Treść opublikowana przez Grado
-
[B5 AFN] Mój avant w Quattro...
no ja mam Varte 64Ah, mam kupca za 22k ale nie mam co kupić...
-
[B5 AFN] Mój avant w Quattro...
25 to allegro i inne bzdety... forum to inna sprawa... webasto jest i używane jak wiadomo w zimę a po sezonie co miesiąc w celu sprawdzenia ale czeka mnie wymiana akumulatora bo ostatnio ciężko z odpaleniem było btw: jakie akumulatorki macie w swoich b5 afn? chodzi mi o amperogodzinki
-
[B5 AFN] Mój avant w Quattro...
mi wręcz przeciwnie jeśli chodzi o relingi to nigdy relingi w B5 Avant mi się nie podobały... będę sprzedawał z tego względu, że jest to dużo za małe auto jak dla mnie... miejsca strasznie mało szczególnie z tyłu :/ Rozglądał się będę za A6 Avant 1.9 131 KM (2001-2004 rok) w automacie... jeśli ktoś mógłby mi na pw napisać czym się różni tiptronic od multitronica to będę wdzięczny[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 17:24_________________________________________________Dobra dobra nie sugerujcie się tą ceną bo to i tak narazie nic nie znaczy podpowiedzcie mi lepiej z tym: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_moja_zmieniarka_concert_by_panasonic-t94695.0.html i mówcie ogólnie co tam byście zmienili a co wogóle do wyrzucenia... (kolor sam bym z chęcią na Schwarz zmienił ale kutwa nie mam kasy :/ )
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Hawaj czyżby prace wstrzymane czy chwilowo nic nie piszesz a za kilka dni będzie jakiś fajerwerek? co z lampkami USA?
-
[B5 AFN] Mój avant w Quattro...
Mówię narazie mi nie zależy na sprzedaży ale orientacyjna cena zawsze wyższa... Mam dobra bazę do modów i możliwe że kupię ori xenon helli ... powiedzcie jak z kierą? chce wieloklin założyć czy będzie pasowała czy coś przerabiać? Na wiosne pewnie za 19-20 będę sprzedawał
-
[B5 AFN] Mój avant w Quattro...
No niestety za tyle go nie puszczę tym bardziej, że ostatnio jak stała na allegro gość chciał mi dać Mercedesa E320 CDI 2000r. który był wystawiony za 26 tyś zł. Wiem, że to od pyty kasy jak za takie auto, ale mój ojciec non stop jeździ na zachód (Niemcy, Holandia, Belgia) i ostatnio stało takie samo z przebiegiem 240 tkm za 5400 Euro.
-
[B5 AFN] Mój avant w Quattro...
nie będę ukrywał, że łatwo jej nie oddam z kilku powodów: 1) Kozak silnik 2) Nowe Kleberki Letnie 3) Webasto 4) Wyprana tapicereczka Kombinuję w granicach 25 tyś do lekkiej negocjacji
-
[B5 AFN] Mój avant w Quattro...
Witam. Wreszcie zebrało mi się na fotki więc mogę pokazać moją skromną B5. 1.9 TDI AFN 110 KM Quattro 1997 rok 215 tkm przelotu Klimatronik 2x szyby z prądem Podłokietnik Telefon Audi Webasto - Kocham to w zimę Zmieniarka CD Sikacze na lampki i tu koniec :/ Chciałbym się spytać ile myślicie, że wziąłbym za nią teraz i na wiosne (kwiecień - maj)
-
[B5 AFB] Wymiana rozrządu czy tylko w ASO ?
Dziękuję za orientacyjne cenki... Dzisiaj auto zostało odebrane z Diagtroniku koszt 3100zł. I wszystko gra jak to zwykle w bywa Pozdrawiam, Grado
-
[ALL B5] My Bitch A four
może masz pierwszą rejestracje 99-03-10 a nie date produkcji wyślij mi swój VIN to Ci powiem rok produkcji
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Kleber Dynaxer HP2 205/55/R16 Continental ContiSportContact2 205/55/R16 Mam je na passaciku i swojej A4 (tyle, że 195/65/R15) i są rewelacyjne. Conti droższy, ale warto. Idealne na wodę.
