Treść opublikowana przez Szymoonk
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
nie da rady
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Dzwoniłem do kolesia od którego kupiłem i nie przerabia on sygnału multifunkcji na CAN
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Nic w tej sprawie dalej nie działałem, ale najprawdopodobniej nie da się podłączyć starej multifunkcji do radia symphony II. Ale z symphony I powinno ruszyć Adapter nie przerabia sygnału multifunkcji..
-
[ALL B5] Elektryczne szyby tył. Kolory kabli i gdzie się wpiąć.
Żeby wszystko miało ręce i nogi radzę zakupić jeszcze kostki żeńskie w które wepniemy się wtyczkami z drzwi good Każda kostka jest ponumerowana więc nie ma problemu z odczytaniem co za co odpowiada Przód lewy (kierowcy) Kostka czerwona 6 pinowa pin 1 plus po zapłonie (podtrzymywany czasowo przez ori przekaźnik) 2 domykanie (masa) funkcja komfort 3 plus - stały 4 masa - stały 5 plus po kluczyku 6 otwieranie (masa) funkcja komfort Przód lewy (kierowcy) Kostka niebieska 10 pinowa pin 1 2 zamykanie prawy przód (pasażera) 3 otwieranie prawy przód (pasażera) 4 5 plus sterujący dla tylnych szyb 6 zamykanie tył lewy 7 otwieranie tył lewy 8 9 zamykanie tył prawy 10 otwieranie tył lewy Przód prawy (pasażera) Kostka czerwona 10 pinowa pin 1 masa - stały 2 zamykanie (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 3 plus po zapłonie (podtrzymywany czasowo przez ori przekaźnik) 4 domykanie (masa) funkcja komfort 5 plus po kluczyku 6 otwieranie (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 7 otwieranie (masa) funkcja komfort 8 plus - stały 9 10 Tył lewy Kostka czerwona 10 pinowa pin 1 masa - stały 2 zamykanie (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 3 plus sterujący (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 4 domykanie (masa) funkcja komfort 5 otwieranie (masa) funkcja komfort 6 otwieranie (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 7 plus po zapłonie (podtrzymywany czasowo przez ori przekaźnik) 8 plus - stały 9 10 Tył Prawy Kostka czerwona 10 pinowa pin 1 masa - stały 2 zamykanie (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 3 plus sterujący (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 4 domykanie (masa) funkcja komfort 5 otwieranie (masa) funkcja komfort 6 otwieranie (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 7 plus po zapłonie (podtrzymywany czasowo przez ori przekaźnik) 8 plus - stały 9 10
-
ACER Aspire 7741G /// 17'' czy warto ?
Po raz kolejny zwracam się do was o opinie, tym razem w spawie kupna laptopa. Czy taki sprzęcik będzie ok ? http://allegro.pl/item1192813564_acer_7740_7741_i3_330m_4gb_500gb_hd5650_1gb_win7.html
-
[ALL B5] Elementy zawieszenia, czy bedą pasowały do 1.9 1Z
nr półosi 8D0 407 271 AQ nr sprężyny 8D0 411 105 AP nr zwrotnicy to 8D0 407 257 AC nr amortyzatora 8D0 413 031 BD
-
[B5 1Z] Rozpoznanie zawiasu i czy podejdzie do 1Z
ktoś może podpowiedzieć czy te sprężyny będą pasowały?
