Treść opublikowana przez LCQ
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
fura powierzchownie sprawdzona , bardzo fajne wyposażona, teraz tylko gruntowne mody i będzie dobry "streetowy daily driver" Pozdro i do zobaczenia!
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
ładna A4ka , posprawdzamy w środę co i jak :naughty:do zobaczenia pozdro
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Magic co tu dużo pisać Audi to Audi, ale ibi zawsze będę miło wspominał, baa nawet miałem okazję śmigać nią na autostardzie z A6 2,7Bit (komplet pasażerów), i ja sam po części wybebeszona, pamiętam to jak dziś, zakres 180-230 km/h i dostała A6 , z lepszymi autami było przyjemnie, oby Ska doczekała się części modyfikacji, no może poza SWAPem heh, póki co nie mam za dużo czasu dla niej, ciągle coś dostaje, a nawet tego nie używam na tyle co się powinno, więc jakbym sprzedawał ktoś by dostał full zestaw Junior_tdi w zimę nie ma sensu robić większej mocy, to co jest wystarczy spokojnie, mam nadzieje że będzie ok :-)
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
ibi to było szaleństwo wolnossące, ehh te Schricki 276/276 dobrze powspominać ,
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
Ska to taki zamulacz miejski, nie ma co pokazywać heh , trzeba będzie kiedyś szanowną ekipę odwiedzić, możliwe że już z nową mocą :>
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
odświeżę trochę temat, Ska dostała zestaw uszczelek i uszczelniaczy+ termostat, wszystko było zrobione w serwisie Kuziego STT w Modlnicy przez mojego kumpla, jakiś czas temu dotarł z ASO drobny dodatek wizualny, grill z RS4 B5 :-) (matowe aluminium), zakupiłem również nowe żarniki mocowo nie planuje dotykać SKi, bo na zimę nie ma potrzeby zresztą niska temperatura to najtańsze konie
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
kv2 jest ok!, może podbij do gościa który go sprzedaje będziesz miał dobry (poproś o wysyłkę ze sprawdzeniem paki i po sprawie dla 101% pewności), co do Pagora to niezły przekręt...
-
[B5 AGB] VIAGRA
jeśli tak to bierz dolotową część z rs6 ;-)
-
[B5 AGB] VIAGRA
co będziesz stary przerabiał z nimi? kiedyś miałem pomysł ze wsadzeniem k03s do Ski ale jakoś odpuściłem, dalej za mną chodzi o konkretne podkręcenie k03, jeśli przy dobrym programie FMIC/całym wydechu/dolocie da się zrobić ok 340 KM to po ich przeróbkach myślę że max z 350 by wyszło :> P.S. na 1,4 bara to by dopiero śmigały, Nik miał chyba takie doładowanie na k03 hehe
-
[ALL B5] Audi S4
Muszę Cię zmartwić - BBS CH 18x8.5 waży 11.1kg jesteś pewny? ponieważ rok temu miałem kupić te fele ale koleś nie miał gdzie zważyć Gracjan ładnie wygląda, jakby mniej ważyły kupiłbym je, twoje seryjne z Conti ważyły ok 25 kg, teraz ważą ok 21-22 Kg (BBSy), ja u siebie dałem OZy bo były lżejsze z oponą 18,5 kg taki sam rozmiar jak Twój P.S. fele mają Et35?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ładna fura stary, jeszcze porusza się na moich byłych Skowych kołach
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
doszły również DP do zestawu z RS4 B5 (nosb ), oraz 6 wahaczy przód góra oraz końcówki drążków (zaraz wkleję na 1 stronę foty) P.S. jak będzie czas to będzie i spot
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
mógłby brać więcej, są większe klocki(pod ten zacisk)?? ale i tak jakość hamowania zmieniła się na nowo
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
