Treść opublikowana przez Szymoonk
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek do przedlifta? Da sie?
albo kupić taki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97e0a9f076b11286.html tu wszystko stoi stabilnie
-
[ALL] Czym się różni Audi Symphony od Audi Symphony II poza wyglądem
symphony II jest na szynie CAN więc do obsługi musisz mieć can adapter bądź auto które ma szynę CAN oraz dwójka ma zmieniarkę wbudowaną w radio na 6 płyt.
-
[ALL] Imitacja samopoziomowania xenon
spryski oczywiście mam, ale go bardziej interesowało to czego nie mam
-
[ALL] Imitacja samopoziomowania xenon
Czy jest ktoś w stanie wykonać (chyba że jest) jakiś układ który będzie powodował charakterystyczne dla ori xenonu opuszczenie soczewki, czyli po prostu uruchomi silniczek od regulacji i opuści ją na chwile i wróci na swoje miejsce? Ostatnio miałem styczność z policją i sprawdzali czy soczewki się ruszą po wyłączeniu i włączeniu świateł. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Kluczyk surówka
Licznik poliftowy 99-01 32-pin, grey 1 -Switch menu guide (menu) 2 -Switch menu guide (out A) 3 -Switch menu guide (out 4 -Switch menu guide (Enter) 5 -CAN high speed Display (high +) 6 -CAN high speed Display (low -) 7 -CAN high speed Display (screen) 8 -Door contact, passenger side 9 -Door contact, rear right 10 -Door contact, rear left 11 -Enable 12 -Clock 13 -Data 14 -Brake light 15 -Washer fluid level 16 -Tail lights/dipped beams 17 -On-board computer, left 18 -On-board computer, right 19 -On-board computer reset 20 -not used 21 -not used 22 -not used 23 -Key branch 1 Navigation system 24 -Key branch 2 Navigation system 25 -Key branch Telematics 26 -not used 27 -not used 28 -not used 29 -not used 30 -not used 31 -not used 32 -not used5, Nie opowiadam głupot
-
[ALL B5] Kluczyk surówka
Jeśli to polift czyli 99-01 to jest szyna CAN w liczniku
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
kable 1,2 to poducha a 3 to klakson i wpinasz je w "gniazdo B" tylko musisz najpierw zdobyć nową wtyczkę. Jak założysz wszystko to nie będzie innej możliwości i będziesz musiał żółtą wtyczkę która jest w kierownicy wpiąć w "gniazdo A" Przecież w pierwszym poście jest zdjęcie gdzie jest wpięta ta wtyczka więc po co pytanie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Lampka-podsufitka, rocznik 1995, przedlift, szyberdach.
zakładasz zamiast starej nic nie trzeba przerabiać, jest gdzieś temat na forum z fotami
-
[ALL B5] Lampka-podsufitka, rocznik 1995, przedlift, szyberdach.
być może urwane a być może nie przykręcona w ogóle, lampką się nie przejmuj i tak jest w strasznym stanie. Jeśli jest połamana to kup od Passata są dużo ładniejsze. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=21d1722c83fb8be2
-
Najpiękniejsza panna młoda - bardzo prosze o głosy
dzięki za do tej pory oddane głosy, a fotografa mamy razem z kamerzystą
-
Najpiękniejsza panna młoda - bardzo prosze o głosy
Witam. Moja przyszła żona bierze udział w konkursie na "Najpiękniejszą Pannę Młodą". Zwracam się do was o pomoc i oddawanie głosu na Kamile Cal - nr 3. 20 sierpnia tego roku bierzemy ślub i byłby to naprawdę miły prezent. Proszę głównie tych którym pomogłem swoimi tematami w dziale "warsztat". http://panna.pacykarnia.pl/ Aby oddać głos trzeba się niestety zarejestrować i aktywować konto poprzez pocztę. Pozdrawiam klubowiczów mam nadzieje że pomożecie
-
[ALL B5] RADI Z A4 b6 B7 do audi a4 b5 przedlift 98
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a59d1a30f06c060d
-
[ALL B5] Zmiana z korbki na elektryczną szybę - drzwi przednie
w tym aucie tak nie ma
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
taśma i reduktor ok co do wymiany kolumny też można tak zrobić, często idzie kupić w dobrych pieniądzach np. http://moto.allegro.pl/kolumna-kierownicy-audi-a4-1995-2001-i1458162778.html
-
[ALL B5] Wymiana poduszki na atrakcyjniejszą
przecież można ......
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
czy sterowanie szyberdachem w nowej lampce współgra ze starym szyberdachem??
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
kiera z b6 ma inną taśmę. Samą kierownicę da rade przełożyć ale problem będzie właśnie z taśmą, Trzeba by przymierzyć
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Nie pomogę ci z tym, u mnie kiera siedzi multi ale nie podłączona.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
taśma z a6 bedzie pasować. Tasma musi byc z wersji poliftowej czyli osobno niż kierownica
-
[ALL B5] Jakie radio do RDS w FISie przedlift
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=104643.0;highlight=rds
-
Strefa Śmiechu
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/337911-air-ride-build/page3 trochę za nisko :gwizdanie:
-
Dmuchawa, turbina do kominka
dzieki kolego za informacje, przynajmniej wiem jak sie za to zabrać
-
Dmuchawa, turbina do kominka
Witam, remontuje właśnie swój domek w którym znajduje się kominek. Chciałbym zamontować dodatkową dmuchawę, turbinę czy coś takiego... Nie znam się kompletnie i czy ktoś z forumowiczów może robił coś takiego siebie? Będę wdzięczny za wszelkie porady
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
DUŻA, jest to taśma z czujnikiem skrętu kierownicy pod ESP, ładniej dolega do starych manetek i dlatego ją polecam
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
jeśli chcesz mieć klakson musisz mieć i taśmę przez którą idą sygnały [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 20:23_________________________________________________klakson z przedlifta nie pasuje