Treść opublikowana przez Szymoonk
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
jak masz zwykłą klamkę to chyba powinien być rygiel na jedno cięgno więc do wymiany. Ale trzeba sprawdzić.
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Co do avanta jestem zielony, czy u ciebie klapę też otwiera się ręcznie wciskając bębenek zamka czy otwiera na zasadzie mikrostyków?
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Jeśli chcemy aby w aucie przed 1999 rokiem czyli przed "liftem" można było odryglować, uchylić, otworzyć klapę bagażnika z pilota potrzebujemy następujące części. Siłownik zamka klapy bagażnika z audi a4 b5 polift Zamek klapy bagażnika z audi a4 b5 polift z obowiązkowym miejscem na dwa cięgna A to stary zamek z miejscem na jedno cięgno którego nie potrzebujemy Dokładamy sterownik centralnego zamka z pilotem na 3 przyciski i funkcją otwierania klapy bagażnika, albo wkładamy pompkę centralnego zamka z a4 b5 polift z ori pilotem na 3 przyciski. Aby pociągnąć kable musimy wiedzieć czym będziemy sterować otwieraniem klapy. Jeśli nasz sterownik ma wyjście na otwieranie klapy bagażnika to w instrukcji będzie pisało czym jest sterowany plusem czy minusem. Jeśli sterownik steruję plusem to ciągniemy tylko 1 dodatkowy kabel od siłownika do sterownika ponieważ masę bierzemy od lampki podświetlającej tablicy rejestracyjnej. Jeśli minusem to ciągniemy dwa kable, pierwszy (minus) z siłownika do sterownika i drugi(plus) np do zasilania dołożonego sterownika. I jeśli ktoś podoła i będzie chciał otwieranie klapy to zapraszam do działu sprzedam http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/audi-a4-b5-sedan-automatycznie-otwiera-klapa-bagaznika-pilota-265759/
-
Rds na fis ekstra mieszanka co jest nie tak że nie działa
Ja mam licznik po lifcie białe podświetlenie + symphony II CAN z a6c5 i też RDS nie działa a próbowałem wszystkiego. Cała reszta działa czyli odpalanie po kluczyku podświetlenie itd... Kiedyś włożyłem licznik z a6 i RDS był, więc to wina licznika. Licznik i radio podłączone po can
-
Wirus w 1Z ocena logów
tak 4 bieg
-
Wirus w 1Z ocena logów
Okazało się że jeden wężyk miał dziurkę, vauxhall95 miał rację Log (0 - 011,011) Log (1 - 010)
-
AUDI A4 B5 SEDAN automatycznie otwierana klapa bagażnika z pilota
Kierowałem się cały czas opisami ze strony (passat) .:SoloVag:. • Ver Tema - Passat 3BG - Apertura remota (completa) de maletero Sprężyny ciężko było znaleźć ale wykorzystałem te od hamulców z 30-stki . Mogę zrobić taki zestawik jak będzie chętny. Kilka a4 już jeździ u mnie w mieście http://a4-klub.pl/sprzedam-22/audi-a4-b5-sedan-automatycznie-otwiera-klapa-bagaznika-pilota-265759
-
AUDI A4 B5 SEDAN automatycznie otwierana klapa bagażnika z pilota
Witam. Chce się pochwalić nowym gadżetem a mianowicie, automatycznie otwierana klapa bagażnika z pilota. AUDI A4 B5 SEDAN AUTOMATYCZNIE OTWIERANA KLAPA BAGAŻNIKA Z PILOTA - YouTube
-
Wirus w 1Z ocena logów
Panyy... Dziwne rzeczy się porobiły z ciśnieniem po wyjęciu turbiny i wylaniu oleju z gruszki przez zdemontowanie cięgna i wypychanie go. Wyleciało dość sporo oleju. Doładowanie znacząco poprawiło się od dolnych obrotów co widać po logach. Ale dlaczego tak skacze ciśnienie podczas przyśpieszania? Zwalił się N75 ? niby próbuje wysterować prawidłowe ciśnienie.... Log (0 - 011,011)
-
Antena małe pytanko
http://www.dieselstation.com/wallpapers/albums/Audi/A4%201994/Audi-A4-Older-002.jpg
-
Prośba o Analizę logów dynamicznych
Ja miałem taki przypadek ze zatkal mi sie przewód który idzie do dolotu i mimo sprawnego zaworka cale ciśnienie szło na gruszke. Obstawiam albo n75 albo sztanga za dluga Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Wirus w 1Z ocena logów
nie ma żadnej dziury, wszystkie rury od dolotu były wyjęte z auta i sprawdzone, przy okazji wyczyszczony kolektor dolotowy i w miarę jak się dało otwory w głowicy.W którym logu widać że dziura w dolocie ?
