Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szymoonk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szymoonk

  1. No wlasnie nie bardzo VAG-iem bo nie mam gdzie tego za bardzo zrobi=/ dlatego pytam na forum czy kto z tym silinkiem ma lub mial podobny problem
  2. AUDI A4 1.9 TDi 90 kucy spalane kolo 8 litrow na pelnym baku zrobie kolo 800 km. To nie jest normalne prawda? No i druga sparawa gdy jade na 4 biegu 3000 obrotow idzie dobrze az w pewnym momecie poprostu jakby odcina mu moc, czuc tak jak bym zdjal noge z gazu .... Pomocy
  3. Mam pytanie moze i glupie ale nie wiem ... gdzie znajduje sie ta kostka "kostce nr 56 lub 56b" to chyba sie nazywa kostka przelacznika swiatel ?
  4. Jesli tak mowisz to bedzie to zaroweczka bo reszta dziala dobrze tylko jak ja wymienic hyhy
  5. Gdy wlacze swiatla postojowe albo mijania na desce rozdzielczej nie wlacza sie kontrolka. Jaka moze byc przyczyna? Nie wiem czy jest to wina tego ze nie mam silniczkow do sterowania lampami. A lampy nie sa oryginalne.. tylko soczewkowe =)
  6. ten obrazek mi nie dziala=/ a instrukcja jest mi bardzo potrzebna bo juz nie moge wytrzymac z tym piszczeniem ;/
  7. Tak chodzi o ten slupek ....na zatrzaski to prosze napisz mi jak sie za niego zabrac bo nie chce niczego polamac=/ a sam juz nie wiem
  8. Mam pytanie w mojej A4 w prawym przednim slupku cos bardzo głośno trzeszczy ..... Pod ta oslona.. i moje pytanie brzmi jak zdjąc ta wewnetrzna oslone przedniego slupka ???
  9. no to prosze o podpowiedz jaka to ma byc przerobka ?
  10. Szymoonk opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam mam Audi A4 z 95 r kupilem do niej lampy http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=125216309 i tu pojawia sie problem..... lampki sa zamontowane wygladaja swietnie ale problem polega na tym iz wtyczki nie pasuja;/ oryginalne sa 2 w tym jedna okragla a w nowych lampach jest jedna prostokatna. Kupilem w serwisie te kostki "prostokatne" ale nie wiem jak podlaczyc kabelki czy moze mi ktos napisac jak powinny byc wpiete do tych wtyczek ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.