-
[ALL B5] My Bitch A four
Daj więcej fot, ale na pierwszy ogień lampki zespolone (może nawet xenon bo widzę, że masz spryski) Halogeniki i z tej fotki więcej nie powiem
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Czy to, że została okaleczona to znaczy, że nie może mi powiedzieć jakie felgi zarzucił do tej white rozbitej? Stało się ququ i już. Życzę A5 TDI w rozsądnej cenie Lub tak jak pisałem wyżej B8 3.0 TDI Co do felg to jeśli możesz odezwij się na pw
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Kacprze felgi repliki czy ori? Kolega polował na coś takiego ale w rozmiarach poniżej 19 cali na zamówienie z DE. Cena wyszła wyższa niż koszt jego A4 więc odpuścił... Jak coś to odpisz na priv Kozak auto kolor ściema też silniczek mogłeś już zaszaleć z 3.0 tdi quattro .. poza tym wypasik
-
[B5 AFB] Wymiana rozrządu czy tylko w ASO ?
Witam. Znajomy ma Audi A4 AFB 150km w tiptronicu und quattro. Mówił mi że musi rozrząd wymienić. Macie może jakieś rozeznanie w cenach najlepiej ori części bo w ASO chcą 4 tysie.. Chciałbym żeby wypowiedziały się osoby które w 2.5 TDI z 97' - 00' roku wymianiali rozrząd i podać ceny. Najbardziej interesują mnie części ori lub jakieś dobre zamienniczki (Continental czy cuś). Wiem, że jest masa takich tematów, ale potrzebuję do jutra wiedzieć bo jeśli się nic nie wymyśli to WELCOME ASO w Wolicy... :/ Z góry dziękuję i Pozdrawiam, Grado[br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 12:10_________________________________________________Nikt nie pomoże? Chyba są ludzie, którzy orientują się w cenach rozrządu do 2.5 tdi?
-
[B6 AVB] Czarny dieselek ale czeka na wiecej!!
W Warszawie jest od pyty ludzi zajmujących się chip tuningiem... Z doświadczenia polecam Diagtronik a na forum chwalą Rogala...(w diagu z 1.9 awx 130~208 KM i 285~434 Nm i spalanko miasto 10.5-11.5 traska 8-9 litrów ON ceny za to nie pamiętam ale tu prócz chipa było coś jeszcze robione koszt to bodajże coś koło 4.5-5 tyś zł ale za to ponad 260km/h na A2)
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
może i chodzę w okularach, ale wydaje mi się, że masz obrotomierz PB Trzeba było brać od diesla z UK Też miałbyś w milach... Ogólnie ładna furka... jaka moc Cię interesuje? Jeśli chodzi o chipa polecam Diagtronik w Jankach... Może i drogo, ale solidnie... Pozdrawiam, życzę udanych i przemyślanych modów, Grado
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Może i wie, ale powiedz co to zmieni? Nie wiem albo to co Hawaj napisał nie dociera, albo takim gadaniem chcesz sobie posty nabić... Napisał wyraźnie, że Moim zdaniem przy tak ciemnym lakierku prezentują się całkiem fajnie, a w nocy włączasz lampki fobisz foto przodu ślicznotki i jest jakaś różnica pomiędzy innymi A4 z forum... A o to chyba chodzi, żeby każdy robił coś tak jak jemu się podoba i wmiare oryginalnie? Zwłaszcza jeśli ma się w planach taką inwestycję jak ma Hawaj.Felgi mógłbyś dać coś z rantem lub to co masz w czarny wraz z dekielkiem i chromowanym OOOO myślę, że całkiem fajnie by się prezentowało... Pozdrawiam, Grado
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
Ostatnio stałem na światłach za Auto Vivą na połczyńskiej w stronę Błonia i stanęło obok mojego AFNa czarne rs4 b7 w sedanie... niestety poległem dźwięk ma mega za***isty...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Mój ma 215tkm ale jest w rodzinie od stanu 70 tkm... wujek ciocia tata teraz ja I wszystko jest git sprawdzałem w ASO.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imię Adrian. Mam 19 lat mieszkam w Żyrardowie. Chodzę do technikum logistycznego. Moje auto to Audi A4 B5 Avant rocznik 97' z AFNem pod maską i w napędzie Quattro Prócz nowych opon letnich i wymiany oleju nie robiłem nic. (ma 215 tyś. przelotu). Niedługo może uda mi się zrobić fotki Audiczki to Wam ją pokaże. Pozdrawiam, Grado