-
[B5 1Z] Rozpoznanie zawiasu i czy podejdzie do 1Z
Witam. Nabyłem kompletne zwrotnice z auta 99 rok. Kompletne czyli zwrotnica, półośka, amortyzator, sprężyna, komplet wahaczy, tarcz i kompletny układ hamulcowy. Wahacze sztywne jak nowe i tu mam pytanie, co mogę wykorzystać z tego zestawu do mojego auta czyli 1.9 tdi 1Z? Numer zwrotnicy to 8D0 407 257 AC oraz nr. amortyzatora 8D0 413 031 BD Ponoć auto z którego to pochodzi miało silnik 1.8 20v Z góry dzięki za wszelkie info poprawione numery częsci bo wkradły się błędy podczas spisywania nr półosi 8D0 407 271 AQ nr sprężyny 8D0 411 105 AP nr zwrotnicy to 8D0 407 257 AC nr amortyzatora 8D0 413 031 BD
-
[ALL B5] Poważny problem z instalacją elektryczną
obstawiałbym kostkę stacyjki skoro zgasić nie idzie
-
[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
ja jak rozwiązałeś włączanie navi? Jest ona zdaje się włączana guzikiem z obudowy? Trzeba będzie się przyjrzeć temu projektowi
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Ale taki sposób montażu taśmy w obudowie przedliftowej zapewnia jej solidne trzymanie ? Z wymianą obudowy chodzi o to że taśma wchodzi pod nią i trzyma się na tych dwóch wystających do środka wypustach przykręcanych później śrubami
-
[ALL B5] Zmiana z korbki na elektryczną szybę - drzwi przednie
Nie zakładam nowego wątku, więc pisze tutaj. Jako że zamontowałem 4 el szybki w miejsce 4 korbek chcę podzielić się zrobioną prze zemnie rozpiską poszczególnych wtyczek. Kompletne ramki które kupiłem pochodzą z rocznika 99 po II liftingu z anglika. Oczywiście trzeba było przełożyć instalacje w przednich drzwiach! Rozpiska dotyczy wtyczek które wchodzą do wnętrza auta przez gumową harmonijkę i wyglądają tak: http://[/img] http://[/img] http://[/img] http://[/img] [/img] Żeby wszystko miało ręce i nogi radzę zakupić jeszcze kostki żeńskie w które wepniemy się wtyczkami z drzwi Każda kostka jest ponumerowana więc nie ma problemu z odczytaniem co za co odpowiada Przód lewy (kierowcy) Kostka czerwona 6 pinowa pin 1 plus po zapłonie (podtrzymywany czasowo przez ori przekaźnik) 2 domykanie (masa) funkcja komfort 3 plus - stały 4 masa - stały 5 plus po kluczyku 6 otwieranie (masa) funkcja komfort Przód lewy (kierowcy) Kostka niebieska 10 pinowa pin 1 2 zamykanie prawy przód (pasażera) 3 otwieranie prawy przód (pasażera) 4 5 plus sterujący dla tylnych szyb 6 zamykanie tył lewy 7 otwieranie tył lewy 8 9 zamykanie tył prawy 10 otwieranie tył lewy Przód prawy (pasażera) Kostka czerwona 10 pinowa pin 1 masa - stały 2 zamykanie (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 3 plus po zapłonie (podtrzymywany czasowo przez ori przekaźnik) 4 domykanie (masa) funkcja komfort 5 plus po kluczyku 6 otwieranie (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 7 otwieranie (masa) funkcja komfort 8 plus - stały 9 10 Tył lewy Kostka czerwona 10 pinowa pin 1 masa - stały 2 zamykanie (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 3 plus sterujący (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 4 domykanie (masa) funkcja komfort 5 otwieranie (masa) funkcja komfort 6 otwieranie (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 7 plus po zapłonie (podtrzymywany czasowo przez ori przekaźnik) 8 plus - stały 9 10 Tył Prawy Kostka czerwona 10 pinowa pin 1 masa - stały 2 zamykanie (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 3 plus sterujący (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 4 domykanie (masa) funkcja komfort 5 otwieranie (masa) funkcja komfort 6 otwieranie (z kostki niebieskiej 10 pinowej) 7 plus po zapłonie (podtrzymywany czasowo przez ori przekaźnik) 8 plus - stały 9 10
-
[ALL B5] A4 B5 1,8 125 KM 1996r. - PILNE
jak byś przeczytał wątek to byś zalazł ... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t93749.0.html;highlight=klimatyzacji
-
[ALL B5] A4 B5 1,8 125 KM 1996r. - PILNE
jak byś zajrzał stronę wcześniej to byś znalazł :szukaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wstawienie_klimy-t138223.0.html
-
[B5 AFN] Wstawienie klimy
Wstawienie klimy http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t93749.0.html;highlight=klimatyzacji Po założeniu w zeszłym roku, nie było mi dane skorzystać z dobrodziejstwa klimy ponieważ pogoda nie dopisała, ale w tym roku ciesze się z tego wynalazku Jest trochę z tym zabawy ale NAPRAWDĘ warto
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Żeby rozdzielić taśmę od starej kierownicy musisz odkręcić cały mechanizm ze środka kiery i na samym dole znajdziesz śruby odpowiedzialne za trzymanie taśmy
-
[ALL B5] Taśma air bag
tak, kostka w którą wpinasz przewody od aribaga powinna być do góry i to oczko w okienku powinno się w tym położeniu pokazać i wtedy zakładamy kiere
-
[ALL B5] Taśma air bag
Masz autko z 98 r i kiere multi wiec taśmę pewnie masz taką: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5e26f314ea01121a Jeżeli tak, to w prawym górnym rogu taśmy w tej szybce okrągłej, musisz ustawić tak aby pojawiło się to oczko które widać na zdjęciu i po kłopocie..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w b5 nie ma osobnego modułu komfortu, wszystkim steruje pompka centralnego zamka w bagażniku........
