Treść opublikowana przez kazikboy
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
tak aktualny
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
poco pić lepiej zatankować auto a nie siebie
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
grill i koks będzie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to jak jakis ostatni spot w tym roku ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to jak kto jutro o 16tej bedzie ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
mozliwe że sie pojawie z włascicielem Volveta
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
powinni zakazać francuzów !!!!
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja musze zdołać zrobić 3 zmiany wiec wiosna byla by dobra
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
nie mam co poprawiać ale zapytaj o terminy bym zdołał IC zamontować pompe wyczyścić i może wtryski zrobić
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
jak nie ważne będzie auto a ważne że AFN to i ja bym się zapisał
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zmiana planów bede z ND też jechał
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dobrze że koksa wezmiesz przyda bo już mam mało
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
żeby wam smutno nie było to i ja z pionierów ruszę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
e tam ja pakuje mikroproszek do wiadra i jade ręcznie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Spidy w kulki poleciał dzięki za spota na kolesia z czarnego foxa trzeba brać poprawkę wrazie co mówię odrazu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zapraszam bo będę na pewno Polo-dupowozem
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
niedziele proponuje różowa strefa na parking galaxy podziiemny 19 ciepoło nie wieje i kilka klóbów o 20 się zjeżdza czasami
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
nastepny spot to już bede swoja mam nadzieje podziękował za miłe spotkanie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
CORN w octavi w benzynie podłaczałem tempomat i działał wiec wleonie też powinien z kompem nie wiem już miała
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ech jeszcze miesiac i powinienem sie zacząc zjawiać jak na PB będzie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
i moja perłowa padaka się załapała Pozdro
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Wreście
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
dokładnie albo od takiego cytatu który mi wszedł w głowe: "największym problemem samochodu jest jego poprzedni właściciel" tak więc oby nie było niespodzianek kolego bo już spotkałem się z wymiana silnika w pasku B6 w ramach gwarancji w niemczech a w pl chcieli za to kase...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ale za to pozwiedzasz
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
A dlaczego niby ma wysiąść smarowanie?? Co masz na myśli?? Tych silników unikaj jak ognia! cz. 2 [poradnik] Ť AUTOKULT.pl a po krótce żebatka napedowa łańcucha napędzajacego pompe olejowa ściera się od taka wada fabryczna