Treść opublikowana przez LCQ
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie wygląda źle :-), cyknij fotkę jak zrobisz wszystko
-
[B5 AGB] VIAGRA
teraz masz jedynego Y na świecie , pomysł nie głupi
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
fotki na szybko :-)
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
widziałem Twoją A4 jak śmiga po Jaworznie
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
dzięki wielkie stary Kit Prosiak założony :hura: zważyłem hamulce z RS4 B5.... 21,5 kg.....komplet 43 kg!!!! masakra, czyli waga obciążenia przodu spadła o 10 kg :hura: a wygląda o niebo lepiej, może jutro zrobię fotki :-)
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
to SID trafił na mnie
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
mój kolega pracuje dla Kuziego i w jego serwisie pod Krakiem opanujemy temat :-), ja nie mam czasu na to [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________ Hamulce z RS4 B5 przednie wylatują, wskakuje taki zestaw: - zaciski Brembo/Porsche 6 tłoczkowe z Porsche Cayenne Turbo - tarcze Zimmermann 345x30mm (Audi S4 B6) - specjalne śruby do zacisków - klocki Brembo/Pagid porównanie sporej tarczy 300mm do 345 :-)
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
w RS4 b5 wystarczy wywalić precty,katy i środkowy i jest bdb, jest to inny wydech niż w S4...
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Magic87 jeśli nie ma to 500 KM to dres jest
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba widzę że kombinujesz z wydechem, jeśli chcesz cicho na seryjnych wydechach zostaw serie(środek+końcowy), bo nasze wydechy nie są młode i całkiem dobrze przepalone, po wywaleniu catów i precatów brzmi w sam raz, jeśli planujesz wsadzić coś bardziej sportowego polecam takie samo zestawienie, chyba że końcowy naprawdę dobrze wytłumiony(jednakże jeśli wolisz ciszę zostaw dwa), tak u mnie to brzmiało seria bez katów: bez katów/sport środek i końcowy bez katów/sport końcowy pozdro stary
-
[B5 AGB] VIAGRA
ładna sztuka , ja u siebie mam podobny zestaw, plastiki połyskujące+biały Y, niebieskie rury+ ITG, postaram się niedługo wrzucić fotki
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
dzięki kolego za ocenę, pozostało wywalić precaty i wstawić pompę z rs4, a jak klekną turbiny to..... pozdrawiam
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
1[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 11:08_________________________________________________ Przesyłam filmiki jak to aktualnie jeździ, od 0 w górę da się lepiej, nie chciałem strzelać ze sprzęgła :-) (0,2-0,3 da się jeszcze z tego urwać)
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
środkowy został wyrzucony z tego zestawu , w pierwszym poście na samym dole jest filmik jak brzmi na dzień dzisiejszy [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 18:52_________________________________________________wleciał gwint KW, w pierszym poście na dole są fotki, auto poszło trochę do góry (nie wyjechałbym z domu hehe), podoba się?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ładna , osobiście bym przemalował fele pod kolor auta, ale jak kto woli pozdr.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
bardzo ładna łajdica, czarne felgi wyglądają świetnie, powodzenia w dalszym grzebaniu
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
mała poprawka w pierwszym poście :>[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 13:01_________________________________________________mała aktualizacja w pierwszym poście (18.08.2010), postaram się wkleić filmik wydechu bez środkowego, teraz brzmi jak należy
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ładnie wierci :>, krew mnie strzela bo swojego zestawu nie mam czasu zamontować
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
FMIC to podstawa, nie gadaj głupot tylko montuj przed softem, chłodnica oleju Mocala ?
-
Polecane opony letnie
większego gówna nie czytałem od dawna kolego, nie obraź się ale nie masz zielonego pojęcia o tym, mówię jako przedstawiciel jednego z największych koncernów oponiarskich na świecie, myślisz ze ta czołowka światowa poukładana wg sprzedaży ogólnej robi wszystko w chinach? 1)Bridgestone 2)Michelin 3)Continental 4)Goodyear 5)Pirelli
-
[ALL] Toyo Proxes1
a które opony nie znikają szybko z przeznaczeniem do agresywnej jazdy? Toyo to naprawde dobre opony, jeździłem na dawnooo temu na T1S była to kultowa opona, dla mnie w tamtych czasach wyjątkowa, póxniej T1R moim zdaniem bardzo dobra, chodź T1S miała coś czego T1R nie ma, pewnie skład mieszanki róznił się, co do zwykłych proxesów, znajomy jezdził ale był średnio zadowolony, ja ich dokładnie nie sprawdzałem, jako że pracuję dla jednego z największych koncernów oponiarskich na świecie, patrzać po ich budownie, wnioskuję bardzo dobre trzymanie na suchej nawierzchni, niepewne skrecanie na mokrej (szybka zmiana kierunku jazdy), ale na suchej bardziej bedzie na plus, nie wiem jaki skład ma mieszanka do T1R, musiałbym ją wymacać , tak samo ścianki boczne interesują mnie, jak będe niedługo w jakimś serwisie sprawdze je dokładnie organoleptrzycznie, zakładac opony pamietajcie ze nie kazda opona bedzie sie zachowywała w drugim innym aucie o innej masie tak samo...
-
[ALL B5] Delikatny luz w fotelu?
cześć ostatnio po ostej przejazdze zauważyłem ze fotel elektryczny ma delikatny luz(przód,tył) podczas hamowania delikatnie to denerwuje, nigdy nie rozkładałem takiego fotela i tu nasówa się pytanie, póki wezme się za to, chce się dowiedziec jaki element moze powodować go? czy ma jakieś ślizgi itd jak zwykły fotel? dzięki za każda podpowiedż, napewno szybciej to zrobie dzięki waszej pomocy pozdrawiam[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 23:39_________________________________________________nikt nic wie na ten temat ?
-
RS4 B5 Dyno Day
fajna RS4 , tarcze kupiłeś te od gościa z allegro?
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
kosiniak planujesz jakieś grutnowne zmiany w zawieszeniu? wiem że M3 mają twarde i mało komfortowe zawiechy, ale może oczekujesz bardziej męskiego auta :> co do golfa by nie zaśmiecać: http://digitun.pl/content/view/41/26/ może ten heh
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
jakiego koloru był ten golf? P.S. M3 są świetne, gratuluje zapierdalacza :>