jak pomierzę dam znać, rury wlotowe są większe, a co do wirników sprawdzę, ostatni właściciel na nich miał 420 KM na większych głowicach ale na kijowych coolerach z rski, myslę że na seryjnych głowicach+ FMIC da się zrobić 400+, pożyjemy zobaczymy [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 22:26_________________________________________________na prośbę kolego devastation wrzucam fotki big brake na tył: -tarcze zimmermann 300mm -zaciski politowe -klocki ATE
-
[ALL B5] Audi S4 B5 linka hamulca ręcznego
mozesz wrzuciuc foto tylnego zacisku z tarczą ???? nie robiłem nigdy takiego druciarstwa i bardzo jestem ciekaw efektów :wink4: a linke bardzo prosto wymontowac, potrzebujesz podnosnik albo kanał i wszystko zdejmiesz zabrakło Ci 4 centymetry co ? mam i kanał i podnośnik , ale dokładnie jak się ją zdejmuje, ona wchodzi w taki elment zawieszenia, jak ją z tego wyciągnąć?? opisz jeśli możesz dokładniej, bo mnie kurw... złapała i to zostawiłem, tak zabrakło 3 cm, foty zaraz wkleję do swojego tematu, to jak coś tam pisz http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56553cca54cfd7be.html
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kolego tak się składa że zaciski z RS4 mają porównywalną wagę z 6tłoczkami z Prosiaka, generalnie każde obciążenie działa negatywnie na zawiechę, a najbardziej ciężkie wielkie felgi (które często nie są już takie proste), co do samych klocków to racja jest więcej dostępnych, ale same Brembo(Pagid) dają rady, osobiście mam takie i nieźle się zachowują, teraz zamontowałem na tył 3setki i jest bardzo dobrze (seria 245/10 ) Nosb, kozacki zestaw, ale ceny przy wymianie , masz za***iście że masz tyle czasu i ogarniasz temat po kosztach, kiedy planujesz zakończyć go??
-
[ALL B5] Audi S4 B5 linka hamulca ręcznego
Heja, koledzy jak wymontować linkę hamulca ręcznego?? założyłem duże hamulce z tyłu (300mm), ale z linką nie poszło, może ktoś opisać krok po kroku jak to zrobić? (jak ją wymontować przy wahaczu?na jakimś plastiku się trzyma czy jak??) dzięki za informacje
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
powrotu do formy stary , kobieta chyba w obcasach jechała myśląc że muska gaz :> pozdr.
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
jak już nie raz pisałem, gentelmeni o kasie nie rozmawiają
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
syfią, jeszcze takie OZty i inne o podobnym wzorze można myć codziennie :> Nie ma co zamulać tematu , dzisiaj wpadłem na szybki pomysł żeby coś kupić do Ski :-), jeszcze nie wiem czy będę montował czy nie (więc się nie napalać :>) : Tak więc: -lewa turbina K04 z RS4 B5 ze zwiększoną stroną "chłodną" -prawa turbina K04 z RS4 B5 ze zwiększoną stroną "chłodną" -6 wtrysków z RS4 (+adaptery) -rura dolotowa lewa i prawa o większej średnicy -komputer z programem z RS4 i kalibracją na przepływkę do S4 (pożyczony na odpalenie auta, ewentualnie wróci do właściciela) -pompa RS4 B5 generalnie na upartego wystarczy włożyć graty, podjechać na strojenie i gotowe, moc do osiągnięcia ok 390-420 KM (seryjne głowice)
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
czasami się pojawiają, jak kiedyś coś jeszcze było to teraz jest masakra, wszystko ulepić, pomalować i wychodzi na to że sprzedaje się Skę dokłada się ta kasę plus pare tys i ma się gotowca
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
what?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
FMIC??
-
[A4 B5] 1z dobór hamulców do stylu jazdy - prośba o wasze opinie
ja od zawsze byłem zadowolony z produktów ATE, ale jeśli się boisz bierz Zimmermanny, tylko gładkie bo nawiercane pękają dosyć często
-
A5 8T 3.0TDI quattro
śliczne są A5, ostatnio taka próbowała mnie wyprzedzić w J-nie również z Kr, powodzenia z modami kolego pozdrawiam