Treść opublikowana przez LCQ
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
zajebi... wygląda, pogratulować, jedyny kłopot to chyba codzienne odwiedziny myjni
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
bardzo ładna sztuka
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
ładne, pokaż foto jak założysz
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
też mnie kiedyś korciło na body, ale nie opłaca się, lepiej w dzisiejszych czasach kupić RSa
-
[ALL B5] Audi S4
tak, mi się to nie podoba kompletnie, by usilnie zmieścić coś, jak stać kogoś na SSe i takie hample to i na 18tki również Gracjan, zwrotnice to sam piłowałem bo trzeba mieszcząc 345 (2-3 mm), pod 17" musisz piłować zaciski
-
[ALL B5] Audi S4
racja, ale rzeźba jak u aw
-
[ALL B5] Audi S4
zaciski 4 czy 6 tłoczkowe? P.S. miałem z RS4, ciężkie żelastwo , a co do cen, pełen wypas
-
[ALL B5] Audi S4
co kupujesz na przód ?? p.s. jeśli chcesz mam cały komplet na tył (łącznie z zaciskami polift)
-
[B7 ASB] Filtr cząstek stałych DPF - spory problem
dokładnie jak napisali koledzy, zrób to tylko u dobrego tunera
-
[ALL B5] Wymiana tłumika b5 1.6
pamiętaj kolego że musisz mieć tłumik o takiej samej średnicy, N/A są wrażliwe na takie zabiegi, może się okazać że będzie mruczał a ucieknie ci moment z dołu, temat przerabiałem wielokrotnie w różnych silnikach, ja bym założył serie
-
[B8 CDN] Tłumiczek - jaki?
skontaktuj się z MG Motorsport, zrobi ci lepszy niż ten Miltek i za dużo mniej
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
fajna bryka, jakieś plany co do silnika?
-
[B6 AVF] Tarcze i klocki hamulcowe - cena
ja osobiście polecam Zimmermanny/ATE/TRW
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
dobra sztuka
-
[ALL B5] Audi S4
jakie hamulce zapodałeś?? jakie następne plany??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
wygląda zajebi... , ten przewód od Y do przepływki gdzie kupowałeś?? właśnie taki chce dołożyć do zestawu
-
[ALL B5] Tłumik S4 B5 (konćowki)
S4 wysokość-75 mm, szerokość 65 mm
-
[ALL B5] Rekinowy Jaspis :D
koksiarsko wygląda, powodzenia w dalszych modach
-
[B5 AFN] Srebny Avant w Dolnośląskim!
ładny avant, zrób to co kolega HARIBO pisze i będzie ok na początek
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
ładnie wygląda i dobrze śmiga, jakie dalsze plany?
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
bardzo ładna SSSa, jakieś plany co do mocy?
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
ładny kolor :>
-
[ALL B5] Nowy Nabytek A4 1.9 TDI (110ps)97 quattro klubowa:)
dobrze że masz Q :-) wywal te reflektory
-
ALL B7] Jakie klocki na przód do hamulców 320mm TRW/BREMBO/ATE/FERRODO
Ferodo DSy, miałem i katowałem równo dzień w dzień, świetne klocki na miasto
-
[B5 AGB] VIAGRA
jaki jedyny jak pomysł zerżnięty nie wydaje mi się że moskal macha identycznie śrubokrętem