Treść opublikowana przez Szymoonk
-
Średnie spalanie przez Vag ?
Wstawienie fis-a jest za drogie i jest z tym bardzo dużo problemów dlatego takie małe urządzono byłoby świetne =)
-
Średnie spalanie przez Vag ?
bardzo dobry pomysł czekamy na rezultaty
-
Średnie spalanie przez Vag ?
Czy po podłączeniu Vag'a pod autkoo można odczytać średnie spalanie podczas jazdy?
-
[B5]zmiana lamp 95r -> 00. Gasna mijania przy wl drogowyc
pin 9 to 2 (duże) białe kable natomiast pin 11 to (mały) biało niebieski kabelek i ich zamiana nic nie daje.. wiec jak to w koncu ma być ? [ Dodano: 12-05-2007, 15:10 ] No i udało sie w końcu ... Wiec napisze podsumowanie.. Mam A4 95 zmieniłem na lampki z soczewka i nie świeciły mi lampki drogowe razem z mijania. Aby obie razem świeciły należy w kostce od świateł ponumerowanej od 1-14 przełożyć gruby kabel ŻÓŁTY z pozycji 11 w otwór o numerze 8 (na samym końcu kostki, wolne miejsce) I lampki muszą działać =)
-
Słaby 1Z
czy katalizator wpływa na to ze moje autko muli sie przy niższych (poniżej tych 2500) obrotów? bo myślę żeby wywalić kata.. czy można to zrobić domowymi sposobami ?
-
Słaby 1Z
Na Vagu był lecz wykazało tylko N75.. a problem z zanikiem mocy nadal jest i bark mocy ogólnie również =) samo zlooo
-
Słaby 1Z
za 2 tygodnie mechanik będzie miał kompa i wtedy pojadę i sie zapytam czy to może być ten czujnik.. moje autko śmiało rozpędza sie do 180k/h lecz totalnie wolno przyspiesza na wszystkich biegach poniżej 2500 obrotów=/ Ja gaz do deski a auto swoim mułowatym stylem do przodu...praktycznie nie ciągnie nic jakby turbina nie chodziła.
-
Słaby 1Z
Wiec dodam Cos jeszcze wymieniłem zawór N75 lecz objawy zaniku mocy pojawiły sie znowu w drodze do zakopanego =/ Co jeszcze może powodować zanik mocy taki sam jak podczas walniętego N75?
-
Słaby 1Z
katalizator mam a filtr paliwa ma z pól roku ale nawet po wymianie miał mula..
-
Słaby 1Z
Wiec zaworek N75 wymieniłem już nie przerywa na wyższym biegu lecz nadal jest bardzo slaby, poniżej 2500 obrotów praktycznie auto nie przyspiesza na biegach od 2 do 5 =/ VAG nic nie wykrywa (wiem ze turbina była regenerowana). Kolega ma tez 1Z i u niego auto rwie do przodu ładnie a u mnie muł. Lecz powyżej tej magicznej bariery 2500 -3000 już rozpędza sie ładnie. Czy ktoś miał lub ma takie problem ?
-
Brzeczek od swiatel
właśnie ze mam problem ze światłem w kabinie, i coś mi sie wydaje ze wina leży w czujniku w drzwiach ale nie wiem jak sie za to zabrać?.
-
[1,9TDI 90KM] Dobór termostatu - proszę o radę.
czy taki termostat jest ok http://moto.allegro.pl/item185323513_termostat_audi_ford_seat_skoda_vw.html czy tylko ori w serwisie? a jeśli serwis to ile ? [ Komentarz dodany przez: adadur: 19-04-2007, 14:07 ] Sorki wydzieliłem twóje pytanie bo w dziale Warsztat raczej usywa sie komentarze w tematach.
-
Brzeczek od swiatel
Wiec znalazłem temat o brzęczyku ale mam inny problem. wiec w mojej niuni brzęczyk raz działa a raz nie ... gdy otwieram drzwi nie działa lecz gdy zamknę dość ostro i otworze to już działa. Co może być nie tak ?
-
Numer lakieru
gdzie napisany jest nr lakieru w moim aucie ?
-
[B5 1Z] za duże spalanie, głośna praca
mam ten sam silnik i tez mi pali kolo 8 litrów =/ nie wiem co est grane.
-
[AFN 1,9 TDI 110KM] Brak mocy
podepnę sie pod ten temat: n75 wymieniony i autko chodzi dobrze na obrotach. Ale mam problem do moja audiczka bardzo słabo ciągnie na każdym biegu poniżej 2500 obrotów. Z dwójki jest najgorzej bo zbiera sie katastrofalnie wolno. Komp nic nie wykazuje. Mechanik sam mi powiedział ze coś jest nie tak bo za słabo idzie póki turbina nie zacznie pompować mocno...