-
[B5 AFN] Podejdzie taśma airbaga z kiery 98' do kiery S4 00'
to ja napisze że na 100% pasuje
-
Jaki aparat do 3.000 pln
Witam. Szukam aparatu dla początkującego do 3,000 pln Aparat musi mieć uchylny lcd, W grę wchodzą Nikon, Canon, Sony Polecony został mi Nikon D5000 + AF-S DX 18-105 VR
-
[ALL B5] Elektryczne szyby tył. Kolory kabli i gdzie się wpiąć.
Podpinam się pod temat, tylko że u siebie nie miałem żadnych szyb el. a zakupiłem 4 kompletne ramki z angola 99 rok i będę przymierzał się do montażu. Kolory kabli znacznie by ułatwiły pracę. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
Skoro podświetlanie nóg działa po otwarciu drzwi i fis sygnalizuje otwarte drzwi, to znaczy że mikro włączniki w drzwiach są sprawne. A światełko na nogi zapala się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki? W sumie nie wiem jak działa oświetlenie tych nóg opisz to bardziej, czyli kiedy się świeci czy po otwarciu drzwi kierowcy czy obojętnie których?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Sam przymierzałem się do zmiany na taką z B7, TT ale tu jest już właśnie problem z dwoma ładunkami w tej kierownicy ale myślę że temat do opanowania ponieważ wieloklin się nie zmienia w tych nowych autach wiec dalej jest 26 mm, jedynie taśma uległa zmianie i nie wiem czy stara podejdzie do nowej kiery bo nowa taśma raczej na 100% nie wejdzie do B5
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Jak znajdę chwile to rozkręcę po raz setny wszystko i opisze jak podłączyć . A z tego co pamiętam .... Jeśli mamy nową kiere wraz z poduszką to w środku powinna być instalacja. Wtyczkę która jest w kierownicy (żółta) wciskamy w taśmę po założeniu kiery i tu mamy koniec. Z drugiej strony taśmy przychodzi identyczna wtyczka jak ta z przodu czyli żółta. Ułożenie kabli w niej jest chyba odwrotne niż w tej z przodu. W przedlifcie mamy dwie wtyczki od klaksonu i od aribaga a w polifcie już tylko jedną (żółtą). Kable w nowej żółtej wtyczce: -airbag +airbag masa (być może tylko w wersji z multifunkcją) klakson Stare wtyczki od klaksonu i airbag ucinamy i kabelki lutujemy do nowej (żółtej wtyczki) Schemacik zapodam jak będę miał czas ale nie nastąpi to szybko [br]Dopisany: 15 Maj 2010, 22:52_________________________________________________tak przy okazji tu macie aukcje z żółtymi wtyczkami tymi szerokimi http://moto.allegro.pl/item1037740694_kabel_przewod_kostka_airbag_poduszki_audi_vw_seat.html[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 22:59_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1037881252_audi_golf_passat_kabel_przewod_wtyk_airbag.html http://moto.allegro.pl/item1019327504_kabel_airbag_air_bag_vw_golf_iv_passat_seat_leon.html