Treść opublikowana przez mirex76
-
Regeneracja turbosprężarki?
Witam kolegów a gdzie mogę zregenerować moje turbinę na Śląsku oprócz Świon są daremni
-
pomocy z logami mam poprawione
rozbierałem oba zaworki cewkami mają te same a różnica jest w głowicach są różne rozmiary w środku inny jest biały i czarny więc jeden wlot jest od tyłu na membranę i cewkę a dwa na głowicy tylko na membranę a jeśli idzie o rozbiórkę to rozbierałem nawet po 3 razy dziennie choćby ten NNNOWY N75 ---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- A odnośnie loga na razie nie dam rady bo jest biało i nie mam operatora kompa i stoję na letnich
-
pomocy z logami mam poprawione
był to środek do styków i psikłem na cewke bo się przycinała nie trzeba rozbierać wystarczy wyciągnąć górny przewód i psikać przez rurka aż się przeleje mi to pomogło, zawsze można kupić następny nowy zaworek n 75 .Ja miałem nowy i się ciął
-
pomocy z logami mam poprawione
powodem był zaworek n 75 poprostu się zawieszał psikłem do niego preparat smarujący i szczena opada jak śmiga pozdrawiam:naughty:
-
pomocy z logami mam poprawione
dzieki koledzy za pomoc dziś mam nowe myśle że tym razem dobrze zrobione w jednym żona troche się spużniła ze startem ale coś tam widać Grupy: 008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM a synchronizacja ustawiłem na 0 ---------- Post dopisany 23-10-2012 at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 19:45 ---------- ---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ---------- nareszcie problem opanowany i nie muli na jedynce:banan:
-
pomocy z logami mam poprawione
czyli mam ustawić punkty na wałku i wale żeby zrobić synchronizacje czy coś innego a logi poprawie
-
pomocy z logami mam poprawione
nowe logi są poniżej posta te usunołem
-
Prosze o pomoc z logami
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM TU są logi a mam problem bo nie ma mocy na jedynce reszta biegów ok no chyba że pędzisz i przychamujesz i zrobie redukcje to tez muli zaworki i przewody wymienione
-
[B5 1,9 AJM] Prosze o analize z VAG-a.
koledzy jak wstawić logi na forum żeby ktoś mógł je sprawdzić
-
[B5 AJM] Trójkąt do drzwi
może ktoś wie gdzie mogę dostać te trójkąciki do tylnych drzwi co są przy szybie nadwozie awant kombi
-
[B5 AJM] Braki mocy Proszę o ocenę logów
dzięki koledzy sprawdze te logi i luz na turbince i dam znać
-
[B5 AJM] Braki mocy Proszę o ocenę logów
koledzy a jak najlepiej to sprawdzić czy turbina do czyszczenia czy coś innego
-
[B5 AJM] Braki mocy Proszę o ocenę logów
koledzy mam mały problem z moim czyli jak chcę wdepnąć to ma pałę czyli nie jedzie ale wystarczy że odpuszczę gazu i ponownie przygazuje to idzie na wagu nic niema przepływka na 100' sprawna dzisiaj wkładałem nowa z takiego samego i było to samo czyli niechce się zbierać jak ktoś może pomuc to proszę
-
[ALL B5] Hamulce tył
sorki że tak długo nie odpisywałem ale nie było mnie w domu ale w końcu hamulce tylne zaczęły pracować tak jak powinny zamiast regulować koronkami to można samymi czujnikami jest o wiele prościej i szybciej pozdawiam
-
[B5 AJM] Hamulce tył
odleglości mam napewno dobre jak już pisałem ten abs glupieje niekiedy czyli moge zrobić 50km i jest ok a niekiedy jak jade jakieś 10km to mi zadziala musze jak mi pisal kolega jakub555 sprawdzić połączenia tylnych czujników .A z innej beczki chodzi o silnik jak mu chce depnać np.1 to muli na2 biegu idzie ,ale zauważyłem że wystarczy minimalnie popuścić gazu i jest rakieta tylko troche to nerwuje tu dajesz kopa wciskasz gaz i musisz popuścić żeby bylo ok
-
[B5 AJM] Hamulce tył
nie zrobilem a dzis walczylem z koncówkami drąszka jedna poszła a druga to niech szlak trafi a do tego abs się nie bralem jak mozesz udzielić jakieś pomocy to prosze
-
[B5 AJM] Hamulce tył
koledzy mam maly problem po wymianie tylnych tarcz i pierścieni abs co jakiś czas zalancza mi się abs przy małej pretkości jakieś 10km a jak potpinam waga i wchodze w abs to zrywa połączenie wiecie gdzi tkwi problem
-
[ALL B5] Hamulce tył
NO KOLEDZY TARCZE TYLNE OPANOWANE odległość do koronki jak kogoś interesuje to 0,7 i bardzo ważne trzeba poczyścić te wycięcia w koronce mówimy o starych koronkach no to ja mam spokój z absem :good:pozdrawiam
-
[ALL B5] Hamulce tył
dzięki za link
-
[ALL B5] Hamulce tył
mam zle zamontowane koronki jak zbijałem ze starych tarcz to troch się pogieły a teraz mi głupieje abs dzisiaj troche to prostowałem jest lepiej ale pompa absu wlancza sie jak stane musze chyba zrobić tak jak piszecie podpiąć waga .A gdzi moge kupić te koronki?
-
[ALL B5] Hamulce tył
kochani mam mały problem po wymianie tarcz i klocków na tyle jak jade i chce leko przychamować to jest takie uczuci jakby się włoczył abs nawet to czuć na pedale hamulca czy wie ktoś gdzie tkwi problem [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć wszystkim mam naimie mirek mam 33 ani i audice od 3 miesięcy 1,9 ajm 115 ps i jestem zadowolony pozdrawiam wszystkich