Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kazikboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kazikboy

  1. poco pić lepiej zatankować auto a nie siebie
  2. grill i koks będzie
  3. to jak jakis ostatni spot w tym roku ?
  4. to jak kto jutro o 16tej bedzie ?
  5. mozliwe że sie pojawie z włascicielem Volveta
  6. powinni zakazać francuzów !!!!
  7. ja musze zdołać zrobić 3 zmiany wiec wiosna byla by dobra
  8. nie mam co poprawiać ale zapytaj o terminy bym zdołał IC zamontować pompe wyczyścić i może wtryski zrobić
  9. jak nie ważne będzie auto a ważne że AFN to i ja bym się zapisał
  10. zmiana planów bede z ND też jechał
  11. dobrze że koksa wezmiesz przyda bo już mam mało
  12. żeby wam smutno nie było to i ja z pionierów ruszę
  13. e tam ja pakuje mikroproszek do wiadra i jade ręcznie
  14. Spidy w kulki poleciał dzięki za spota na kolesia z czarnego foxa trzeba brać poprawkę wrazie co mówię odrazu
  15. zapraszam bo będę na pewno Polo-dupowozem
  16. niedziele proponuje różowa strefa na parking galaxy podziiemny 19 ciepoło nie wieje i kilka klóbów o 20 się zjeżdza czasami
  17. nastepny spot to już bede swoja mam nadzieje podziękował za miłe spotkanie
  18. CORN w octavi w benzynie podłaczałem tempomat i działał wiec wleonie też powinien z kompem nie wiem już miała
  19. ech jeszcze miesiac i powinienem sie zacząc zjawiać jak na PB będzie
  20. i moja perłowa padaka się załapała Pozdro
  21. Wreście
  22. dokładnie albo od takiego cytatu który mi wszedł w głowe: "największym problemem samochodu jest jego poprzedni właściciel" tak więc oby nie było niespodzianek kolego bo już spotkałem się z wymiana silnika w pasku B6 w ramach gwarancji w niemczech a w pl chcieli za to kase...
  23. Ale za to pozwiedzasz
  24. A dlaczego niby ma wysiąść smarowanie?? Co masz na myśli?? Tych silników unikaj jak ognia! cz. 2 [poradnik] Ť AUTOKULT.pl a po krótce żebatka napedowa łańcucha napędzajacego pompe olejowa ściera się od taka wada fabryczna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.