-
[B5 1Z] Zawor N75
ok dzięki za odpowiedz satysfakcjonuje mnie wystarczająco [ Dodano: 03-04-2007, 22:01 ] podepnę sie pod ten temat: n75 wymieniony i autko chodzi dobrze na obrotach. Ale mam problem do moja audiczka bardzo słabo ciągnie na każdym biegu poniżej 2500 obrotów. Z dwójki jest najgorzej bo zbiera sie katastrofalnie wolno. Komp nic nie wykazuje. Mechanik sam mi powiedział ze coś jest nie tak bo za słabo idzie póki turbina nie zacznie pompować mocno...
-
[B5 1Z] Zawor N75
myślałem ze N75 wygląda tak ale jeśli mechanik ma racje to dzięki za pomoc
-
[B5 1Z] Zawor N75
Wiec moja niunia załapała chorobę polega na tym ze przy 3k obrotów na 4 biegu odcina jakby moc (tak jakbym zdjął nogę z gazu). Czytałem dużo na ten temat i myślałem ze to zaworek N75 lecz mechanik twierdzi ze to taki oto zawór.. Czy ma racje ?
-
Montaz elektrycznych szyb
otóż chce sobie zamontować elektryczne szybki z przodu bo niestety nie mam=/ I mam pytanie czy ktos juz cos takiego robił? i czy takie będą pasować? http://moto.allegro.pl/item179979728_uniwersalne_szyby_elektryczne_3_przyciski_promocja.html
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
Listwa to to moze nie jest ale coś podobnego http://moto.allegro.pl/item176041686_elastyczna_listwa_listwy_chrom_dl_8_m_szer_12_mm.html
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
Wnętrze nie za Ciekawe ;p jest to bardzo uboga standardowa wersja =/ nawet szyki na korbkę hehe=) nad listwami sie zastanawiam i chyba zakupie takie przyklejane z allegro =)
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
O co chodzi z ta "gleba" bo nie rozumiem =/?
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
Audi po zakupie był to totalny golas .... Ale po małej modyfikacji doprowadzony został do stanu obecnego silniczek 1.9 TDi 90HP Standardowe wyposażenie: - el szyberdach - 2 jaśki - licznik z termometrem - fotele z manualna regulacją odcinka lędźwiowego - lustra grzane i elektryczne - immobiliser - abs - wspomaganie - grzane spryskiwacze - centralny zamek i to na tyle ze standardu czyli golassss..... Modyfikacje: - lampy przód firmy TYC soczewka - lampy tył DEPO red&white - tempomat - komputer pokładowy FIS - 4 el oryginalne - klimatyzacja manualna - kierownica poliftowa czteroramienna - felga 16' oponki 205/55 - ringi w liczniku - podłokietnik uniwersalny - ramka w okół drążka zmiany biegów - ściema tył - roleta na tylną szybę - dywaniki welurowe - pojemnik na napoje w tunelu - radyjko SONY Xplod - tylne tapicerki w drzwiach wymienione na oryginalne z głośnikami - dwa głośniki w tylnej półce - wzmacniacz w bagażniku - ramki chrom (z metra) w okół szybek - pomalowane klamki pod kolor nadwozia - podświetlanie podłogi po otwarciu drzwi - centralny zamek z pilota - SYMPHONY II - lewe duże lusterko - podświetlane daszki przeciwsłoneczne -dach lustra, biała folia, - CHIP 130km 300NM wtryski afn, kat egr off I moja robota automatycznie otwierana klapa bagaznika AUDI A4 B5 SEDAN AUTOMATYCZNIE OTWIERANA KLAPA BAGAŻNIKA Z PILOTA - YouTube 20130331_131938 - YouTube Daszki podświetlane, 4 szybki elektryczne, światełka w tylnych słupkach, roleta na tylną szybę Lampka środkowa od passata B5 Zapalniczka w tunelu + pojemnik na napoje SYMPHONY II w tunelu przedliftowym Moje fotoporady http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_kierownicy_na_po_liftingowa_czteroramienna-t122382.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_oswietlenia_kabiny_gdy_nic_nie_pomaga-t77195.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_kostki_stacyjki-t52237.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_info_rds_z_radia_fis-t104643.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_montaz_klimatyzacji_manualnej_a4_b5_19_tdi_1z-t93749.0.html
-
Szukam alumkow =)
a Jakie opony beda do nich najlepsze i do tego silnika =???)