-
Wirus w 1Z ocena logów
a jak się zwiększa ciśnienie wewnętrzne pompy ? i czym skutkuje taki stan jak jest ?
-
Wirus w 1Z ocena logów
Auto po wirusie. EGR wywalony, wtryski AFN, sterownik 16 bit, kat wywalony statyczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011bs - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003bs - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,004bs - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM dynamiczne Log (0 - 001) Log (1 - 010) Log (2 - 000) Log (3 - 004) Log (4 - 008) Log (5 - 003) Log (6 - 011) ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2013 at 13:54 ---------- jest komplet logów, proszę o ocenę .. =)
-
Poproszę o analizę logów
a ile powinno być procent wysterowania prawidłowego cisnienia? jakie są prawidło granice przy obciążeniu max
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
Postanowiłem podnieść moc potwora jakim jest 1Z, i wybór padł na wymianę całego sterownika na 16 bit. Szarpanie przy jeździe stała prędkością tj. 50-60 na czwartym biegu ustąpiły całkowicie. Szarpanie po puszczeniu gazu również zniknęło. Zaczynam myśleć ze to wina Ecu była. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wgrajcie soft VDO D07 i wystarczy podać na stałe masę na pin 25 - (ENGINE LID, BONNET, POKRYWA SILNIKA, MASKA) i sensor oleju nie krzyczy
-
Nie idzie utrzymać obrotów na biegu jałowym
Dawką bawie się od długiego czasu i różnica między 2,2 a 4,5 w 1Z jest ogromna
-
Nie idzie utrzymać obrotów na biegu jałowym
No właśnie przeszkadza bo pewnie od tego tak poszarpuje przy dodawaniu i ujmowaniu gazu w tym przedziale. A dawki nie chce zmniejszać bo przynajmniej idzie jeździć jako tako. Kto robi takie rzeczy w ECU
-
Nie idzie utrzymać obrotów na biegu jałowym
czyli co? jest cos uszkodzone czy nie? a jak ten regulator się nazywa "zaworek N108" czy "zaworek który steruje cisnieniem w pompie"?
-
Nie idzie utrzymać obrotów na biegu jałowym
Mogę tak jeździć czy trzeba to zrobić? Za co odpowiada uszkodzona cześć ?
-
Nie idzie utrzymać obrotów na biegu jałowym
regulator czyli ?? nastawnik ? dodam że podczas jazdy normalnie mogę jechać na dowolnych obrotach tylko szarpie po puszczeniu i dodaniu gazu
-
Nie idzie utrzymać obrotów na biegu jałowym
Witam. Mam problem otóż nie potrafię na biegu jałowym utrzymać np. 1100 obrotów czy też 1700. Nawet najmniejsze naciśniecie gazu powoduje że wskazówka od obrotów leci powoli do góry do 2500. W 3 okienu grupy 000 czyli zdaję się położenia pedału gazu wyświetla mi 002 a obroty i tak lecą do góry?????? ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ---------- dodam że po przekroczeniu 2500 obrotów idzie już normalnie regulować gazem, poniżej 2500 nie idzie nic zrobic albo gaz idzie w górę albo na sam dół
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
po zmianie dawki
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
Po wciśnięciu gazu były ruchy skrzyni i czuć było szarpnięcie i to samo w drugą stronę