Treść opublikowana przez Burrows
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Style? tak myślę mówił jaka to firemka i gdzie się znajdują ale mi umkneło namiętnie przekonywał ażebym chipował audike,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wszystkich chcialem się pojawić na spocie jednakże byłem w pracy więc cinko Panowie, mam na sprzedaż webasto (zakupione od adamoo) nie wiecie przypadkiem czy ktoś nie chce akurat założyć ? :> sprzedaję z uwagi na brak sianka aby skompletować instalacje i montaż zawieche musze najpierw zrobić na tip top BTW kojarzycie ostatnio spota pod MAKRO ? ale nie z inicjatywy forum chyba widzialem a4 na pneumatycznym zawieszeniu, koleś ma firme wlasnie sie tym zajmująca podesle fote pozniej jak znajde
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a ja polecę mało znaną markę, mianowicie amerykański olej ROYAL PURPLE rzekomo najlepszy olej na świecie, prawdziwy syntetyk z tego co o nim piszą w marcu bieżącego roku zalałem tymże olejem audiczke, i nie mam najmniejszego problemu 54zł/l
-
[ALL B6] Chrobotanie/trykotanie przy ruszaniu i cofaniu (przy skręconej kierownicy)
ja wymieniałem ostatnio przegub... okazało się że niepotrzebnie wymieniłem na nowy firmy LOBRO zakupiony u TOM77 za 278zł razem z wysyłką magik stwierdził że 2 górne i 1 dolny z przodu wahacze do wymiany oraz tylny lewy dolny może na szarpaki się wybierz albo poproś kumpla któregoś niech wsiądze rusza kierownicą a ty sprawdzaj po kolei wahacze czy nic tam nie puka no i mam ten który okazał się dobry jeszcze może go sprzedam ?
-
[ALL B6] Problem ze wspomaganiem, pompa czy maglownica?
miałem identyczną sytuację wymieniłem płyn, łącznie z przepłukaniem układu zgodnie z instrukcą z forum ( fakt był praktycznie czarny zamiast zielonkawy ) nie pomogło wymieniłem pompe, nic nie dało no i ostatecznie kupiłem inną przekładnie i teraz gra muzyka zastanów się nad regeneracją w dobrym serwisie lub spraw sobie od razu moda w postaci servotronica
-
[B6 AVF] Wymiana pompy wspomagania - oryginał czy zamiennik ?
, ja wymieniałem u siebie ten element z uwagi na problem ze skrecaniem ale okazało sie że to wina przekładni a nie pompy więc mam jedną zbedną pompa oczywiscie jest w 100% sprawna proszę o wiadomość w razie zainteresowania
-
[B6 AVF] Po wymianie tarczy i klocków kontrolka nie gaśnie
Witam Wymieniałem ostatnio tarcze i klocki z przodu w moim samochodziku. Jednakże po tym zabiegu kontrolka nie zgasła... Czym może to byc spowodowane ? dodam że klocki "stare klocki" nie były wcale jakieś zuzyte, całkiem dobry stan, jedynie tarcze był kompletny DELETE klocki tarcze firmy TRW
-
[ALL B7] Problem ze wspomaganiem
podepne się może pod temat mam identyczną sytuacje w mojej audiczce ( 1,9 tdi AVF ) z tą tylko różnicą że w prawo można skręcić bez problemu a w lewo jest problem ( po długim postoju ) na początku też wymieniłem płyn łącznie z przepłukaniem układu, na końcu wymieniłem pompe, i problem pozostał uważam że może to już być tylko kolumna kierownicza, zastanawiam się nad regeneracją co sądzicie ? p.s w poniedziałek byłem na przeglądzie i płyta silnikowa jest mokra tak jakby coś sie pociło, ale otworzylismy maske i silnik suchy, cóż to może byc ?
-
[B6 AVF] gwizdanie przy prędkości od 120 km/h
Witam Mam mały problemik podczas jazdy, od prędkości 120 km/h słychać w aucie gwizdanie ( tylko i wyłącznie od 120km/h ) nie jest to napewno żadna rolka, rozrząd cały wymieniłem na nowy gwizdanie to dochodzi jakby od lewego lusterka czy może to być łożysko ? takie opinie słyszałem w aucie miałem również wymienianą przednią szybe i czy to może byc jakas nieszczelnośc czy cos ? ( szczerze mówiąc nie sądze ) i czy może drzwi jakoś są źle spasowane ( możliwość regulacji istnieje z tego co wiem ) proszę o pomoc dziekuje i pozdrawiam
-
[ALL B6] Audi A4 1,9 TDI Avant
Witam wszystkich od 16 stycznia br. jestem posiadaczem audi a4 Cóż mogę powiedzieć, jestem mega zadowolony z samochodu, świetnie się nim jeździ, jednym słowem po prostu AUDI ;] mam kilka rzeczy w nim do zrobienia, mianowicie rozrząd, wymiana oleju w skrzyni, i kilka plastików w środku mam do naprawienia nie wiem jak wygląda sprawa z nieoryginalnie założonymi xenonami gdyż te u mnie nie mają sprysków, i druga sprawa przyciemniane szyby z przodu jeśli ktoś miałby jakąkolwiek wiedzę na ten temat proszę o kontakt bądź odpowiedź w temacie nie doszedłem jeszcze jaki mam kod silnika, chciałbym rozkodować vin jeszcze nie wiem czy to odpowiedni dział do opisywania problemów w razie co, sorry ( fotki jeszcze poprzedniego właściciela, własną sesje zrobię przy weekendzie [/img]
-
[ALL] Co to za felga
ok, dziękuje bardzo temat do zamknięcia
-
[ALL] Co to za felga
Witam kupiłem niedawno a4, zmieniłem koła na zimowe i zostały mi alusy które no nie podobają mi sie za bardzo i chce je sprzedac, ale nie wiem jakie to w ogole xD czy ktos rozpoznaje
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
a czy znacie kogoś kto robi to odpłatnie ? powiem szczerze że nie widzę siebie w przerabianiu tego ( brak umiejętności )
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
panowie ja mam coś takiego że kupiłem a4 b6 avant, z dołożonymi xenonami, dzwonilem na 997 i mi powiedzieli że samochód z xenonem bez sprysku nie może poruszać sie w na drodze, wobec tego, idzie jakoś załozyc te spryski czy musze kupic nowy zderzak i jakos to porobic ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich planuję zakup a4 b6 2004 rok 1,9tdi quatro albo 2,5