powiedzieli o nie nie my się boimy to robić
-
[ALL B5] Audi S4
do J-na sadzisz z nimi? powiedzą ci ok 1500 za sztukę, oni mają pojebane ceny
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
nie lubię tak kombinować , jak nic nie znajdę jakoś przekulam się na tych OZtach
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
właśnie się dowiedziałem że 5x112 jest praktycznie nie osiągalne, kiedyś było dostępne ehh, ceny trochę spore
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
jak kupowałem OZ myślałem o nich, poszło zapytanie, problem w tym że przy 18" wygląda średnio 19":
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
pierwsze mi pasują, tylko ta waga drugie za ciężkie trzecie to chyba że oryginały, których prawie nie ma, ciekawe jak wagowo ? Jeszcze jakieś propozycje ??
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
i co odpisał ?? jestem uzależniony , lepiej daj znać kiedy się najebie... a nie ciągle tylko ja pije Panowie, nikt nie doradzi lekkich i ładnych 18-19"??
-
[ALL] Waga oryginalnych felg 18"-19" Audi
jaki dokładnie model bo ciężko mi w to uwierzyć P.S. dzięki Panownie, w szczególności domjenick, ale te dane nie wydają się wiarygodne co do: Audi RS4 mk1 9-spoke Cast 18"x8 8.8450518 400 gr więcej niż Superleggera 18x8...? może ktoś potwierdzić??
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ile ci powiedzieli za regenerację? 150 zł/szt? daj namiary na W-we :naughty:i jak z jakością itd P.S. 3 miesiące to rzeczywiście mało, znajomy na gwint miał chyba rok...
-
[ALL] Waga oryginalnych felg 18"-19" Audi
Cześć, zna ktoś wagę felg w rozmiarach 18-19"??? nie interesują mnie AVUSy, poproszę foty oryginały RS6 są również w 18"?? tylko pewnie ciężkie jak skurczybyk
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
wystarczy do niego napisać :>
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
albo nowy/prawie nowy kit , jakbyś regenerował je tam gdzie pisałem pokuś się o utwardzenie jak będzie się dało zrobić, wsadzisz wtedy nowy kit eibacha i będzie dobrze tłumiło w takim zestawieniu, chodź za tą kasę używany gwint markowy kupi się bez problemu
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
junior_tdi dzięki jakbym miał następny jakiś komplecik to dam znać P.S. Panowie zastanawiam się nad felami jeszcze, chciałbym coś w 18" ewentualnie 19", OZty raczej zostaną (chodź jeszcze nie wiem..), et musi być ok 33-37 (najlepiej bez dystansu), najważniejsze by fela wyglądała ładniej od obecnej i była podobnie lżejsza, okolice 9-9,5 kg/szt max (BBSy CH nie wchodzą w gre), co polecicie ? foty wskazane
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Poprzednie turbiny zostały sprzedane (głównie z braku czasu ehh........(kolega Grondzi osiągnoł na nich 410 KM i chyba 577 NM, ale dalej myślałem o większej mocy), pochodzą z RS6 C5 V8 Biturbo, dodatkowo zostały przerobione by wstawać z niższych obrotów oraz uzyskać lepsze wyniki w górnej partii obr., ich wydolność to ok 540-550 KM, kolega na nich uzyskał po paru modach 520 KM/620 NM, ja celuję w ok 440-450KM, póki co zostaję na seryjnych głowicach, jak będzie mało to wlatują o lepszych przepływach , dokupiłem również chłodnicę oleju 19 rzędową oraz podkładkę z RS4 B5 z termostatem, pozostałe graty już niedługo.. P.S. mam nadzieję że wsadzę wreście te heh (generalnie miałem już seryjne k04 z rs4, ko4 z rs4 hybrydy(wirniki rs6), teraz rs6 hybrydy), mało co brakowało a miałbym już inny wóz, nawet szybszy od Ski, ale jednak postanowiłem pobawić się nią pozdro Panowie
-
[ALL] Moja czworka C.D. (RS4 B5)
śliczny ten RS, wiesz ile nogaro RS4 B5 jest w PL??
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba 1) seryjny dolot ze zwykłym filtrem 2) wkładkę K&N 3) filtr stożkowy ITG z obudową od SID tu kolego byś się zdziwił, bo miałem montować AWE S-Flow pozdro
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
nie sprawdzałem na hamowni, mam stożek ITG, nie wkładkę, teraz ma serie włożoną (seryjny filter wylatuje i włożę na razie K&N chyba), prawda jest taka że dopiero po konkretnym strojeniu i kilku modach jest spora różnica
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ładnie wygląda ten grill, ale co z RSa to z RSa , ten BMC był na RF?? szczerze to Ci nie potrzebny, osobiście sprawdziłem kombinacje dolot seria/dolot+ wkładka K&N/wywalona pucha, obudowa od Sida, stożek ITG, dupohamownia powiedziała że wkładka i ITG lepiej wypadają w szczególności w wyższych obrotach, znowu seryjny filter lepiej zbiera furę z dołu, tego nawet się spodziewałem