Treść opublikowana przez Szymoonk
-
Szukam alumkow =)
Wybralem nr 4 i dzis zamowie =) dzieki za pomoc =))
-
Szukam alumkow =)
Szukam aluminiowych felg najlepiej z allegro =) Maja mieć 16" i takie żeby weszły na nie oponki 205/wysokość tez może mi ktoś doradzi jaka powinna byc/16 . Cena do 1300 zł. http://moto.allegro.pl/item171373797_d213_16_5x112_audi_mercedes_seat_vw_ford_felga.html http://moto.allegro.pl/item172686454_d210_16_5x112_audi_mercedes_seat_vw_ford.html http://moto.allegro.pl/item171449029_alufelgi_16_hi_join_gt_63_5x112_hyper_black.html http://moto.allegro.pl/item169544068_d101_16_5x112_audi_mercedes_seat_vw_ford_felga.html http://moto.allegro.pl/item172686946_d231_16_5x112_audi_mercedes_seat_vw_ford.html http://moto.allegro.pl/item171373396_d683_16_5x112_audi_mercedes_seat_vw_ford_felga.html które beda najlepsze ?
-
Niemożliwe.. a jednak..
Mam pytanie czy gdy ma sie uszkodzony zaworek spalanie paliwa wzrasta ? Bo ja mam ten problem i spala mi strasznie duzo jak na ten silnik ok 700km na pelnym baku ;/
-
Sprawdzanie bledow ?
Dzis spotkałem sie z czyms takim ze w Oplu mozna sprawdzic bledy za pomoca kawalka drutu po przez polaczenie 5-tego i 6-tego pinu, po tym zabiegu zaczyna migac kontolka w desce rozdzielczej i mozna odczytac bledy czy w Audi mozna zrobic podobnie ?
-
Jak sprawdzić czy poprawnie działa N75?
ile kosztuje nowy zaworek ?
-
Szarpiaca gałka zmiany biegow =/
Gdy ruszam czy to do tylu czy do przodu widac ruchy galki golym okiem jaka moze byc przyczyna ?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Wydaje mi sie ze moje autko pali bardzo duzo. Na pelnym baku zrobie jakies 700 km... czy to jest w normie? Praktycznie caly czas w miescie. I zadaje pytanie czy zaworek N75 ma wpływ na spalanie bo chyba mam walniety ponieważ na 4 i 5 biegu kolo 120 odcina jak by moc =/ I czy kat ma jakies znaczenie ?
-
Jaki podłokietnik do A4???
Tylko ze ori sa malo dostepne a pozatym chyba trzeba jeszcze wymienic tunel a ja nie mam az tyle gotowki =)
-
Jaki podłokietnik do A4???
Podlaczam się pod ten temat. Chciałbym wiedzieć który podłokietnik z allegro będzie ładniej pasował w mojej a4 i będzie mniej problemów np. z ręcznym? Podlokietnik 1 podlokietnik 2
-
zmiana lamp na soczewki - podłączenie
Kostke znalazlem;p kabelek rowniez ale nie mam pojecia jak mam przepiac ten kabelkem z pozycji 56b na 56 =/ co trzeba zrobic gdzie wpiac ?
-
Immobilizer
Mam pytanie... Odpialem poduszke i niestety musialem gdzies pojechac wiec podlaczylem akumulator i jezeli teraz odepne akumulator to moge bezpiecznie podlaczyc poduszke ? I jeszcze jedno pytanie wystarczy zrobic tylko tyle : " odpinamy ten konektor, usuwamy starą taśmę izolacyjną, przemywamy DELIKATNIE płynem do styków, izolujemy nową izolacją i zapinamy do stacyjki " nie trzeba nic wycinac i podlaczac na nowo? tylko odpiac i podlaczyc od nowa ?
-
[B5 1Z] Silnik kaput ?
Niestety nie pamietam jaki to byl pasek ... mechanik jednak twierdzi ze moja a4 jest za slaba jak na ten silnik mowi ze cos jest nie tak jeszcze =/ jak dla mnie moc sie nie zmienila ale moze i jest slaba ....
-
[B5 1Z] Silnik kaput ?
Michał, contitech =)) ponoc najlepszy...
-
[B5 1Z] Silnik kaput ?
no wlasnie mechanik nie wie jak to sie stalo ... pierwsze ustalenie to ze ten pierwszy pasek byl kiepskiej firmy teraz kupilem najlepszy ... wie ktos moze jaka mogla byc przyczyna zjechania tego paska?
-
[B5 1Z] Silnik kaput ?
Auto naprawione. Wina byla paska rozrzadu ktory przeskoczyl.... nowy wstawiony i chodzi ciszej niz predzej=) A co do starego psaka to sie przestraszylem mial 4 miesiace a byl kompletnie rozwalony zabki od strony srodka byly zjechane ....
-
[B5 1Z] Silnik kaput ?
Sprawdzalem te kable i wydaje sie ze wszystko dobrze ... Mechanik twierdzi ze przeskoczyl pasek rozrzadu by dymi na niebiesko ...
-
[B5 1Z] Silnik kaput ?
co to znaczy "szklanka" ?
-
[B5 1Z] Silnik kaput ?
filtr wymieniony 4 miesiace temu
- [B5 1Z] Silnik kaput ?
-
[B5 1Z] Silnik kaput ?
Zadnych objawow wczesniej pasek ma 4 miesiace zadnych napraw czy wymian. Terkocze klekocze nawet po dodaniu gazu klekocze tak samo tylko ze glosniej
-
[B5 1Z] Silnik kaput ?
Jak kopci nie powiem bo nie widzialem a nie bede go teraz odpalal bo boje sie ze go wykoncze do konca. A co do okolicznosci to drogra prosta lekka gorka, silnik nie za Cieply ale przejechal przed tym zdarzeniem ze 4 km ..
-
[B5 1Z] Silnik kaput ?
Wiec opisze jak najdokladniej silnik [1Z 90 kM] . Podczas normalniej jazdy 60 km/h nagle kompletna strata mocy, silnik zaczal klekotac jak 20 letni disel i pojawily sie bardzo silne drgania silnika. Po zgaszenu gdy probowalem odpalic strasznie dlugo sie zbieral do odpalenia a podczas tego procesu silnik skakal jak zly ... Jechac tez prawie sie nie dalo aby ruszyc trzeba bylo dac bardzo duzo gazu. Chyba napisalem o wszystkim. Pomocy ..
-
Czarne lusterka =D
Nie wiem czy sie to komus przyda ale postanowilem napisac. Jesli ktos ma nie lakierowane lusterka i klamki tak jak ja np. i maja one nie ladny szarawy odcien niech uzyje "plaka" do nablyszczania wnetrza (11zl) efekt jak dla mnie jest genialny =) wystarczy psiknac i przetrzec szmatka i lusterka zrobia sie czarne =) Jak na razie ten efekt trzyma sie 4 dni
-
Jak zamontowac glosnik w przednich drzwiach?
kupilem glosniki takie i moje pytanie przmi jak mam je zamontowac ? bo oryginalne sa na 3 wkrety a te nowe na 4 ?
-
[B5 1,9 IZ,AHU] Duze spalanie i utrata mocy.
nie mam automata, autko palilo tak od kad zostalo sprowadzone z niemiec =/ filtr powietrza wedlug mechanika byl w dobrym stanie ale chyba go jednak wymienie ....