Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LCQ

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LCQ

  1. bardzo ładnie wygląda, fajne fele kolego
  2. fajna , tylko że avant hehe, szkoda że Q nie ma, ale za to masz benzyne doładowaną dbaj o nią Pozdrawiam
  3. chyba jednak będzie trochę STAGów Chłopaki, zerknijcie do pierwszego postu na dole
  4. tutaj jest matowy czarny http://www.audizine.com/gallery/data/500/oz1.JPG widziałem kiedyś z połyskiem, ale nie moge foty znaleść, wyglądały super, ale gleba większa musi być
  5. Jak Wam się wydaje koledzy, lepiej by było przemalować fele w przyszłym sezonie na matowy czarny (porównanie moich i matowych): http://www.106owners.co.uk/forums/showthread.php?p=963349 czy połysk http://cgi.ebay.de/OZ-Superleggera-18Zoll-Alufelgen-HondaS2000-Rx8-Rx7_W0QQitemZ300406161056QQcmdZViewItemQQptZAuto_Felgen?hash=item45f19a3ea0 grafit: http://www.err0neous.org/mbz/oz_superleggera_1000.jpg czy może zostawić Race Silver?
  6. ładnie wyglądają heble jak i fele :>, mam prawie ten sam problem przód 360 mm a tył 245
  7. ładna , gleba/fela na dobry początek
  8. ponoć każde 50kg to 0,2 sek :>
  9. jak to mówią, takie życie :> P.S. dla mnie liczy się bardziej fun Pozdrawiam
  10. Też tak myślę że reklama RS4 jest mega Można, nie ma problemu, ale raczej w następnych mscach, teraz mam sezon w mojej branży P.S. jeden problem że w następnych mscach nie wiem czy dalej utrzymam również te 300 KM Pozdrawiam
  11. co do tych ledów, to zostań tylko przy przemyśleniach
  12. na jakich blachach dokładnie? bo ostatnio jakaś esa dostała baty od białego civica, w tamtych okolicach, i się zastanawiam czy to nie ta :>[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 21:45_________________________________________________tak z ciekawości znacie jakieś reklamy S/RS4 B5?? ja znalazłem te dwie S4: RS4: (nejlepsza )
  13. hehe, zależy którego
  14. S4 b6 bez kompressora czy turbo nie jedzie, ale za to ładnie brzmi
  15. dobra, dobra, powiedz lepiej kiedy S4 kupisz ?
  16. dzięki chłopaki za ocene Olafus napewno to nie byłem ja, w tamtym tyg śmigałem tylko służbowym autem, po drugiej stronie Polski Bulczas jak dla mnie fele bardzo pasują do Ski, dlatego je kupiłem, a że lekkie to dodatek , docelowo będą czarne, ale są prawie nowe i nawet nie mają rysek, tak więc zostają na ten sezon w tym kolorze, na żywo wyglądają zdecydowanie lepiej niż na fotce (na zdjęciach wyglądają na za bardzo proste), z hamulcami rs4 bardzo dobrze zgrywają się, et to 35 i moim zdaniem jest to max, bo z et 32 napewno by waliły o błotnik, porobie lepsze fotki, bo na żywo auto fajnie poszło na boki,musze teraz pomyślec o hamulcach z tyłu bo przednie są tak mocne że prawie tył podnosi przy hamowaniu Pozdrawiam
  17. jak będzie czas czemu nie
  18. Evo?
  19. mieszkam w Jaworznie
  20. wreście wziołeś się za turbo , ładnie wygląda na tych 18"
  21. jeździsz może niebieską Audicą?
  22. W pierwszym poście, mały update gratów, reszta już niedługo Pozdrawiam
  23. nie bawie sie z dystansami, jak coś dobre et albo odpada, tak więc zobaczymy co wyjdzie pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.